Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Навряд чи можна знайти більш популярну процедуру, ніж антицелюлітний масаж. Але мало хто знає, що його користь полягає не тільки в ефекті схуднення, але і в загальному оздоровленні шкіри.

І так, давайте розберемося, що ж може дати антицелюлітний масаж:

І це далеко не повний перелік усього того, що ви отримаєте при використанні антицелюлітного масажу.

Зміст:

 • Целюліт і його причини
 • Антицелюлітний баночний масаж
 • Антицелюлітний вакуумний масаж
 • Антицелюлітний масаж живота
 • Антицелюлітний масаж в домашніх умовах
 • Протипоказання
 • Целюліт і його причини

  Целюліт — це не проблема зайвої ваги, це проблема шкіри, яка пов’язана зі структурними змінами в підшкірному жировому шарі, які призводять до порушень мікроциркуляції і лімфатичного відтоку рідини. Саме завдяки целюліту ми і отримуємо нерівності на шкірі, які проявляються у вигляді горбків і ямочок, що ще часто називається «апельсиновою кіркою».

  Лікарі виділяють ряд факторів, які призводять до появи целюліту:

  Антицелюлітний баночний масаж

  Даний вид масажу ви можете робити як самостійно в домашніх умовах, так і у фахівця. Його суть полягає у використанні банок, які створюють вакуум, що підсилює всі перераховані позитивні ефекти від антицелюлітного масажу.

  Що необхідно пам’ятати:

  Самомасаж варто робити не більше 15 хвилин і курсом до 12 днів, потім слід зробити перерву на 10-15 днів, після чого можна повторити заново.

  Протипоказаннями для такого виду антицелюлітного масажу є наявність в зоні впливу великих родимих ​​плям, варикозного розширення, пухлини, запального процесу, туберкульозу, поганий згортання крові, тромбозу.

  Антицелюлітний вакуумний масаж

  Цей вид впливу допоможе вам змоделювати силует. Його не роблять в домашніх умовах, так як при антицеллюлитном вакуумному масажі використовують розріджене повітря.

  Крім інших загальних протипоказань для даної процедури варто додати захворювання сечостатевої системи і різні ниркові захворювання.

  Тому перед тим, як йти на вакуумний масаж варто проконсультуватися з фахівцем.

  Результат буде приголомшливим — ви будете виглядати стрункіше, загальне самопочуття покращитися вже після перших процедур. Але до вибору фахівця і місця проведення цієї косметичної процедури варто підходити відповідально і вибирати дійсно фахівців з необхідними сертифікатами та рівнем знань.

  Антицелюлітний масаж живота

  Варто робити виключно у фахівця. Це пов’язано з тим, що в черевній порожнині знаходяться внутрішні органи і неправильні рухи можуть призвести як мінімум до збою в їх роботі, а то і до серйозних порушень в роботі внутрішніх систем.

  Мета подібного масажу — прибрати целюліт з боків і самого живота, зробити шкіру пружною, а живіт підтягнутим. Фахівець зможе підібрати для вас саме той вид впливу, який більш за все допоможе вам наблизитися до бажаного результату.

  Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

  Як і будь-який інший, антицелюлітний масаж робиться легкими, плавними рухами, спочатку повільно потім поступово швидше. Руки не повинні бути вологими або холодними, не слід масажувати такі ділянки як підколінну западину, область паху і верхню частину лобка.

  Якщо ви дійсно хочете отримати ефект, то тривалість масажу повинна становити від 30 хвилин до години і не менше 1 разу на тиждень. У домашніх умовах ви додатково можете користуватися спеціальними роликовими приладами або щітками.

  Якщо ви робите масаж на суху шкіру, то вам обов’язково необхідно використовувати тальк. Особливо ефективним є застосування таких натуральних засобів, як морська сіль (дрібна) подрібнені абрикосові кісточки або крупномолотий кави. Ці засоби мають чудову ефектом — видаляє зайву воду, покращує кровообіг, розігріває шкіру, і, до того ж видаляють ороговілі клітини.

  Застосування при масажі ефірних масел, не тільки допоможе розслабитися і отримати задоволення від процесу, а й домогтися ще більшого ефекту за допомогою правильно підібраною композиції.

  Для проведення правильно масажу в домашніх умовах найкраще скачати відео курс, де ви зможете наочно бачити, як і що необхідно робити.

  Протипоказання

  Загальні протипоказання для антицелюлітного масажу наступні:

 • Тромбоз, серцева недостатність, аневризм аорти і кровоносних судин та інші види серцево-судинних захворювань;
 • Атеросклероз;
 • Різні хвороби крові;
 • Пухлини і гангрена;
 • Туберкульоз в активній формі;
 • ВІЛ та інші венеричні захворювання;
 • Психічні захворювання.
 • Будьте здорові і прекрасні!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: