Вакуумний масаж в домашніх умовах

Вакуумний масаж в домашніх умовах

Процедура вакуумного масажу — одна з найбільш сприятливих та ефективних в сучасній косметології. Після цієї процедури шкіра отримує необхідне харчування, приплив кисню з артеріальної крові, виводяться токсини і скорочуються набряки.

Після проведення курсу вакуумного масажу помітні наступні результати:

Ще один плюс — цей нескладний спосіб догляду за тілом можна практикувати як в салоні, так і вдома.

Зміст:

 • Техніка виконання
 • Вакуумний масаж живота
 • Вакуумний масаж обличчя
 • Вакуумний масаж в домашніх умовах
 • Техніка виконання

  Вакуумний масаж — це вплив на шкіру підвищеного і зниженого тиску повітря, яке створюється в ємності спеціального апарату.

  Вакуумний ефект виникає через розрідженого повітря в банку — особливої ​​чашці з закругленими краями і дном, об’ємом близько 50 мл. Шкіра втягується в банку на 1-2 см, при цьому кров рухається від глибоких шарів до поверхні, добре омиваючи шкіру через мережу капілярів.

  Чергування цього тиску в аспіратор («масажному дзвоні») створює хвилю, яка масажує певну область на тілі.

  Перед початком процедури на підготовлену очищену шкіру наноситься косметичне масло або гель. Банку силою вакууму піднімає шкіру, притягаючи кровотік до поверхні. Процедура займає не більше 15 хвилин і завершується, коли стає помітним стійке почервоніння.

  Баночний масаж тонізує всі шари шкіри: задіяні не тільки кровоносні, а й лімфатичні судини, а також нервові закінчення.

  Ковзне переміщення банки з вакуумом м’яко направляє кровотік, полегшуючи відхід венозної крові і покращуючи живлення тканин киснем.

  Вакуумний масаж живота

  Масаж живота проводять з метою усунення недоліків шкіри, зменшення жирових відкладень на талії і поліпшення роботи кишечника. Метод дозволяє позбутися ознак целюліту і повернути в’ялою і млявою шкірі тонус.

  Після розігріву області талії м’якими погладжуваннями на шкіру наносять масло або гель. Масажером з великою чашею проводять кругові рухи за годинниковою стрілкою (напрямок, в якому працює кишечник). Через 10-15 хвилин сеанс завершують легким ручним заспокійливим масажем.

  Ця процедура сприяє виведенню токсинів з організму, зміцнює м’язи і за 10-12 сеансів коригує фігуру. Під час процедури не повинно з’являтися жодних больових відчуттів, в іншому випадку процедуру потрібно перервати.

  Вакуумний масаж обличчя

  Правильний масаж обличчя — це делікатна процедура, яка допоможе впоратися з наслідками вугрової висипки на обличчі, прибрати друге підборіддя і зморшки, повернути втомленою шкірі здоровий вигляд.

  Перед курсом таких процедур слід проконсультуватися з дерматологом — оцінити стан здоров’я. Ця проста міра вбереже від травм кровоносних судин, розташованих близько до шкіри, а також виключить можливість загострення наявного шкірного захворювання.

  Масаж обличчя проводиться маленькими банками, час сеансу — 5 хвилин. Частіше 1 разу на тиждень проводити його не варто. Легке почервоніння — нормальна реакція, проте, після процедури краще поберегти обличчя після такого впливу і не виходити на холод 30-40 хвилин.

  Вакуумний масаж в домашніх умовах

  За ефективністю ця процедура не поступається салонному варіанту, за умови, що руху будуть виконуватися строго по масажних лініях. Вам будуть потрібні спеціальні банки для ручної процедури або вакуумний масажер — апарат з комплектом банок.

  Домашню процедуру можна проводити для регулярних курсів лікування і профілактики целюліту, корекції проблемних зон, щоб тонізувати шкіру і м’язи після силових тренувань. Перед процедурою потрібно розігріти тіло, масажуючи його руками не менше 5 хвилин з косметичним маслом або гелем.

  Потім легкими рухами переміщати банку по поверхні шкіри, викликаючи її почервоніння до відчуття тепла. Рухати банку потрібно повільно і ніжно, щоб уникнути занадто сильного впливу на дрібні судини в шкірі і не травмувати її.

  Виконуючи вакуумний масаж самостійно, не варто розтягувати процедуру — достатньо 10 хвилин.

  Протипоказання:

  Будь-який з видів вакуумного масажу відмінно поєднується з антицелюлітні обгортання, медовим або масляним варіантами, а так само з ароматерапією.

  Перед тим, як почати курс таких масажів рекомендуємо проконсультуватися лікарем.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: