Наскільки небезпечна порча на бізнес?

Сучасний світ побудований на такій сфері діяльності, як бізнес, адже він приносить досить значний дохід. Ось тільки, перед тим як приєднуватися до даної сфери, потрібно розуміти, що існує ризик опинитися в центрі скандалів і проблем. У бізнесі дуже багато конкурентів, тому, щоб позбутися хоча б від деяких, люди вдаються до допомоги магії. Якщо підприємцю потрібно видалити з гонки конкурента, то порча на бізнес стає єдиним варіантом.

Зміст:

Наскільки небезпечна порча на бізнес?

Порча на бізнес

Псування, як єдиний варіант

В принципі, позбутися конкурента можна іншими способами. От тільки всі вони протизаконні, і можуть спричинити за собою кримінальну відповідальність. Тому, краще провести порча на бізнес. Це менш ризиковано, і займає набагато менше часу. Як зробити порчі, знають не всі. Знавцями є тільки професійні маги. Пояснити це можна кількома причинами.

 • По-перше, найдієвіші обряди передавалися тільки з покоління в покоління. Сторонні люди не мали права присвячуватися в таїнство магії.
 • По-друге, накладення порчі може призвести до непередбачених наслідків. Якщо маги знають, як обійти наслідки, то звичайна людина може накликати на себе таку біду, від якої буде дуже важко позбутися.
 • По-третє, не всі можуть провести ритуал якісно. Звичайна людина може допускати помилки, які, надалі, просто не приведуть ні до якого результату.
 • Ознаки, що вказують на наявність порчі

  Визначити наявність порчі і заздрості можна самостійно. Якщо протягом тривалого періоду часу ваша справа процвітало і приносило дохід, але в якийсь момент часу все змінилося, отже, на вас навели порчу. Розглянемо ті, які належать до найбільш поширених ознаками.

 • Якщо різко погіршився стан вашого здоров’я, або ваших близьких. Причому медицина не може допомогти з вирішенням даної проблеми. Саме ці показники вказують на те, що ваш бізнес піддався впливу порчі.
 • Вас починають переслідувати невдачі в діловій сфері. Якщо раніше всі ділові зустрічі проходили успішно, то зараз все руйнується. Знищує сам себе бізнес від порчі. Це важливо зрозуміти, і приступати до зняття чорної магії.
 • Постійна нестача грошей. Вони не довго знаходяться у вашому розпорядженні. В принципі, гроші ніколи не тримаються довго, а от, якщо є причина, то ви навіть не зрозумієте, куди вони йдуть.
 • Класифікація ділової порчі

  Є багато способів, щоб навести прокляття. Фахівці вказують на найпоширеніші види порчі на бізнес. З них можна виділити чотири найбільш важливих.

  Прокляття на торги проводиться найчастіше. Даний ритуал заснований на те, щоб повністю знищити бізнес конкурента. Жертва починає страждати не тільки від занепаду справи, але і від власного погіршення здоров’я. Прокляття на гроші – метою такого обряду є знищення фінансового благополуччя конкурента. Конкурент починає страждати від того, що продажі зовсім не просуваються, договору зриваються і грошей постійно не вистачає.

  Порча на знищення товару: якщо ритуал спрацює, то бізнесмен буде страждати від того, що товар буде псуватися. Відповідно, ніякі продажу відбуватися не будуть. Як наслідок, стане відсутній дохід, і компанія розориться. Порча на бізнес заснована на відведення успіху. Найчастіше, цей обряд проводять заздрісники і невдахи. Їх логіка полягає в тому, що, якщо не везе мені, то чому має вести. Результатом ритуалу є невдача в діловій сфері, і розорення компанії.

  Зняття порчі на бізнес

  Якщо ви ставите питанням, як зняти порчу з бізнесу, то вам варто звернути свою увагу на наступний факт. В першу чергу, потрібно зрозуміти, яка саме порчі була наведена. Від цього залежить ваше здоров’я теж, тому зволікати з цим визначенням не варто. Щоб зняти порчу, варто звернутися за допомогою до магів. Зняти порчу з бізнесу можуть тільки професіонали. Якщо ж ви звернетеся до шарлатану, то позбудетеся і грошей, і свого бізнесу. Причому він принесе ще більше негативу у ваше життя. Ця людина просто не зможе провести зняття, адже сам не розуміє, як саме це робиться. Провести зняття можна самостійно в домашніх умовах. Від вас вимагається підготовка, і розуміння того, що ви будете робити.

  Якщо ваша справа наврочили, то потрібно кожен день читати наступний заговір:

  «Постраждав Раб Божий (ім’я) від злих людей. Прошу, щоб вищі сили захистили мене від магічного впливу. Магія не має на мене вплинути. Прошу допомоги, адже я нічого поганого не зробив. Бажаю пізнати свого ворога, і прибрати ознаки порчі. Очистити бажаю себе від заздрості і негативу, які наслав на мене магічний ритуал. Захистити прошу мене від злих сил, які можуть зашкодити моїй родині, і їх здоров’ю. Мої слова уособлюють замок. Зламати їх ніхто не зможе. Йдуть вони від чистого серця, і нікуди їх не діти. Амінь».

  Заключна частина

  Якщо ви вирішили проклясти конкурента, то краще обміркуйте все ретельно, адже зло, яке ви нашлете, обернеться для вас подвійним негативом. Зробити відворот від порчі дуже складно, і необхідно буде витратити на це багато часу і сил. Тим більше, що складно знайти професіонала своєї справи, який ефективно і швидко проведе процес очищення.

  Ніколи не варто вдаватися до магії. Кожну проблему можна легко вирішити природним шляхом. Розмова завжди вважається найкращим варіантом. З будь-якою людиною можна домовитися. Краще поговорити з конкурентом, і, можливо, об’єднати свої компанії. Так ви зможете стати набагато сильніше.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: