Наслідки порчі на ноги

Люди часто скаржаться на те, що в них болять ноги. Багато хто відразу звертаються до лікаря, думаючи, що проблема із-за хвороби. Ось тільки не завжди медичний працівник зможе вам допомогти. Існує ймовірність того, що на вас лежить порчі на ноги. Лікування може тривати кілька років, тільки ніякого результату воно не принесе. Біла магія допоможе вам вилікуватися, і позбавить від наслідків магії.

Зміст:

Наслідки порчі на ноги

Порча на ноги

Варіанти порчі

Псування, щоб сталося перешкода в дорозі – один з варіантів. В таких випадках людина просто не може поїхати туди, куди йому хотілося б. Начебто і можливість є, от тільки постійно щось перешкоджає поїздці. Відома також порчі на невдалий шлях. Якщо зробили таку порчу, то людина може відправитися в довгоочікувану поїздку. Ось тільки проблема починає полягати в тому, що всі подорож його переслідують невдачі. Причому невдачі можуть бути не тільки ділового плану або плану відпочинку, але і можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Порча на хворобу ніг – це прокляття негативно діє на стан ніг. Крім проблем з суглобами, грибком або втомою, можуть з’явитися проблеми з можливістю пересування. Нерідко трапляються переломи, які не можуть правильно зростатися. І тоді людині доводиться все життя провести в муках.

Якщо ви вирішили навести порчу, то потрібно розібратися у всіх нюансах, щоб не допустити негативних наслідків. Перед проведенням обряду необхідно подбати про те, щоб поставити захист. Якщо не провести захист, то незабаром у вас, чи у вашої близької людини, почнуться такі ж проблеми з ногами. Перед проведенням обряду потрібно зрозуміти, чи варто проводити його. Тим більше, що для того, щоб самостійно в домашніх умовах провести ритуал, потрібно тривалий час вивчати всі сторони магії. Якщо ж впевненості в тому, що ви самостійно зможете навести порчу на ноги немає, то краще зверніться за допомогою до професіонала. Чаклун проведе все так, щоб ви не постраждали від наслідків.

Симптоми чаклунства

Які симптоми чаклунства? Ви зможете визначити той факт, що на вас навели порчу по тому, як болять ноги від порчі. Розглянемо основні показники того, що вам зробили порчі більш докладно.

 • Якщо ви захотіли відправитися в певне місце, але вам постійно що-небудь перешкоджає. Цей факт як ніхто інший вказує на те, що на вас чорна магія.
 • Постійні болі в ногах, аж до того, що неможливо встати на ноги.
 • Медицина безсила у вирішенні проблеми зі ступнями. Ніяких зовнішніх і внутрішніх ознак захворювання немає.
 • Дуже сильна порча може впливати не тільки на загальний стан здоров’я, але й особисте життя. Жертва не може довго перебувати у відносинах, постійне невезіння в любовному плані. Іноді можуть приходити думки про суїцид.
 • Різка поява захворювань, які проявляються на ногах. В їх ролі можуть виступати розтяжки, варикоз, виразка, бешиха і багато іншого.
 • Якщо ви помітили хоч кілька пунктів за собою, то для надійності сходіть до фахівця. Він точно зможе визначити причину різкої зміни стану здоров’я.

  Порча з голками

  Сенс ритуалу полягає в тому, що необхідно його проводити через небіжчика. Під час місяця, що убуває йдіть у магазин і придбайте тринадцять голок і пляшку вина. Опівночі ви повинні стояти на кладовищі. Відшукайте однойменну могилу вашого ворога. Ідеально, якщо небіжчик мав кепським характером і мав шкідливі звички.

  Для початку, привітайтеся з померлим, і попросіть у нього собі допомоги. Дайте йому невелику кількість вина. В могилі потрібно сховати голки, і читати заговір тринадцять разів.

  «Нехай небіжчик має голками. Потрібно, щоб він заколов їх болями, адже я, раба Божа (ім’я), бажаю, щоб ці болі перейшли від мого (ім’я). Нехай життя ворога ніколи не стане колишньою. Бажаю, щоб весь негатив, який я засилаю, знищував його. Земля збереже в собі моє прохання. Нехай моє прохання швидше здійсниться. Їй потрібно обов’язково збутися. Амінь».

  Тепер швидко йдіть додому, і ні в якому разі не оборачивайтесь. Коли пройдуть тринадцять днів, вам знову потрібно піти на кладовище, і забрати закопані голки. Їх слід покласти під поріг будинку, де проживає ваш ворог.

  Порча на пухлину кінцівки

  Для порчі необхідно використовувати свинячу ногу, яка повинна обов’язково протухнуть. Візьміть інгредієнт, і покладіть його на сонці. Необхідно дбати про те, щоб не пішов процес того, що нога почне вялиться. Як тільки пройде процес гниття, можна приступати до ритуалу.

  Атрибут потрібно розташувати під порогом ворога так, щоб ніхто не зміг його знайти. При цьому потрібно читати:

  «Свинячі ноги тухнуть, тому потрібно, щоб у раба Божого (ім’я) ноги перестали ходити. Нехай вони починають опухати, і з кожним днем все сильніше. Амінь».

  Зняття порчі

  Тримати в собі чорну магію небезпечно. Щоб зняти порчу на ноги, потрібно провести спеціальний дієвий ритуал. Його виконання можна проводити самостійно в домашніх умовах. Час виконання полягає в убуваючому місяці. А найкращим днем вважається субота. вам потрібно підготувати святу воду, довгий камінь і відвар із звіробою. Камінь повинен повторювати форму ножа. Молитви потрібно читати з глибини душі.

  Відваром миють ноги, і читається заговір:

  «Те, що магією було мені послано, я відваром очищаю. Все, чого я не просила, нехай іде туди, звідки прийшов. Тримаю тільки свого, чужого не бажаю. Бажаю позбутися від магії. Чорна магія не зможе впливати на мене. Пристріт і хвороба нехай відійдуть від мене. Гіркої солі бажаю того, хто зробив зі мною все це. Все буде по-моєму. Амінь».

  Каменем проведіть руху, ніби хочете розрізати мотузки, які пов’язують ваші ноги. При цьому потрібно читати:

  «Нехай порчі повернеться чоловікові, що послав мені її. Нехай вона гризе та знищує, а мене, рабу Божу (ім’я), ніколи не долає. Солі на рани хай сипле тільки ворогові. Мої слова міцні, і змінити їх неможливо. Амінь».

  Ноги потрібно помити священною водою. Використовуйте тільки новий рушник для витирання. Воду після миття ніг необхідно терміново вилити з дому. Деякі чаклуни викочують порчі яйцями. Ось тільки цей метод більше підходить для тих випадків, якщо порчі дуже слабка, і її наводив не досвідчений маг.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: