Небезпека порчі на суперницю

Кожна жінка, вступаючи в шлюб, боїться того, що рано чи пізно, але в її житті з’явитися суперниця. Нікому не приємно ділити свого чоловіка з сторонньою жінкою. Порча на суперницю необхідна в тому випадку, якщо ваш чоловік вирішив кинути сім’ю і піти до коханки. Жодна жінка не зможе спокійно ставитися до подібної ситуації.

Зміст:

Небезпека порчі на суперницю

Порча на суперницю

Вона ніколи не зможе змиритися з зрадою рідної людини. Для того, щоб порчі на вашу суперницю була зроблена вірно, вам необхідно володіти досить великими знаннями в області магії. Цей обряд володіє величезними труднощами у виконанні. Хоча, якщо ви дуже постараєтеся, і підготуєтеся, то зможете привести чинні ритуали на виконання навіть в домашніх умовах.

В першу чергу, ви повинні розуміти, що порча на злейшую суперницю має, як плюсами, так і мінусами, тому перед виконанням порчі на вашу суперницю, потрібно проаналізувати всі можливі варіанти подальших подій, щоб виключити негативний вплив на виконавця.

Очікування від обряду

Якщо ви прийняли рішення наврочити суперницю, тобто коханку свого чоловіка, то ви повинні знати про те, який саме результат буде досягнутий. Знаннями про правильність ритуалу мають не багато фахівців, тому, якщо ви вирішили звернутися за допомогою до магу, то, для початку, переконайтеся, що маєте справу не шарлатаном. При проведенні ритуалу потрібно слідувати всім правилам. Найменше відхилення може варто вам проблем зі здоров’ям, не кажучи вже про те, що порчі на вашу суперницю не подіє.

Більшість видів порчі наводиться виключно на речі суперниці. Ви повинні подбати про те, щоб підготувати речі, які належать коханці вашого чоловіка. Результат настане у найкоротші терміни, причому його сила буде дуже великий. Магія вимагає певної плати, тому при прийнятті рішення про порівняння рахунків з суперницею, потрібно розуміти, що негативні наслідки можуть істотно зіпсувати ваше подальше життя. Ніколи не варто стикатися з магією, якщо боїтеся наслідків, адже позбавитися від них не під силу навіть самим досвідченим фахівцям. вам доведеться відмалювати свій гріх у церкві.

Як позбавити себе від наслідків

Церква вважає, що порча на злий суперницю є великим гріхом. Православні віруючі, ніколи не будуть вдаватися до помочи чорної магії в корисливих цілях. Хоча, більшість жінок забувають про обіцянки перед Богом. Причиною є те, що образа та бажання помсти набагато сильніше, ніж віра.

Чорна магія передбачила всі нюанси. Суть в тому, що, якщо заслужене покарання, то порча на суперницю легко наводиться, адже ви просто відповідаєте суперниці злом на зло. Якщо ритуал використовується виключно у власних цілях, то готуйтеся до того, що негатив буде повернуто вам. Чорна магія завжди завдає свій відбиток, як на жертву, так і на виконавця. Перед проведенням обряду подбайте про те, щоб був вибраний правильний варіант. Ви повинні потурбуватися про те, щоб всі дії легко проводилися в домашніх умовах. Звичайно ж, ви можете звернутися за допомогою до фахівців, от тільки не завжди вони можуть забезпечити необхідний результат. І в підсумку, ви просто витратите пристойну суму грошей, але не досягнете результату.

Дієвий спосіб наведення порчі

Насамперед, вам потрібно приготувати необхідні інгредієнти.

 • Фото суперниці. Подбайте про те, щоб фото було зроблено трохи часу тому. Так воно містить у собі максимально більше енергетики жінки, і підсумок обряду виявиться сильнішим.
 • Купіть іменну ікону коханки чоловіка. Її потрібно освятити в церкві.
 • Церковна свічка. Бажано, щоб це була велика свічка.
 • Гострі голки, у кількості тринадцяти штук.
 • Ритуал проводиться під час місяця, що убуває. Обов’язкова умова полягає в тому, що обряд потрібно виконувати опівночі. У денний час такі обряди не проводяться. Ідеальним варіантом, щоб вапна суперницю, вважається той факт, якщо ритуал й відбудеться в неділю. Підпаліть свічку, і виберіть з фото особа коханки. Коли свічка почне плавитися, воском потрібно капати на обличчя, наявне на іконі. Кількість крапель має бути теж 13. Поки віск не застиг, приклейте до нього обличчя суперниці з фотографії.

  Що робити далі?

  Наступний ваш крок полягає в тому, що необхідно дати відкуп темним магічним силам, щоб вони допомогли вам у досягненні мети. Для цього вам потрібно пожертвувати власну кров. Поріжте палець, і тричі капніть кров’ю в свічку. Коли будете виконувати ці дії, необхідно читати наступний заговір:

  «Даю чорним силам відкуп. За це прошу допомогти мені з моїм проханням. Нехай вони допоможуть мені вирішити найбільшу проблему, яка різко трапилася у моєму житті. Потрібно нашкодити ворогові моєму. Суперник повинен зникнути з мого життя. Бажаю покарати негодницу, суперницю мою. Нехай її постійно переслідують невдачі».

  Гострі частини голок, потрібно розжарювати над свічкою. Кожна свічка заговорюється наступним способом:

  «Я зараз виглядаю, як відьма. Я, раба Божа (ім’я) порчі себе в ім’я Диявола. Сатана нехай прийме мою данину, і допоможе мені у вирішенні проблеми. Нехай чорні сили зіпсують світ коханки (ім’я), щоб вона поплатилася за завдану мені шкоду. Щоб на обличчі суперниці утворилося потворність, і з’явилися шкірні рани. Хвороби розуму нехай утворюються в її голові. Ставши потворою, вона ніколи нікому не стане міла. Бажаю, щоб суперниці моєї супроводжували життєві смутку і прикрості, адже я вже їх зазнала, причому з її вини. Ми з чоловіком зараз на відстані, він «звільнився» з мого життя. Бажаю змінити це. Я помітила, що сталося позбавлення сну. Жорстка ситуація сталася в моєму житті. Амінь».

  Кожній заговоренной свічкою потрібно проткнути відображення коханки чоловіка. Якщо починається загоряння фото, то потрібно перешкоджати цьому власними пальцями. Фахівці вважають, що оскільки сила від порчі стає більш ефективною. На цьому етап наведення порчі закінчено. Час роботи ритуалу досить тривале. Результат досягається миттєво.

  Захист від потойбічних сил

  У більшості випадків, порчі наводиться тільки фахівцями. Якщо ж вас переповнює впевненість у власних силах, якщо ви думаєте, що зможете провести ритуал самостійно, то після закінчення обряду дайте відкуп потойбічним силам. Почистити енергетику можна цвинтарним обрядом. Суть обряду полягає в тому, що потрібно відправитися на кладовище. З собою ви повинні взяти горілку, та іменну ікону суперниці. На першому цвинтарному перехресті покладіть відкриту пляшку спиртного. Поруч покладіть кілька монеток.

  Слова відкупу потрібно читати наступним чином:

  «Даю данину господареві кладовища, щоб захистити себе». На другому перехресті закопайте ікону і голки. Дані дії проводяться, і читається наступна молитва: «Ця данина виключно для бісів. Я даю вам частування, а ви повинні відповісти мені. Зовнішність потрібно змінити в гірший бік, а репутацію її поставити на самий мінімум. Зробіть мою порчі сильніше, щоб її ніхто не зміг зняти».

  Можете йти додому, тільки не варто обертатися, і розмовляти з людьми доти, поки не дійдете до свого будинку.

  Поставити суперницю на місце по свічках

  Щоб позбутися від суперниць, можна використовувати ритуал на свічки. Ось тільки його сила дещо слабше, ніж у попередньому варіанті. Свічку потрібно тримати в руках, і уявляти образ суперниці. Тепер можете почати кусати свічку. Дані дії символізують злість і агресію. Читати потрібно наступний наговір:

  «Я Не кусаюся. Це життя кусає мого ворога (ім’я). Хочу вкоротити життя даної людини, щоб він більше ніколи не зміг завдати мені шкоди. Смерть позбавить її від мук, які я на неї засилаю. Усунути блуд жінка не зможе. Свічка зараз догорить, і життя раби Божої (ім’я) відразу коротшатиме. Амінь».

  Залишки догоревшей свічки потрібно викинути. Їх не повинно бути у вашому домі. Існує також рунічний спосіб порчі, ось тільки для його виконання необхідно мати магічні сили. Ця гидота проводиться древніми рунами, які складно знайти в сучасному світі. Поставити вроки даними чином можуть тільки справжні маги. Наталія Степанова створила цілий збірник замовлянь, які допоможуть вам вирішити найскладніші любовні проблеми. Якщо вам потрібен захист, ви хочете захистити себе від пліток про загулах чоловіка, є сенс навести наклеп. Порча на вашу суперницю подіє моментально, тільки вирішіть для себе, чи варта справа заходу?

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: