Народний засіб від тарганів

Народний засіб від тарганів

Навіть сама охайна господиня не застрахована від появи непроханих квартирантів — прусаків, або, як їх ще часто називають, тарганів. Ці неприємні комахи можуть з’явитися і в новобудові, і в давно обжитому будинку. Прусаки представляють собою не тільки естетичну проблему, але і є, до всього іншого, механічними рознощиками різних інфекцій, а тому вони особливо небезпечні в будинках, де живуть маленькі діти і хворі люди.

Зміст:

 • Чи існують ефективні народні засоби від тарганів?
 • Нашатирний спирт
 • Борна кислота
 • спосіб 1
 • спосіб 2
 • спосіб 3
 • спосіб 4
 • бура
 • герань
 • саморобна пастка
 • заходи профілактики
 • Чи існують ефективні народні засоби від тарганів?

  Існує версія, що прусаки живуть на цій планеті стільки ж, скільки і люди. Сьогодні для боротьби з домашніми шкідниками існує велика кількість різноманітних засобів — у продажу можна зустріти аерозолі, креми, крейда, гелі, пастки-будиночки.

  Також можна скористатися послугами спеціальних служб, які виїжджають на будинок, і за допомогою отрути і обладнання знищують комах. Це досить ефективний, але, на жаль, досить дорогий спосіб винищення вусатих паразитів.

  Сьогодні ми розповімо про те, як можна ефективно позбутися від тарганів за допомогою народних засобів, а також про те, що необхідно робити для того, щоб маленькі нелегальні мешканці більше ніколи не з’являлися в вашому домі.

  Нашатирний спирт

  Швидко позбутися від шкідників можна за допомогою звичайного розчину аміаку, який знаходиться в будь-якій домашній аптечці. Справа в тому, що прусаки мають тонко розвиненим нюхом, і різкий запах нашатирного спирту для них просто нестерпний.

  Використовувати засіб дуже просто:

  Проводити таку процедуру рекомендується раз на тиждень до повного зникнення прусаків.

  Це важливо! Представлений спосіб є найбільш гуманним, оскільки шкідники від нашатирного спирту не гинуть, а мігрують.

  Тому використовувати його можна тільки в тому випадку, якщо ви проживаєте в приватному будинку або на дачі. Якщо ж ви живете в квартирі, прусаки просто переселяться до ваших сусідів.

  Борна кислота

  Вивести тарганів можна за допомогою борної кислоти. Ця речовина є ефективним знезаражувальним засобом, яке застосовується навіть для перорального введення. І якщо для людини воно абсолютно безпечно, то для прусаків представляє собою справжню загрозу для життя.

  У малих дозах борна кислота викликає у шкідників сильну інтоксикацію, а в великих — параліч і смерть. Приготувати народний засіб від тарганів з борною кислотою можна декількома способами.

  спосіб 1

  Зваріть картоплину середніх розмірів і одне куряче яйце. Вилочкою ретельно розімніть жовток яйця і очищений від шкірки картоплю і змішайте масу з 40 г борної кислоти до однорідності.

  З отриманої тістоподібної маси сформуйте невеликі (розміром з горошину) кульки і розкладіть їх в місцях скупчення шкідників — під меблями, біля холодильника, відра для сміття, у ванній кімнаті. Через деякий час (приблизно через тиждень) зберіть всі кульки і приготуйте нові.

  спосіб 2

  У рівних пропорціях змішайте борошно, цукор-пісок і борну кислоту, а потім додайте в «страву» води так, щоб вийшла пластична однорідна маса. Так само, як і в попередньому способі, скачайте з тесту кульки і розкладіть їх по всій квартирі.

  спосіб 3

  Невеликі листки паперу або плоскі одноразові тарілочки посипте цукром, а зверху — борною кислотою. Розкладіть листочки по всій квартирі так, щоб вони не представляли для вас незручностей — наприклад, під шафами, холодильником, газовою плитою, ванною і т.д.

  спосіб 4

  Розчиніть в склянці води кілька ложок цукру і така ж кількість борної кислоти. Розлийте напій по неглибоким пластмасовим тарілочках і розкладіть їх там, де комахи звикли пити воду — у ванній кімнаті і біля рукомийника на кухні. Після кожного використання раковини або ванни ретельно витирайте їх сухою ганчіркою, щоб, бажаючи вгамувати спрагу, прусаки пили саме з отруєних поїлок.

  бура

  Тетраборат натрію (бура) — це сіль слабкої борної кислоти. Його також часто використовують для виведення прусаків в домашніх умовах.

  Приготувати отруту для комах на основі бури за допомогою таких дій:

  Застосовувати такі суміші слід так само, як і приманки на основі борної кислоти — сформуйте з тіста маленькі кульки і розкладіть їх по всій квартирі, приділяючи особливу увагу місцям активної локації комах.

  герань

  Як це не дивно, але звичайна кімнатна герань — непогане народний засіб від тарганів.

  Її специфічний насичений аромат відлякує комах, змушуючи шукати більш комфортне місце проживання.

  Для того щоб захистити житло від проникнення в нього вусатих гостей, досить в кожній кімнаті тримати кілька кущиків цього красивого й корисного квітки.

  Втім, цей засіб можна використовувати тільки в якості профілактики, а не вигнання комах. Тому якщо у вашій квартирі вже завелися прусаки, використовуйте інші методи їх виведення.

  саморобна пастка

  Цей метод вважається непоганим народним засобом від тарганів в домашніх умовах. Ним користувалися ще наші бабусі тоді, коли в продажу не було новомодних «тарганів будиночків».

  Виготовити пастку можна двома способами:

  заходи профілактики

  Ми розповіли вам про найбільш ефективні способи виведення прусаків.

  А щоб не допустити повторного появи комах в будинку, досить дотримуватися наступних правил:

  Виконуючи всі ці нехитрі правила, ви зможете захистити своє житло від вторгнення маленьких шкідників і убезпечити здоров’я своїх близьких.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: