Набряки на обличчі вранці

Набряки на обличчі вранці

Чим старше ми стаємо, тим частіше спостерігаємо на собі зміни зовнішності, які в переважній більшості явно не додають нам привабливості. Серед них бувають і набряклості обличчя. І добре, коли ви прокинулися кілька запухшей після бурхливої ​​вечірки з алкоголем напередодні… Але коли ви щоранку споглядає в дзеркалі жінку, розмір обличчя якої можна зіставити з розміром подушки — тут є привід для занепокоєння.

Зміст:

 • Пити чи не пити?
 • Чому може набрякати обличчя вранці?
 • Боремося з набряками обличчя ефективно
 • Пити чи не пити?

  Поява опухле обличчя сильно знижує якість нашого життя: все ранок нам доводиться боротися з застійними явищами, робити картопляні компреси і змащувати шкіру спеціальними еліксирами, чому у нас не залишається часу на більш продуктивні справи на початку дня.

  Зрозуміло, перше, що ви повинні зробити — звернути увагу на своє харчування, і особливо, на кількість споживаної рідини. Якщо вранці ваш ніс набуває форму картоплини, а очі і зовсім стають чи помітними на обличчі, але при цьому вечорами ви випиваєте мало не добову норму рідини, — проблеми, як такої, немає.

  Вам варто лише подбати про корекцію свого раціону і перестати пити на ніч. Але якщо такий розлад з’являється безпричинно — це є вагомим аргументом на користь звернення до лікаря.

  Для початку переберіть інші варіанти можливих об’єктивних причин опухле обличчя. Може бути, ви переїли солоної рибки? Або мамині соління виявилися аж надто смачними, щоб обмежитися тільки однієї піалою? А можливо, напередодні до вас в гості заглядала засмучена подруга, яка ну ніяк не хотіла заспокоюватися без пляшечки міцного напою? Або ви лягли спати ближче до ранку, чаевнічая з приятелем?

  В цьому випадку неприємне явище, пов’язане з застійними явищами в тканинах обличчя — справа абсолютно природне. Ви повинні пам’ятати, що всі ми не молодеем з віком, а тому потрібно бути готовою до того, що після гучних святкувань ви вже не зможете прокидатися випещеним «огірочком». Але якщо все ж ваші набряки мають більш поглиблені причини, ми підкажемо вам, в чому конкретно вони можуть складуться.

  Чому може набрякати обличчя вранці?

  Ви повинні розуміти, що причини оточених явищ на обличчі можуть складуться як в неправильному харчуванні і / або режимі дня, так і в серйозних патологіях внутрішніх органів. Тому якщо ви давно не проходили планову медичну комісію — зараз саме час надолужити згаяне, а заодно озвучити скарги курирує терапевта.

  Ми не беремо в приклад тих, хто має генетично обумовлені «припухлості» під очима — це, як правило, не усувається, і тільки прогресує з віком.

  Але якщо вас всерйоз спантеличує присутність набряків на обличчі, і ви ніяк не знаходите об’єктивних причин і приводів для їх появи — обов’язково зверніться до відповідних профільних фахівців. Перші лікарі, яких вам варто відвідати — терапевт, нефролог і кардіолог. Оскільки причинами опухання обличчя вранці можуть стати найрізноманітніші чинники,

  Чому вранці проявляються набряки і що робити з цим естетичним недосконалістю? Звичайно, серйозна внутрішня проблема ніколи не обмежується одним симптомом. Тому, якщо ваші набряки пов’язані з патологічною роботою внутрішніх органів, ви повинні помітити ще які-небудь внутрішні ознаки.

  Особливу увагу варто звернути на такі суміжні симптоми:

 • Задишка, особливо якщо вона виникає при найменшому фізичному зусиллі. У цьому випадку все може бути дійсно дуже серйозно, оскільки дана комбінація симптомів майже завжди вказує на порушення діяльності серцевого м’яза;
 • Синюшність тіла та обличчя. В даному випадку язик йде про патології кровообігу і серцево-судинної системи в цілому. Ви повинні розуміти, що судинні патології вкрай небезпечні для здоров’я і нормальної життєдіяльності. Тому вам варто в невідкладному порядку відвідати флеболога і / або судинного хірурга;
 • «Мішки під очима». Якщо набряклі явища зосереджені переважно в області нижніх повік, і під очима раз у раз з’являються щільні «валики», ймовірно, ваша проблема пов’язана з функціонуванням ниркової тканини. Нирки просто не справляються з переробкою звичайного кількості рідини, що надходить в ваш організм, на тлі чого і утворюються застійні явища. В даному випадку доцільно якомога швидше звернутися до нефролога за допомогою в підборі діагностичних заходів та лікування.
 • Іноді набряк обличчя є наслідком більш примітивних чинників:

  Якщо поряд з набряком ваше обличчя почервоніло або пішло плямами, а шкіра свербить — язик йде про алергічної реакції, яка може стати смертельно небезпечною! У цьому випадку важливо звернутися до алергологів і імунологів, щоб швидко і своєчасно виявити подразник, а також виключити з ним будь-який контакт. Пам’ятайте, що дуже багато випадків алергії закінчується сумно відомим набряком Квінке (набряком). А якщо алергічна реакція пов’язана з прийомом медикаментів, імовірний анафілактичний шок.

  Ми з’ясували, чому саме опухає обличчя, і сподіваємося, що ви прийміть адекватні заходи в аналізі причин і усунення даного зовнішнього дефекту. Але як позбутися від нього тут і зараз?

  Боремося з набряками обличчя ефективно

  Що робити, якщо вранці опухло обличчя?

  Вам допоможуть деякі народні рецепти, перевірені часом:

  Як ще позбутися опухле обличчя, але в глобальному сенсі?

 • Обмежте споживання кухонної солі до меж норми дорослої людини (тобто 9-13 г з урахуванням вмісту солі в натуральних продуктах);
 • Слідкуйте за кількістю споживаної рідини;
 • Зробіть свій раціон по-справжньому корисними і поживними продуктами;
 • Пийте полівітамінні комплекси (бажано за призначенням лікаря);
 • Нормалізуйте свій режим дня і відпочинку;
 • Не захоплюйтеся занадто солоними, гострими і пряними стравами;
 • Своєчасно відвідуйте лікаря при комплексних симптомах;
 • Категорично відмовтеся від алкоголю, або зведіть його споживання до мінімуму.
 • Якщо ваше обличчя опухло, почервоніло і до того ж свербить, швидше за все, у вас алергія.

  Спробуйте відновити хронологію ваших дій (що їли напередодні, чи брали нові ліки, контактували чи з тваринами і т. д.) і усуньте алерген!

  Обов’язково відвідайте відповідних профільних фахівців для визначення точного джерела подразника.

  Будьте здорові і красиві незалежно від часу доби!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: