Магнітні бурі: як пережити без шкоди для здоров’я?

Магнітні бурі: як пережити без шкоди для здоров'я?

У наш час дуже рідко можна знайти людину, яка не чула про магнітні бурі. Саме таку назву мають сильні і швидкі зміни магнітного поля Землі, які відбуваються в період високої сонячної активності.

Ще близько 80 років тому вчені прийшли до висновку що, сонячні «спалаху» призводять до зниження імунітету і стійкості до стресу людського організму, в результаті чого людина стаёт нервовим, знижується робота його серцево-судинної системи, починаються головні болі, ноги «крутить», в Загалом — йде загострення всіх хронічних хвороб.

Але на здоров’я впливають не самі «спалаху», а магнітні бурі викликані ними.

Зміст:

 • Магнітна буря (МГ) — що це?
 • Вплив магнітних бур на людину
 • Чи можна вберегтися від такого впливу?
 • Чого не слід робити в такі дні?
 • Як послабити дію МБ?
 • Магнітні бурі сьогодні
 • Магнітна буря (МГ) — що це?

  Безліч гігантських частинок в результаті «спалахів» на сонці, що пронісся крізь простір, через кілька днів досягли планети і викликали коливання магнітного поля різної інтенсивності.

  Вчені встановили, що саме в цей час кров’яні тільця скупчуються в крові, утворюючи скупчення, як результат — кров гусне, знижується діяльність нервових закінчень і мозкової активності, настає кисневе голодування.

  Вплив магнітних бур на людину

  Такому несприятливого впливу магнітних бур піддаються більш 50% жителів Землі. МБ викликають у них мігрені, аритмію, безсоння, різкі перепади тиску, погіршується загальний стан, настрій, порушується робота серцево-судинної системи.

  Також збільшується ймовірність виникнення інсультів та інфарктів, більше виробляється «гормону стресу», знижується вироблення мелатоніну, який відповідає за імунітет людини.

  Крім цього, відбуваються часті збої роботи головного мозку, які можуть привести до неприємних наслідків.

  Чи можна вберегтися від такого впливу?

  Цього уникнути практично неможливо. Просто деякі люди більш стійко можуть перенести майбутні електромагнітні неприємності, навіть не відчувши їх, інші ж, дуже важко з цим справляються, вкрай збудливі, втихомириться їм непросто.

  Ось чому існує необхідність у відстеженні спеціальних прогнозів, заздалегідь визначають дні сонячної активності.

  Особливо обережними потрібно бути людям, які страждають:

 • Психічними розладами;
 • Хронічними хворобами суглобів, серця, судин;
 • Астматикам;
 • Мають черепно-мозкові травми.
 • Чого не слід робити в такі дні?

  Як послабити дію МБ?

  Сеанси точкового масажу допоможуть вгамувати або знизити головні болі, нормалізують артеріальний тиск, приведуть в тонус.

  Для цього потрібно:

  Кожну точку масажуйте близько двох хвилин, тривалість сеансу такого масажу приблизно близько 8 хвилин.

  Корисними також є деякі прийоми з індійської йоги.

  Ось деякі з них:

  Така вправа повторюємо п’ять разів. Але пам’ятайте, що йога, масаж і інші подібні методи ефективні лише у випадках легких нездужань, вони не замінять лікарську допомогу і лікарські препарати.

  Магнітні бурі сьогодні

  Всім метеозалежним людям прийде на допомогу календар магнітних бур, тому що цим людям обов’язково потрібно знати, коли саме будуть МБ.

  На жаль, довгострокових прогнозів СБ не буває, більш точно, визначити можливість подальшої бурі можна приблизно за два дні, це той час, протягом якого заряджені частинки сонячної плазми досягають Землі.

  Сучасні астрологи навчилися відслідковувати сонячну активність на місяць вперед, тому ця інформація постійно оновлюється.

  Виходячи з попередніх прогнозів учених, кінець квітня і травень 2014 року якихось сильних магнітних бур не віщують, магнітосфера буде спокійною. Поки серйозних спалахів не передбачається на поверхні Сонця, синоптики повідомляють лише про невеликі коливання.

  Однак переглядаючи календар МБ, потрібно не забувати, що прогнози максимально правдиві тільки за три доби, а це значить, що в будь-який момент ситуація може змінитися.

  Головне — вести правильний спосіб життя, і тоді ніякі МБ не зможуть зашкодити!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: