Лікування варикозу в домашніх умовах

Лікування варикозу в домашніх умовах

Варикозне розширення вен — це типово жіноче захворювання, яке приносить представницям прекрасної статі безліч неприємних відчуттів. Дівчата і жінки завжди відчувають біль і важкість у нижніх кінцівках, що нерідко призводить до порушення сну і виникненню безсоння.

Крім больових і дискомфортних відчуттів, варикоз приносить своїй власниці і естетичне невдоволення своїм тілом. Це захворювання проявляється утворенням на ногах некрасивих судинних зірочок і опуклих вен, які доводиться приховувати під брюками і довгими сукнями або спідницями.

Зміст:

 • Чи є сенс в лікуванні варикозу в домашніх умовах народними засобами?
 • Якого способу життя повинні дотримуватися жінки, які страждають варикозом?
 • Як лікувати варикоз простими народними засобами?
 • Трави для лікування ретикулярного варикозу нижніх кінцівок народними засобами
 • Чи є сенс в лікуванні варикозу в домашніх умовах народними засобами?

  Лікування варикозу — дуже виснажливий і трудомісткий процес. У більшості випадків звернення до численних лікарів, проведення різних апаратних процедур, а також використання всіляких кремів і мазей не приносить бажаного результату.

  Дівчата, зневірившись боротися із захворюванням, не бачать сенсу в застосуванні народних засобів. Тим часом деякі з них можуть бути досить ефективні і перевірені багатьма поколіннями жінок, які страждають від цієї недуги.

  Особливо народні засоби користуються популярністю при лікуванні ретикулярного варикозу, тобто такого, при якому жінка не відчуває фізичних больових відчуттів. Виглядає ця недуга як множинні скупчення синюватих сіточок, які найчастіше розташовуються на литках і стегнах. Найбільш часто це захворювання з’являється у жінок після вагітності, коли гормональний фон зазнає серйозних змін.

  У даній статті ми розповімо вам, як можна вилікувати ретикулярної варикоз народними засобами, і що для цього необхідно робити.

  Якого способу життя повинні дотримуватися жінки, які страждають варикозом?

  Для того щоб вилікувати варикоз в домашніх умовах, слід в першу чергу організувати правильний спосіб життя. Для цього доведеться виключити шкідливі звички, такі як куріння і алкоголь, оскільки вони здатні тільки погіршити ситуацію.

  Крім того, слід обов’язково відкоригувати режим харчування. По можливості необхідно мінімізувати споживання гострих, копчених і смажених страв, а також обмежити прийом в їжу солі.

  Тим часом ряд певних продуктів при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок не тільки можна, а й треба їсти без обмежень, наприклад:

  Як лікувати варикоз простими народними засобами?

  Наступні народні засоби досить ефективно допомагають від варикозу вен на ногах:

  Трави для лікування ретикулярного варикозу нижніх кінцівок народними засобами

  Одним з найбільш ефективних способів для позбавлення від ретикулярного варикозу за допомогою народних засобів вважається лікування травами.

  Спробуйте наступні рецепти для боротьби з косметичними дефектами, якими супроводжується це захворювання:

  Безумовно, варикозне розширення вен — дуже неприємне захворювання, яке заважає жінкам любити своє тіло і насолоджуватися його красою, а також доставляє масу больових і дискомфортних відчуттів. При лікуванні ретикулярного варикозу буває цілком достатньо обійтися простими народними засобами, тоді як в більш складних випадках потрібна обов’язкова консультація лікаря-флеболога.

  Тим часом народні засоби все одно не слід скидати з рахунків — в поєднанні з медикаментозним і апаратним лікуванням вони можуть прискорити позбавлення від цієї недуги і значно полегшити ваш стан.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: