Голодування на соках

Голодування на соках

Зміст:

Якщо задуматися, то сокове голодування навряд чи можна назвати голодуванням в прямому сенсі цього слова. Адже навіть при вживанні одних лише соків, організм насичується безліччю корисних речовин. Ці напої легко засвоюються, що не обтяжують роботу травної системи, збагачують мікроелементами, вітамінами, пектинові речовини і органічними кислотами. Тому можна сміливо сказати, що соки, приготовані з овочів, ягід і фруктів — це продукт бадьорості і здоров’я. Проте, період, при якому ми нічого не їмо, прийнято вважати голодуванням.

Що дає голодування на соках

Голодування на соках — це відмінний спосіб очищення, омолодження і оздоровлення організму, до всього цього, приємним бонусом стане ще й схуднення. Споживання однієї тільки рідини практично повністю Звільняє ШКТ від роботи, у травної системи відпадає необхідність перетравлювати їжу і вона миттєво засвоює поживні речовини. При цьому, що містяться в соках, активні елементи, взаємодіють з покладами знаходяться в кишечнику, розщеплюючи, абсорбуючи, а потім і виводячи їх назовні. Особливо ефективно це робить буряковий і капустяний сік.

Добре таке м’яке голодування ще й тим, що надходять при його дотриманні в організм речовини оздоровлюють і тонізують слизову кишечника, роблячи його більш пружним. Також сокове голодування сприяють регенерації пошкоджених клітин, Виводить токсини, розвантажує нирки, підвищує опірність організму захворюванням, позбавляє від зайвої рідини, покращують функції видільної системи.

Рекомендації по проведенню голодування на соках

За один або два дні до планованого початку голодування на соках рекомендується полегшити звичний раціон і перейти на вегетаріанське харчування складається тільки з фруктів і овочів. При цьому всі продукти краще споживати в сирому, в крайньому випадку, вареному вигляді. В останній, підготовчий день, ввечері можна провести Очищення кишечника проносним або ж за допомогою клізми.

Сокове голодування проводиться за різними схемами. Його можна дотримуватися регулярно і влаштовувати раз на тиждень розвантажувальні дні або час від часу по кілька днів поспіль. Зазвичай, Тривале голодування проводиться від двох до семи діб. Починати краще з добового утримання від їжі, а потім поступово переходити до більш довгим. Наприклад, ви можете скористатися наступною схемою: проведена перша одноденне голодування, потім два тижні харчуйтеся як завжди, після цього — дводенне голодування, знову два тижні відпочинку, потім — триденне голодування і т. д. Найбільш ефективним вважається голодування на соках тривалістю не менше трьох діб.

Для розвантажувальних днів і тривалих відмов від їжі необхідно використовувати тільки свіжі овочеві, ягідні, трав’яні або фруктові соки. Їх необхідно споживати невеликими порціями Не більше літра в день. Занадто концентровані соки краще розбавляти водою, також їх можна змішувати один з одним. При сильному почутті спраги дозволяється випити невелику кількість трав’яного чаю або мінеральної води без газу.

Соки можна робити їх будь-яких овочів, ягід, трав або фруктів, однак перевагу варто віддавати тим, що ростуть у вашому регіоні. Для проведення голодування найкраще підходять напої з моркви, буряка, гарбуза, капусти, яблук і шпинату, але це не означає, що потрібно обмежуватися тільки ними.

Вихід з голодування на соках

Після закінчення сокової терапії ні в якому разі не можна відразу ж накидатися на їжу. Травна система певний час перебувала в стані спокою, тому різка її перевантаження, може привести до негативних наслідків.

Вихід з голодування на соках може проходити різні часи, все буде залежати від його тривалості. Після одноденного або дводенного утримання від їжі — близько половини або однієї доби, після довшого — двоє або троє діб. Прийом їжі починайте з м’яких сирих фруктів або овочів, потім переходите на відварні, потім в меню можна включити рідкі каші. І тільки після цього переходити на звичне харчування.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: