Домашні відбілюючі маски для обличчя

Домашні відбілюючі маски для обличчя

Зміст:

Веснянки, пігментні плями, сліди від прищів — це зовсім не вирок. Якщо подібні прояви доставляють вам незручності, від них можна з легкістю позбутися. На сьогоднішній день існує безліч різних процедур і засобів, що дозволяють усунути небажану пігментацію. Правда, деякі з них можуть виявитися недостатньо ефективні, інші занадто дорогі, а треті дуже заморочливі. Чудовою альтернативою салонним процедурам і спеціальним препаратам, можуть стати, перевірені не одним поколінням, домашні засоби для відбілювання шкіри. Серед них особливою ефективністю відрізняються маски.

Правила використання домашніх відбілюючих масок

Маски на основі петрушки

Прекрасно себе зарекомендувала в боротьбі з пігментацією петрушка. Кошти на її основі крім явного отбеливающего ефекту добре заспокоюють, тонізують і омолоджують шкіру.

Маски для обличчя на основі лимона

Відбілюючі маски з лимоном, крім свого основного призначення, допоможуть ще й позбутися від запалень, поліпшать вироблення еластину і колагену, а також знизять виробництво шкірного сала. Однак від використання даних коштів краще відмовитися при наявності відкритих ран, алергії і пухлин.

Відбілюючі маски з кисломолочними продуктами

Кисломолочні продукти, мабуть, кращі відбілюючі народні засоби. Вони прекрасно живлять і зволожують шкіру, роблячи її більш здоровою і привабливою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: