Маска для обличчя з меду

Маска для обличчя з меду

Зміст:

Мед — один з найбільш затребуваних продуктів в косметології. Його часто включають до складу як домашніх, так і професійних косметичних засобів. У такій величезній популярності цього продукту немає нічого дивного, адже він має чимало корисних властивостей, які наділяють його здатністю вирішувати найрізноманітніші проблеми з волоссям і шкірних покривів. Чудово діє мед і на шкіру обличчя. Він нерідко входить до складу всіляких тоніків, лосьйонів, кремів і іншої косметики. У домашніх умовах мед, як правило, використовують у вигляді масок. Саме про них і піде мова далі.

Як діє мед на шкіру

Маска для обличчя з меду — універсальний засіб, яке можуть використовувати практично всі, не залежно від віку і типів шкіри, звичайно, якщо не застосовувати або розумно підбирати додаткові компоненти. Сам по собі мед діє на шкіру наступним чином:

Такий комплекс дій, що надаються медом, буде корисний будь-яким типам шкіри. Але особливо медові маски будуть корисні для сухої, схильної до вугрів, що в’яне, зрілої і жирної з розширеними порами шкіри.

Однак використовувати маски для обличчя з меду можна не всім. Перш за все, вони протипоказані людям, страждаючим від цукрового діабету, вираженого купероза і непереносимості продуктів бджільництва. З обережністю застосовувати мед слід тим, хто схильний до алергії і вагітним.

Правила використання меду для шкіри обличчя

Медові маски для обличчя, які підходять для будь-яких типів шкіри

Для шкіри всіх типів можна використовувати чистий мед, без будь-яких добавок. Просто коли у вас з’явиться вільна хвилинка, нанесіть його на обличчя (робити це краще мокрими руками), відпочиньте хвилин двадцять, а потім вмивайтеся. Щоб розширити спектр дії медової маски, можете доповнити її іншими компонентами:

Маски медові для жирної шкіри

Маски медові для сухої шкіри

Медові маски від прищів

Для позбавлення від прищів, в принципі, можна використовувати будь-які маски з медом, але особливо хороші результати дають такі кошти:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: