Дієта від прищів — принципи, шкідливі продукти

Дієта від прищів - принципи, шкідливі продукти

Однією з основних причин виникнення прищів є неправильне харчування. Справа в тому, що споживання шкідливої ​​їжі призводить до порушень травлення, проблем з кишечником, печінкою, нирками, зміни складу крові, зашлакованості організму і збільшення інтенсивності роботи сальних залоз. Все це в першу чергу позначається на стані шкірних покривів.

Принципи дієти від прищів

Головним завданням дієти від прищів є нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, очищення кишечника, позбавлення від токсинів і шлаків, а також забезпечення організму необхідними мінералами і вітамінами.

Відновити функції кишечника і привести в порядок його мікрофлору допоможуть продукти багаті Розчинними харчовими волокнами. До них відносяться крупи, висівки, багато фруктів і овочі. Не завадить ввести в раціон і продукти з біфідо-і лактобактеріями, такі як йогурти, біокефір і т. п. Добре справляються з очищенням організму насіння льону або пророщена пшениця. Позбутися від прищів допоможуть: морква, петрушка, часник, імбир і лимон. Вони надають прекрасне бактерицидну дію, сприяють виведенню шкідливих речовин, знижують показники «поганого» холестерину, нейтралізують ліпіди і зміцнюють імунітет.

Правильне харчування від прищів повинно будуватися на варених, тушкованих, печених або приготованих за допомогою пара продуктах. У раціон необхідно включити достатню кількість води (близько півтора літрів), це допоможе у виведенні з організму токсинів і солей, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, і оновленні клітин дерми. Також в нього рекомендується Ввести зелений чай. Він багатий антиоксидантами і катіхіном, надають хорошу протизапальну дію.

Крім цього дієта проти прищів повинна включати в своє меню достатню кількість продуктів, що містять речовини, які благотворно впливають на шкірні покриви і нормалізують функції сальних залоз. До них відносяться:

З меню дієти обов’язково необхідно виключити продукти, що викликають прищі. До них відносяться:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: