Детокс дієта — харчування для очищення організму

Детокс дієта - харчування для очищення організму

Зміст:

На думку багатьох медиків, однією з основних причин поганого самопочуття, зниження працездатності, частих застуд, хронічної втоми, передчасного старіння і багатьох інших проблем, є забруднення організму токсинами, важкими металами, шлаками та іншими шкідливими речовинами, отруйними тіло. До цього призводять шкідливі звички, неправильне харчування, зловживання шкідливою їжею і малорухливий спосіб життя. Щоб поліпшити стан організму, його необхідно періодично очищати. Кращим помічником у цьому стане детокс дієта — спеціальне харчування, спрямоване на позбавлення всіх систем і органів від шкідливих речовин.

Що дає детокс дієта

Засмічений різним сміттям організм змушений працювати з подвійним навантаженням. Особливо від шкідливих речовин страждають печінка, кишечник, нирки і жовчний міхур. Детокс програма дозволяє позбавити організм від небезпечних продуктів і поліпшити склад крові. Внаслідок чого органи починають краще працювати, прискорюється метаболізм, підвищується імунітет і загальний тонус. Після очищення, Організм оновлюється і омолоджується, виникає відчуття легкості і прилив енергії, помітно поліпшується стан шкіри і знижується вага.

Принципи детокс дієти

На сьогоднішній день існує не одна дієта для очищення організму, наприклад, рисова, кавунова, сокова і безліч інших, не виключенням є і лікувальне голодування або розвантажувальні дні на трав’яних настоях, кефірі, яблуках і т. д. Кожен з цих принципів харчування можна віднести до детокс програмі, оскільки всі вони в тій чи іншій мірі очищають організм. Ми розглянемо більш класичний варіант очищає дієти.

Підготовчий етап

Чистка організму — це дуже важливий процес, щоб він пройшов максимально ефективно і безболісно, до нього Рекомендується підготуватися. Для цього приблизно за місяць до початку програми необхідно скоротити споживання шкідливої їжі, алкоголю, газованої води, жирних і м’ясних страв. За один-два тижні до курсу, від усієї перерахованої їжі і пиття варто повністю відмовитися і почати виключати з раціону сири, соління, яйця, кисломолочні продукти, кава, солодощі і випічку. Паралельно з цим намагайтеся їсти більше рослинної їжі.

Проведення детокс дієти

Тривалість детокс дієти може бути різна, зазвичай вона становить від трьох до десяти днів, іноді навіть місяць. Трьох днів цілком вистачає для чищення організму, після п’яти днів активуються відновні функції, ну а після десяти відбувається очищення і оновлення крові і лімфи.

Очищаючу харчування має в себе включати щоденне споживання склянки води з додаванням свіжовичавленого соку лимона. Даний напій необхідно випивати щоранку натщесерце. В іншому ви можете дотримуватися одного із запропонованих варіантів детокс дієти.

Варіант №1 (тижнева дієта):

Варіант №2 (триденна дієта):

Після закінчення програми не слід відразу харчуватися забороненими продуктами. Постарайтеся ще близько однієї-двох тижнів дотримуватися рослинної дієти і поступово вводите в свій раціон звичні страви. Проводити таку очищувальну дієту можна один або два рази на півроку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: