Цілющі грязьові обгортання: особливості процедури

Цілющі грязьові обгортання: особливості процедури

Однією з найпопулярніших процедур, які використовуються для оздоровлення і омолоджування тіла, є грязьові обгортання. Вони допомагають підвищити тонус, зміцнити здоров’я, очистити шкіру від накопичених забруднень, зробити її гладкою, пружною, вивести надлишки рідини з підшкірної жирової клітковини і перемогти противний целюліт.

Грязьові обгортання можна виконувати як в салонах краси, так і домашніх умовах, хоча треба визнати, що якщо язик йде про повну обгортанні всього тіла, набагато зручніше і приємніше довірити цю справу професіоналові.

Зміст:

 • Види і сфера застосування
 • Як проводиться процедура?
 • Яку бруд необхідно використовувати?
 • Види і сфера застосування

  Процедури обгортання застосовуються в самих різних областях медицини. Так в бальнеології цілющі грязьові процедури позитивним чином впливають на роботу опорно-рухового апарату і стан шкіри, допомагають вивести шлаки і мають протизапальну дію.

  У таласотерапії цілющі грязі використовується для поліпшення лімфодренажу і усунення такого неприємного дефекту шкіри, як целюліт.

  Сучасні салони краси в даний час пропонують своїм клієнтам таку процедуру, як SPA обгортання грязьово-водорослеве антицелюлітний, завдяки якому позбавлення від «апельсинової кірки» йде швидко і ефективно. Великою популярністю користуються грязьові обгортання в Астані.

  У косметології грязьові склади використовуються для боротьби зі зморшками, зайвою сухістю і в’ялістю шкіри. Вони дозволяють значно поліпшити стан і зовнішній вигляд шкіри обличчя, зробити його більш свіжим і молодим.

  Результатом грязьових процедур є збагачення організму карбоновими і гуміновими кислотами, самостійна вироблення яких людським організмом не можлива. Ці кислоти є важливим джерелом енергії і необхідні нам для омолодження і загального оздоровлення.

  Існують наступні види грязьових обгортань:

  Основними показаннями до застосування грязьових обгортань є:

  Протипоказання також є, в їх число входять:

  Навіть якщо ви впевнені в тому, що у вас немає ніяких протипоказань, необхідно проконсультуватися з лікарем перед першим застосуванням цілющих грязей для проведення будь-яких процедур.

  Як проводиться процедура?

  Будь-яка косметологічна або оздоровча процедура складається з декількох етапів. Так і процедура з використанням цілющих грязей, наприклад, сибірська грязьове обгортання, проводиться в кілька підходів.

  Спочатку проводяться підготовчі процедури, в ході яких проблемну ділянку розтирається за допомогою антицелюлітних щіток.

  Це призводить до легкого почервоніння шкіри і збільшує кровообіг в цих зонах. Також на даному етапі проводиться скрабірованіе шкіри з метою очищення її від ороговілих частинок.

  Далі, заздалегідь підготовлена ​​і розігріта до 40 градусів грязьова маса наноситься на тіло шаром в 5-6 мм. Якщо процедура проводиться в умовах салону, то клієнта накривають целофановою плівкою і зверху додатково теплою ковдрою для поліпшення і продовження термічного ефекту. Якщо грязьові обгортання проводиться в домашніх умовах, то оброблювані ділянки необхідно обгорнути поліетиленовою плівкою і лягти під ковдру.

  Через 20-30 хвилин, коли грязьова маса висохне, необхідно прийняти теплий душ і перейти до завершальної стадії процедури — нанесення зволожуючого антицелюлітного крему, підібраного відповідно до типу шкіри.

  Яку бруд необхідно використовувати?

  Проведення грязьових обгортань від целюліту повинно проводитися з використанням спеціальної бруду, в складі якої багато корисних для шкіри солей і мінералів. Найчастіше для проведення подібних процедур використовується бруд з Мертвого моря, знаменита своїми цілющими властивостями.

  Також для проведення процедур обгортання застосовуються торф’яні і вулканічні бруду. Крім цього, для досягнення найкращих результатів бруду збагачуються трав’яними та фруктовими екстрактами, ефірними оліїми і ін.

  Для проведення грязьових антицелюлітних обгортань для тіла в домашніх умовах, до вибору грязьового складу необхідно підійти відповідально. Найкраще купувати бруд для процедури в аптеках і спеціалізованих магазинах, а ось від привабливих пропозицій придбати задешево справжню бруд мертвого моря в переході або на стихійному ринку найкраще відмовитися.

  Бажаємо вам приємної процедури, ніжної шкіри і стрункої фігури! Будьте красиві і здорові!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: