Лазерне відбілювання інтимної зони

Лазерне відбілювання інтимної зони

Лазерне відбілювання пігментованою інтимної зони — це модна, сучасна і доступна процедура, яка показує, наскільки трепетно ​​і по-особливому жінка відноситься до свого тіла. Крім цього, відбілювання шкіри є не просто данина моді, а й нагальну потребу. Так, наприклад, в інтимних зонах можуть з’являтися потемніння, які візуально виглядають як «брудні» плями, ніж сковують і турбують людину.

Зміст:

 • Чому вони виникають?
 • Що являє собою сама процедура?
 • Що дає депигментация шкіри?
 • Альтернативні варіанти
 • Чому вони виникають?

  Існують наступні причини того, чому темніють шкірні покриви в інтимній зоні:

  Що являє собою сама процедура?

  Лазерне відбілювання ніжною і тонкої шкіри в інтимних місцях має на увазі депігментацію епітеліальних тканин, що оточують анальний отвір, промежину, що знаходяться під пахвами і в області паху.

  Варто зауважити, сьогодні відбілювання цих ділянок тіла стало доступною процедурою завдяки розвитку відповідних технологій. За допомогою такої процедури, жінка отримує можливість позбутися від комплексів, впевненіше відчувати себе наодинці з чоловіком і не боятися близького сексуального контакту.

  Інтимне лазерне освітлення або повноцінне відбілювання — популярна послуга серед професійних танцюристів і плавців, яким доводиться часто бувати на публіці і демонструвати своє тіло в найвигіднішому ракурсі.

  Крім цього, в такий же процедурі потребують любителі позасмагати на нудистському або звичайному пляжі, шанувальники занадто відвертих нарядів або жінки, які обожнюють своє тіло, і намагаються підтримувати його в ідеальному стані.

  Депігментацію можна робити на таких ділянках тіла:

  Що дає депигментация шкіри?

  Лазерне відбілювання інтимних зон або обличчя має дуже багато позитивних моментів, завдяки яким зростає кількість бажаючих випробувати цю процедуру на собі.

  Серед всіх переваг хочеться відзначити найголовніші:

  В цілому ж, відбілювання статевих органів і депігментація лобка, пахв або заднього проходу, збирає виключно позитивні відгуки і коментарі. І це цілком виправдано, оскільки сама процедура абсолютно безпечна, необтяжлива, результативна і по кишені середньостатистичній жінці.

  Наостанок зазначимо, що аналогічна технологія може застосовуватися і з метою депігментації обличчя. Вона не залишає ніяких слідів, дає тривалий і помітний результат, не вимагає великих витрат часу і дозволяє шкірі омолодитися, підтягнутися і посвежеть.

  Альтернативні варіанти

  Якщо немає бажання зв’язуватися з лазером, або на те є протипоказання, освітлити інтимну область тіла можна за допомогою:

  Остаточний вибір процедури або набору косметики для освітлення інтимних зон робиться з урахуванням рекомендацій фахівців: косметолога, проктолога, лікаря-дерматолога, а іноді навіть і ендокринолога.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: