Способи видалення татуювань

Способи видалення татуювань

Татуювання робляться з різних причин. Хтось хоче виділитися, як зараз модно говорити — індивідуалізуватися, хтось таким чином визнається в любові «назавжди», завдаючи на тіло ім’я коханого. У деяких субкультурах татуювання — відмітний знак і статус. Особливо активно «прикрашає» себе молодь у віці від 16 до 30 років.

Але життя йде, вік, статус, а іноді і світогляд — змінюються. І тату стає тягарем. А іноді вона просто розпливається, і оголювати тіло з плямою незручно. Чи є способи видалення татуювань?

Зміст:

 • Як позбутися від обридлого прикраси
 • Сам собі косметолог
 • Хімічний вплив на шкіру
 • Фізичний вплив на шкіру
 • Як позбутися від обридлого прикраси

  Як проходить видалення татуювань? Досить глибокий шар шкіри піддається хімічному або тепловому впливу, знищується — в буквальному сенсі, і з’являється нова шкіра, з якої дуже довгий час слід звертатися вкрай дбайливо.

  За день провести процедуру неможливо, потрібно досить тривалий час. Видалити татуювання можна в домашніх умовах і косметичному салоні.

  Видалення живопису в будь-яких умовах розтягується на місяці. У домашніх — тривалий реабілітаційний період, лазерне видалення татуювання в салонних умовах-це кілька сеансів — від 3 до 7, між якими робляться місячні перерви. Чим яскравіше колір малюнка, чим глибше він залягає в шкірі, тим важче його видалити.

  Плюси видалення лазером:

  Мінуси:

  Вирішальне значення має перший мінус — через нього багато вважають за краще позбавлятися від картинки в домашніх умовах самостійно.

  Сам собі косметолог

  Які способи видалення татуювань пропонує «народ»?

  Варто розглянути методи видалення докладніше.

  Варварський спосіб — тільки для справжніх чоловіків. Збираються групою, дають товаришеві анестезію — в кількості не менше склянки горілки, горілкою щедро обробляється їм місце татуювання — і доводять йому і собі, що все справжні чоловік.

  Реабілітаційний період тривалий, шрами і спогади про процес залишаються на все життя. Іноді до цього методу вдаються рішучі жінки. Шрами потім — найчастіше — лазер допомагає прибрати, і віддати за це доведеться значну суму.

  Інші способи варто розглянути в деталях.

  Хімічний вплив на шкіру

  Домашнє видалення Ремувер проводити можна в тому випадку, якщо є навички роботи з машинкою для нанесення татуювань. Якщо її заправити Rejuvi Tattoo Remover, то вона перетворюється в апарат для видалення татуювань. Речовина, проникаючи в шкіру, руйнує барвний пігмент, і картинка знебарвлюється.

  Навіть при глибокому нанесенні потрібно не більше 2-3 сеансів, але процес реабілітації вкрай повільний. Під час нього застосовується, як мазь актовегін, так і інші засоби для боротьби з опіками.

  Як проводиться видалення татуювання йодом?

  Навіть якщо шкіра лущиться інтенсивно, здирати її не можна. Інакше утворюються шрами. Процес оновлення епідермісу повинен проходити природно.

  Залежно від глибини нанесення малюнка і його величини, реабілітаційний період триватиме від 2 до 4 тижнів. Шрамів на новій шкірі не залишиться.

  Видалення марганцем проводиться наступним чином:

  Сеанси проводяться щодня, поки ділянку шкіри не випалить повністю. Для кращого загоєння виконувати слід все рекомендації, які давалися під час видалення йодом.

  Фізичний вплив на шкіру

  Спосіб з господарським милом переважно застосовують в місцях позбавлення волі. Мило стругають на дрібні шматочки, розплавляють на свічці, і капають їм на татуйований ділянку.

  Оскільки до складу господарського мила входить луг, то на шкіру виявляється комплексний вплив: теплове і хімічне. Травмовану ділянку безжально виколупувати: замість картинки з’являється рубець.

  Прибрати картинку можна за допомогою молока. Їм заправляють машинку для татуажу, і наносять на малюнок, проколюючи шкіру. Щоб виключити загальний сепсис, користуються маззю для видалення татуювань, змішуючи молоко з стрептоцид.

  Через 3 дні після потрапляння в глибокі шари шкіри молока починається процес гниття. Відшарувався ділянку некрозіруется і відпадає. Через 2 -3 тижні починається рубцювання. Рубець виглядає страшніше, ніж сама необдумана відразлива картинка.

  Торговці косметикою пропонують крем для видалення татуювань, «що не залишає на шкірі шрамів і діючий абсолютно безболісно».

  Не варто вірити такій рекламі. Татуювання розташована в глибоких шарах епідермісу, і проникнути туди, не пошкодивши шкірну поверхню, не зможе жоден косметичний засіб.

  Крем містить в собі кислоту або луг — а значить, безболісного дії очікувати не слід — чи він зовсім не подіє.

  Прибрати татуювання безболісно за допомогою крему можливо тільки тоді, коли він є Тонако або ґрунтовкою. Зрозуміло, картинку не буде видно, поки засіб покриває шкіру.

  У молодому віці життя здається довгою, переконання міцними, любов — вічною. Але може, не варто свої установки виносити на загальний огляд за допомогою малюнків на шкірі? Нанести татуювання легко, а для видалення потрібні сили, здоров’я і матеріальні витрати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: