Чистка судин народними засобами

Чистка судин народними засобами

Зміст:

Занадто велике захоплення сучасних людей фаст-фудом, смаженої і жирної їжею є однією з причин засмічення судин, зниження їх еластичності і прохідності. Все це призводить до таких серйозних захворювань, як атеросклероз, гіпертонія, інфаркти і безлічі інших дуже серйозних наслідків. Щоб уникнути подібних проблем, звичайно ж, в першу чергу рекомендується відмовитися від шкідливої ​​їжі або хоча б обмежити її споживання, а також регулярно проводити чистку судин. Такі процедури не тільки благотворно позначаться на серцево-судинній системі і стануть хорошою профілактикою захворювань пов’язаних з нею, вони ще й поліпшать загальне самопочуття і зовнішній вигляд, а також підвищать працездатність і позбавлять від хронічної втоми.

Для того щоб провести очищення судин зовсім не обов’язково лягає в лікарню, відправлятися в спеціалізовані центри або сильно витрачатися. Зробити це можна за допомогою простих і всім доступних домашніх засобів.

Часник для очищення судин

Часник визнаний одним з найкращих продуктів для чищення організму. Він ефективно розчиняє як холестеринові, так і сольові відкладення, швидко виводить їх з організму і забезпечує тривалий результат. На основі часнику можна приготувати безліч різних засобів для чищення судин, ми розглянемо найпопулярніші:

Трави для чищення судин

Дуже ефективна чистка судин в домашніх умовах за допомогою засобів, приготованих на основі трав.

Очищення судин гарбузом

Ще одні непоганий рецепт чищення судин: суміш гарбузового соку і молочної сироватки. Половину склянки свіжого соку гарбуза змішайте з такою ж кількістю молочної сироватки. Приймайте засіб щодня не менше місяця.

Крім цього для очищення судин можна використовувати і насіння гарбуза. Сто грам сировини необхідно добре подрібнити, потім змішати їх з половиною літра горілки і настояти протягом трьох тижнів. Настоянку слід пити за годину до вживання їжі, по одній ложці тричі на день. Тривалість курсу — три тижні.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: