Чи можна призупинити місячні?

Чи можна призупинити місячні?

Місячні — неодмінні супутники дівчата, що вступила в стадію статевої зрілості. Багато років поспіль вони справно з’являються в одні і ті ж дні, супроводжуються ідентичними симптомами, мають рівну тривалість. Це все при хорошому розкладі. Але життя жінки наповнена ситуаціями, які тим чи іншим чином впливають на усталені явища, роблячи місячні більш рясними, хворобливими, приватними або, навпаки, рідкісними «гостями».

З огляду на такі метаморфози, цілком логічно буде запитати того, а чи можна втрутитися в Природу і повернути час назад? Як призупинити почалися або що насуваються місячні, чи варто це робити, взагалі, і чим загрожує подібне втручання?

Зміст:

 • Спокуса: піддатися чи ні?
 • Не шукайте диво-пігулку
 • Народна медицина
 • Спокуса: піддатися чи ні?

  Оскільки менструальний цикл, з його перед — і постменструального синдромами, прокладками, тампонами, набряклими грудьми і іншими «принадами», дійсно очікується з таємницею тремтінням, жінку було б неправильно дорікнути за думки про те, як призупинити почали місячні на кілька днів, або й зовсім запобігти їх появі.

  Непрямим дратівливим фактором можна назвати телепередачі, модні видання та навіть подружок, в один голос переконують, що ця затія — найкраще, придумане докторами. А спортсменки користуються можливістю зупинити менструацію мало всю свою кар’єру безперервно.

  Так поза всякими сумнівами, можливість хоч один місяць не ходити з ниючим животом і поганим настроєм дуже приваблює. Але домагатися такого стану в поодинці, без консультації лікарів і тільки заради власної примхи — дуже ризикована справа.

  Причина призупинити виділення крові повинна бути дуже і дуже вагомою. І вона ніяк не може мати на увазі довгоочікуване побачення, бажання надіти на вечірку облягає біле плаття або бікіні.

  Запам’ятайте, що місячні можуть залишити вас у спокої тільки в декількох випадках, а саме: вагітність, менопауза і зміна статі. Усе! В іншому ж їх реально зробити менш рясними, не такими тривалими або хворобливими. І досягається це за рахунок народних коштів і ліків промислового виробництва.

  Не шукайте диво-пігулку

  З тих способів того, як можна скорегувати, але не зупинити місячні, варто звернути увагу на наступні:

  Аптечні засоби, що допомагають вирішити питання того, як терміново призупинити початок місячних, виглядають наступним чином:

  Народна медицина

  Виявляється, що не тільки сучасна жінка спантеличується питанням того, чи можна призупинити вже йдуть місячні, або і зовсім відсунути початок наступаючого циклу. У наших бабусь не було доступу до новомодних гормональним препаратам, і тому їм доводилося відстежувати вплив, який чинить на їх організм ту чи іншу рослину.

  В даному випадку можна скористатися такими рецептами:

  Насправді, краще не експериментувати з неперевіреними рецептами того, як призупинити наступаючі місячні, або припинити виділення крові, якщо вони вже почалися. На сьогоднішній день у продажу досить багато засобів гігієни, які зроблять цей період комфортним і практично непомітним.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: