Біла магія на гроші, три потужних способи

Біла магія на гроші

Практикуючі маги можуть точно сказати, що біла магія на гроші і удачу здатна повністю змінити життя людини. Вона має великий запас заговорів і формул, які можуть допомогти з проблемами в цій сфері.

Зміст:

Як діє біла магія на гроші?

Як залучити гроші за допомогою білої магії? Біла магія, як і будь-який розділ містичних наук, має величезний список заговорів. Буквально для кожного випадку в житті можна що-небудь підібрати. Деякі речі настільки спеціалізовані, що знають про них лише посвячені. Але що вона може зробити з матеріальними потребами?

Біла магія в цій сфері набагато ефективніша ніж простий заговір і приворот на гроші. Але якщо з грошима можуть виникнути проблеми, то вже з магією — тим більше. За її допомогою повинна звертатися тільки людина смілива, повністю впевнена в собі. Вона не терпить тремтячих рухів і негативних думок. Якщо ви встали на цей шлях, то повинні володіти достатньою силою волі.

Але все це для найскладніших її розділів. Більшість заговорів досить прості і не вимагають глибоких знань. Ті, які допоможуть будь-якій людині, незалежно від її підготовленості. Але в будь-якому випадку ви повинні бути готові до наслідків. А вони можуть наступити, якщо виконувати наші рекомендації не акуратно.

Один з найбільш слабких мінусів, які можна згадати — зміна характеру. На людину може напасти справжня жадібність, яка руйнує краще зайвої щедрості. Тим більше, що це — далеко не все. На людину в разі халатного виконання заговору, може напасти справжня смуга з невдач. Фінансовий крах буде негайним, навіть якщо і до цього він маячив десь поруч.

Головне, що потрібно пам’ятати — не відступайте від своєї мети. Зважилися використовувати білу магію собі на вигоду? Використовуйте. Піддайтеся хвилі рішучості, яка вами зараз володіє. Не забувайте тільки про концентрацію і точне виконання всіх дій. І тоді біла магія на гроші обов’язково вам допоможе.

Біла магія на гроші на молодий місяць

Так, хоч як це парадоксально, але цей заговір на гроші з білої магії потрібно здійснювати вночі. Розтягується дійство на кілька етапів, і може тривати до тижня. Головне — вірна фаза місяця. Найкраще для цього підходить пора молодого місяця. Взагалі варто додати, що багато заговорів такого плану найкраще проводити саме при світлі місяця. Чим же зумовлений такий вплив нічного світила на фінансові питання? На жаль, відповідь поки не відома. Залишається задовольнятися тим, що ми і так вже знаємо.

Що нам знадобиться для заговору білої магії на гроші? З речей — всього лише одна. Той гаманець, який ви носите з собою постійно. За один день до настання повного місяця покладіть його на підвіконня. Слідкуйте за його розташуванням — місячне світло повинно освітлювати його всю ніч, хоча б краєчка. Він повинен так лежати три ночі. У кожну з них вам потрібно вимовляти наступні слова:

Як дуже багато в ясному небі зірок, і як досить багато у всіх морях води, так нехай же і в моєму гаманці буде дуже багато грошей. Причому, щоб завжди вистачало мені на безбідне життя. Нехай буде так.

Закінчивши з цим, покладіть в гаманець купюри — найкраще дрібні. І знову залиште на три ночі, але на цей раз будуть інші слова заговору:

Стою я під місяцем абсолютно новим, раб (а) Божий (ім’я), з благословенням, місяць освітить шлях мій, двері з дверей, ворота з воріт, яскраво червоне сонечко пригріє ранкову росу, обігріє всю землю. Як сороку зі стовбура ніхто чіпати зовсім не сміє, так і мене, раб (а) Божого (ім’я), ніхто вбити не посміє, ні словом своїм, ні ділом своїм, ні думкою і все моє довге життя. Всім ворогам моїм і заздрісникам сіль в очі, і сірий попіл на язика.

Після цього візьміть гаманець з собою в магазин і потратьте всі купюри, які в нього поклали.

Біла магія на гроші на свічках

Наступний заговір дуже ефективний. Але варто використовувати його виключно в ті моменти, коли вибору вже немає. Тоді, коли гроші потрібні терміново, тут і зараз. Тому що ризик іноді буває занадто великий. Це може бути як травма для вашого характеру, так і інші менш приємні наслідки. Чому? Все пов’язано саме з надзвичайною ефективністю ритуалу. Гроші з’являться у вас в найкоротші терміни, але ніхто не скаже – яким чином. Вам можуть повернути старий борг, або запропонувати високооплачувану роботу. А, можливо, вас втягнуть в якусь аферу. Так, вона принесе прибуток, але які будуть наслідки? Можливо тюремний термін, а можливо і щось гірше.

Отже, що нам знадобитися? Для цього ритуалу нам потрібні дві свічки — зелена і жовта. Ці кольори тісно пов’язані з багатством, так що їх потрібно дотримуватися обов’язково Так само візьміть з собою трохи ефірного масла базиліка. Їм потрібно буде змастити обидві свічки — так, щоб не потрапило на гніт. Потім встановлюєте їх на стіл і запалюєте. У цей момент ви повинні тричі вимовити наступне:

Гроші приходять, гроші ростуть, гроші дорогу в кишеню мою знайдуть!

Після цього сконцентруйтеся на полум’ї свічок. Уявіть, як гроші самі пливуть до вас. Потрібно, щоб ви відчули їх руками. Щоб перед очима постав образ того, чого ви хочете домогтися за допомогою багатства.

Закінчивши з цим, загасіть свічки. Їх потрібно покласти в мішечок, а потім заховати де-небудь в будинку. Головне — щоб вони були не на очах. Так ви забезпечите собі захист ще й від лихого ока. А можливо, і від злодіїв, які просто не зможуть знайти ваших грошей.

Біла магія на гроші для підприємців

Біла магія і приворот грошей — частий прийом для людей, що займаються бізнесом. Зараз можна знайти сотні, тисячі прикладів того, як успішні підприємства включають в свою символіку магічні образи. Це повелося ще з давніх часів. Торговці одні з перших почали використовувати білу магію — щоб гроші водилися. Такі їх дії зрозумілі, адже без грошей торговці просто не зможуть продовжувати займатися тим, чим вони займаються.

Підприємцям бажано використовувати білу магію для залучення грошей в такий спосіб. Вам знадобиться срібна монета. Так, саме срібна. Якщо під рукою такої немає, то завжди можна знайти в ювелірному магазині. Так само стане в нагоді трохи сандалового масла, або олії бергамоту. Щоранку міцно стискайте змочену в олії монетку в кулаці і уявляйте, як грошова енергія проходить крізь вас. Вона повинна бути зеленого або золотистого кольору. Уявляйте, що ви вже має бажане багатство.

Важливо пам’ятати, що цю процедуру потрібно повторювати щоранку, протягом місяця. І, найголовніше, нікому не показуйте і, тим більше, не давайте монету в руки. В такому випадку все може просто завалитися. Тоді доведеться починати ритуал з самого початку. І навіть купити нову монету, тому що та, що побувала в чужих руках, вже не годиться.

Заходи безпеки

Виконавши всі ритуали, потрібно задатися питанням — як зробити так, щоб потік багатств не припинявся? Саме для таких випадків складено невеликий список грошових повір’їв, за допомогою яких можна уникнути подібних ситуацій. Це буде непоганою допомогою для будь-яких магічних дій.

Перше правило — ніколи не закривайте поріг. Не важливо, де він — на вході в будинок або в кімнаті. У будь-якому випадку поряд не повинно знаходитися жодних важких речей, які можуть його закрити. Так само і самі постарайтеся якомога швидше перетинати його. Не стійте в двері. Таким чином ви не будете перекривати грошову енергію — вона повинна струмувати вільно.

Не витрачайте зарплату в той же день, коли її отримали. Це дуже важливо — гроші повинні з вами переночувати. Зачекайте добу, а краще — дві або навіть три. Тільки після такої перерви можна приступати до будь-яких істотних витрат. Ми, звичайно, говоримо не про покупку їжі в будинок, або інші речі, які купуються практично кожен день.

В цілому, біла магія на гроші пропонує величезний вибір ритуалів для досягнення багатства. Ми представили три, які можуть підійти кожному шару населення. Вони підходять до будь-якої ситуації.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: