Бананова дієта — принципи, переваги і недоліки

Бананова дієта - принципи, переваги і недоліки

Зміст:

Багатьом відомо, що банани досить калорійні, саме тому вони виключаються з більшості дієт, причому навіть фруктових. Така особливість даного продукту дозволяє засумніватися в ефективності позбавлення від зайвих кілограмів з його допомогою. Однак за твердженнями дієтологів, використовувати банани для схуднення цілком можливо, головне робити це правильно.

Чим корисні банани для схуднення?

Якщо задуматися, то калорійність банана висока, лише в зіставленні з іншими фруктами, в порівнянні ж з деякими з продуктів, часто використовуваних для дієт, його енергетична цінність не така вже й велика. Наприклад, в ста грамах банана міститься 96 калорій, в такій же кількості відвареної гречки — 120 калорій, вівсянки — 160, яловичині — 216 калорій.

Також скептиків бананової дієти може насторожити і те, що в даних фруктах міститься чимало вуглеводів, однак при помірному вживанні вони Не відкладаються в жир і при цьому дарують великий заряд енергії. Завдяки високим поживним властивостям, банани добре насичують і дозволяють тривалий час не відчувати почуття голоду. Крім цього вони прекрасно очищають організм від шкідливих речовин, виводять зайву рідину, покращують метаболізм і налагоджують роботу шлунково-кишкового тракту. Цінність даного фрукту додає високий вміст вітамінів, що відповідають за жіночу красу. До них відносяться вітамін РР, Е, А, С і вітаміни групи В. Всі ці властивості роблять банани дійсно хорошим продуктом для схуднення.

Принципи бананової дієти

Для того щоб домогтися гарних результатів у схудненні, банани рекомендується Доповнювати тільки кефіром або молоком з низьким показником жирності. Подібна убогість раціону дає право віднести таке харчування до монодиетам, тривалість яких суворо обмежена. В даному випадку від трьох днів до одного тижня. Але навіть за такий час бананова дієта результати дає досить непогані — Мінус 3-5 кілограм.

Існує два основні варіанти бананової дієти. Меню першого триденного варіанту полягає тільки з трьох бананів і трьох склянок кефіру. Ці продукти необхідно вживати по черзі. Наприклад, спочатку ви з’їдаєте один банан, приблизно через півтори-дві години випиваєте склянку кефіру, потім знову банан і т. д. При цьому допускається заміна кефіру молоком.

Другий варіант дієти розрахований на один тиждень. Протягом цього часу необхідно харчуватися тільки одними бананами. При цьому за день можна з’їдати не більше півтора кілограмів очищених фруктів. В незалежності від виду дієти необхідно вживати достатню кількість води. Також дозволяється зелений чай без цукру.

Переваги і недоліки дієти на бананах

До переваг дієти можна віднести наступне:

До недоліків дієти можна віднести наступне:

Банани, які підходять для дієти

Оскільки ваше меню буде складатися, в основному, з одних бананів, до їх вибору слід поставитися досить серйозно. В першу чергу необхідно виключити недостиглі фрукти, так як вони погано засвоюються організмом. Також варто відмовитися від сушених і червоних бананів. Споживати рекомендується тільки жовті стиглі фрукти.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: