Желатинова маска для обличчя

Желатинова маска для обличчя

Зміст:

Виявляється, всім нам відомий желатин можна використовувати не тільки в кулінарії. На його основі також можна готувати просто чудодійні маски для обличчя, волосся і навіть нігтів. Адже желатин — це натуральний продукт, одержуваний з кісток, сухожиль і хрящових тканин тварин. Він являє собою екстракт білків, з яких більшу частину становить колаген. Ця речовина Є основним будівельним матеріалом наших клітин, що забезпечує пружність і еластичність шкіри.

У желатині містяться розщеплені молекули колагену, здатні легко проникати в шари епідермісу. Це дозволяє заповнювати запаси даної речовини, істотно зменшуються з віком.

Тому основний ефект желатиновой маски полягає в Поверненні шкіри пружності, еластичності і молодості. Вона допомагає звузити пори, розгладити невеликі зморшки, підтягнути овал обличчя, запобігти рихлість і в’ялість шкіри.

Правила приготування і використання маски

Дана маска є основою, додаючи до неї інші інгредієнти можна домогтися різних ефектів.

Желатинова маска-плівка з маслом паростків пшениці

Вам буде потрібно:

До приготовленого і злегка охолодженого желатину, додайте білок, збитий з крохмалем і масло паростків пшениці, потім перемішайте.

Білок, що входить до складу даного засобу відмінно очищає і стягує пори, крохмаль живить і дещо пом’якшує ефект білка, масло зародків пшениці Знімає запалення, насичує вітамінами, надає бархатистости і м’якості шкірі.

Желатинова маска-плівка для очищення пір і позбавлення від чорних крапок

Вам буде потрібно:

Розм’якшений до порошкоподібного стану вугілля висипати в приготований на одну столову ложку води і охолоджений желатин, перемішати і підігріти, потім додати масло, знову перемішати і нанести на попередньо розпарену шкіру.

Після желатиновой маски з вугіллям зникають чорні точки, звужуються пори і помітно поліпшується стан шкіри. Що зібралися в порах бруд просто прилипає до плівки і видаляється разом з нею, не травмуючи шкіру.

Желатинова маска від зморшок з ефектом, що підтягує

Вам буде потрібно:

Приготуйте желатин на липовому відварі, додайте до маси всі інші інгредієнти і перемішайте.

Підготуйте п’ять смужок з широкого бинта. Одну довжиною 35 см., Дві по 25 см. І дві по 20 см.

Умочіть в приготованому розчині спочатку найдовшу смугу і накладіть її від скроні через підборіддя до іншого скроні, при цьому намагайтеся надати овалу правильне обрис.

Потім одну середню смугу покладіть на чоло від скроні до скроні, а іншу, на середину обличчя від вуха до вуха.

Дві найкоротші смуги прикладаються в два ряди на шию. Залишки маски можна нанести на поверхню бинтів. Тривалість процедури становить півгодини. Дана желатинова маска від зморшок дає Помітний ліфтинг-ефект, покращує овал обличчя, зволожує і живить шкіру.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: