Яким повинен бути догляд за чутливою шкірою?

Яким повинен бути догляд за чутливою шкірою?

Умовно шкіру обличчя поділяють на чотири основних види: суха, комбінована, нормальна і жирна. Кожен з них має свої особливості будови, тому догляд за особою повинен відповідати певному виду шкіри, особливо якщо вона ще й гіперчутлива. Деякі люди помилково вважають, що чутлива шкіра — це окремий тип, але в дійсності це не так.

Зміст:

 • Відмінності чутливої ​​шкіри
 • Види чутливості епідермісу
 • Чому епідерміс стає чутливим?
 • Яким повинен бути догляд?
 • Ефективні зволожуючі маски
 • Відмінності чутливої ​​шкіри

  Підвищена чутливість — це ненормальна реакція епідермісу на наступні подразники:

  Це проблема, з якою необхідно боротися, тому і догляд за чутливою шкірою повинен бути відповідним.

  Види чутливості епідермісу

  За ступенем реакції на зовнішній вплив можна виділити кілька основних видів шкіри:

  Якщо ви виявили у себе якісь з перерахованих вище ознак занадто чутливої ​​шкіри обличчя, обов’язково варто почати курс її відновлення, інакше наслідки можуть бути плачевними. Щоб впоратися з проблемою, спочатку слід визначити свій тип шкіри. І тільки потім шукати способи усунення неприємності.

  Чому епідерміс стає чутливим?

  Проблема виникає в тому випадку, якщо сальні залози утворюють занадто мало жиру для захисту обличчя.

  У такій ситуації навіть найменші подразники можуть викликати негативну реакцію і погіршити стану епідермісу.

  Багато дерматологи звинувачують в цьому погану екологію, спадковість, неправильне харчування і недостатній догляд. Але позбутися цієї проблеми можна, якщо застосовувати спеціальні креми для обличчя з дуже чутливою шкірою. Вони забезпечать достатній рівень вологості обличчя і посприяють регенерації клітин епідермісу. Однак щоб досягти хороших результатів, потрібно слідувати певною схемою застосування косметичних засобів.

  Яким повинен бути догляд?

  В першу чергу підхід повинен бути комплексним, тільки можливі реальні поліпшення. Не можна використовувати тільки один зволожуючий крем, істотно ситуацію він не поліпшить.

  Процес відновлення потрібно проводити в кілька етапів:

  Ефективні зволожуючі маски

  Поліпшити стан обличчя можуть маски, які легко можна приготувати самостійно у себе вдома. Вони не тільки підживлять епідерміс, але і допоможуть впоратися з чутливістю.

  Молочна:

  Заспокійлива:

  Яєчна:

  Льняна:

  Помідорова:

  Поліпшити стан епідермісу легко можна навіть у себе вдома. Головне, у всьому знати міру. Людям, у яких спостерігається підвищена чутливість, не варто зловживати декоративною косметикою, адже вона тільки висушує і виснажує епідерміс. Також не варто забувати про загальний гідробалансу в організмі. Щоб підтримувати його в нормі, потрібно вживати більше води. І звичайно ж, намагайтеся використовувати зволожуючі гіпоалергенні засоби.

  Всі ці прості правила догляду дозволять значно поліпшити стан епідермісу, а в деяких випадках навіть повністю позбутися від дратівливості і сухості шкіри.

  Надмірна чутливість — це проблема, з якою можна ефективно боротися.

  Тому якщо ви виявили ознаки чутливості шкіри у себе, не зволікайте і починайте курс по відновленню епідермісу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: