Як зробити, щоб хлопець подзвонив, молитва та заговір

Після сварки або під час довгої розлуки, після прекрасної ночі або всього після першого знайомства — ми чекаємо, щоб хлопець зробив перший крок, проявивши свої почуття або хоча б інтерес телефонним дзвінком. Як зробити, щоб хлопець подзвонив?

Якщо ви хочете на наступний день почути дзвінок, то напередодні, під час особистої бесіди, ви повинні хлопця чимось зацікавити. Ведіть себе легко і природно, виявляйте зацікавленість, проявіть себе як приємну співрозмовницю. Тоді хлопець обов’язково захоче почути ваш голос ще раз — тепер вже по телефону.

Зміст

Що робити?

Молитва, щоб хлопець подзвонив

Може, він не бачить приводу, щоб здійснити цей і йому бажаний дзвінок? А може, у нього голова настільки закрутилася від дівочої уваги, що він поплутав імена-обличчя-паролі і адреси? Що зробити, щоб хлопець подзвонив? Доведеться підштовхнути його першій. Надішліть йому повідомлення з нічого не значущою фразою на кшталт «Спасибі за вчорашній вечір» (ніч, ранок, кава в ліжко — потрібне підкреслити) або «Була рада познайомитися з таким симпатичним задавакою». Обов’язково підпишіться.

Так він отримає можливість не тільки згадати про вас, але і побачить, що і ви проявляєте інтерес, а це автоматично вбиває 80% страхів і комплексів, які не дають йому набрати заповітний номер.

Наберіть його номер перша.

При цьому не обов’язково навіть вступати в діалог. Можна просто скинути виклик, а коли хлопець передзвонить дізнатися мету вашого дзвінка, ви завжди зможете відмахнутися якою-небудь порожньою фразою. Наприклад, про те, що номер набрався випадково або ви хотіли перевірити, що це за непідписаний порядок цифр оселився в телефоні.

Значно гірше, звичайно, якщо у вас немає номеру телефону хлопця або виховання (совість, релігія, мамині поради) не дозволяють вам зробити крок першою. Тоді, звичайно, зробити так, щоб хлопець подзвонив, значно складніше. Але не варто втрачати надії!

Трохи надприродного.

Отже, ви про нього постійно думаєте — це вже добре і правильно. А тепер спробуйте сконцентрувати ваші думки на більш чіткому бажанні. Чого конкретно ви хочете? Зробити так, щоб хлопець подзвонив? А далі? Що він повинен сказати, які саме почуття висловити, що ви хочете дізнатися або який емоційний посил хочете отримати від цього дзвінка?

Подаючи світобудові конкретні запити ми маємо більше шансів на отримання бажаного. Щоб здійснити бажання, потрібно спочатку їх чітко сформулювати, а не командувати «піди туди, не знаю куди» і дивуватися після, чому ж нічого не працює.

Коли людина чогось сильно хоче, вона посилає своєрідний сигнал об’єкту пристрасті. Буває ж зв’язок між матір’ю і дитиною, між сестрами і братами-близнюками — просто від того, що вони дуже близькі і завжди найсильніше бажають, щоб у близької людини все було добре. Подібним зв’язком можете скористатися і ви — якщо вже сидите над телефоном, то постарайтеся провести час з користю.

Що зробити, щоб хлопець поздвонив? Закрийте очі і уявіть хлопця. Сконцентруйте всю свою волю і всі емоції, що нуртують у вашій душі, і відправте їх йому через стіни і відстані. У момент піку він відчує ваш заклик і згадає про вас. І тут вже в хід вступають інші чинники.

Так, ми хочемо зробити так, щоб хлопець подзвонив, нам світ не милий без цієї розмови. У цьому і полягає помилка! Як почуває себе жінка, яка цілий день чекає дзвінка? Нервовою, нещасною, кинутою — та як завгодно, але тільки не добре. Тепер уявіть, що під час своєрідного телепатичного посилу ваше стан відкриється хлопцеві. Хотіли б ви дзвонити такій людині? Напевно, ні. Так що заспокойтеся і подивіться на світ з оптимізмом, і вже далі можете пробувати сильніші методи.

Молитви

Якщо вас лякають магічні обряди, ви можете почати з молитви. Молитва, щоб хлопець подзвонив — це чудовий вибір. Для того, щоб подзвонив той, кого ви любите, треба запалити червону свічку і молитися святий Параскевії, якщо мова йде про вашу сім’ю, яку ви втратили.

Якщо ж справа не в сімейних відносинах, то молитися слід святим Павлу і Февронії. Ніяких негативних наслідків для вас за звернення до Святих не буде. Про вас обов’язково згадають і вийдуть на зв’язок.

Спеціальних молитов для дзвінка не існує, та й краще результат буде, якщо ви повністю відкриєте своє серце відповідним святим. Тому вам потрібно буде самостійно придумати слова молитви.

Існує також універсальна молитва, щоб хлопець поздвонив.

«Господь, прошу тебе пробачити мене за всі мої гріхи! Я прошу тебе, Боже, нехай у мене улагодяться відносини з моєю улюбленою людиною. Я дуже сильно його люблю. Думаю про нього, переживаю. Нехай подзвонить мені, нехай зв’яжеться зі мною. Господь, допоможи нам розуміти один одного, цінувати, любити, підтримувати, ніколи не сваритися, не розлучатися і бути завжди разом. В Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.»

Заговори

Будь-якій дівчині хочеться знати заговір, щоб хлопець подзвонив. З його допомогою ви зможете змусити вашого обранця зателефонувати вам, навіть якщо ви давно розлучилися.

Не забувайте про те, що заговір на дзвінок відноситься до любовної магії і може мати негативні наслідки, якщо неправильно ним скористатися. Не варто мстити людині, яка давно забула про ваше існування і налагодила своє особисте життя.

Ті, хто читали заговір щоб хлопець подзвонив, відзначають, що їм дійсно телефонувала їх кохана людина. Але найчастіше це був дзвінок у справі, незважаючи на те, що пара могла не спілкуватися кілька місяців. Тому, майте на увазі — дзвінок буде здійснений, але все інше, в тому числі його зміст, залежить тільки від вас. Якщо ви впевнені, що зможете розговорити хлопця на потрібну тему, можете вибирати заговір, який найбільше вам сподобається інтуїтивно і читати саме його.

Заговір на річ

Цей заговір підходить тим, хто перебуває у відносинах з людиною, яка приділяє вам занадто мало уваги, коли знаходиться не поруч з вами. Наприклад, забуває вам дзвонити, коли буває у від’їзді, або ж не вважає це за потрібне. За допомогою цього нескладного заговору ви зможете заставити хлопця подзвонити.

Потрібна будь-яка річ цього хлопця. Цю річ зв’яжіть із своїм мобільним телефоном, міцно, а не символічно. При цьому потрібно використовувати червону шовкову нитку, або нитку із вовни. Після цього тричі прочитайте заговір:

«Дзвенить дзвінок мені. Улюбленого голосочок чути кожну годину хочу, кожен день. Нехай як зірочки в небі, як річка водички мене він потребує. Нехай іскорка між нами любовна пролетить, та на віки вічні застрягне. Нехай буде так!»

Коли будете читати, необхідно представляти як можна яскравіше, що номер хлопця відображається на екрані вашого телефону. Уявляйте мелодію, яку поставили на його дзвінки. Уявіть зміст ваших розмов, коли ви один по одному скучили, але не можете побачитися в цю ж мить, а також свої емоції під час цих розмов.

Нитку розв’яжіть і розріжте на дві рівні частини. Одну ви будете носити з собою, а іншу треба буде непомітно підкинути в речі вашого хлопця.

Ще один заговір на річ, щоб коханий подзвонив.

Отже, візьміть річ в руки. Сконцентруйтеся і уявляйте собі ваше знайомство, прояви його інтересу (якщо їх не було, уявляйте, якими б хотіли їх бачити). Дев’ять разів скажіть заговір:

«(Ім’я хлопця), ти мені цікавий, ти мені приємний, але чому не дзвониш, зі мною не розмовляєш? Я струнка, приємна, незвичайна, симпатична, для тебе люб’язна, тобі цікава. Телефон візьми, мій (ваше ім’я) номер набери. Мій голос в трубці відгукнеться, і твоє серце радістю наллється.»

Якщо у вас вийшло вкласти в магічну дію досить енергії, і ви були впевнені в тому, що не робите щось неправильно, а головне — вірили в дію чаклунства, то результат не змусить себе довго чекати.

Заговір на дзвінок на недавнього знайомого

Такий заговір на дзвінок підходить дівчині, яка в компанії друзів або ж в іншому місці познайомилася з хлопцем і обмінялася телефонами. Дзвонити першою побажає далеко не кожна дівчина, та й багатьом хочеться, щоб першим дзвонив саме хлопець. Тому заговір на дзвінок може стати хорошим рішенням. Тільки для того, щоб він подіяв, не варто довго тягнути. Через великий час після обміну номерами цей заговір може і не подіяти.

Потрібно дочекатися опівночі. На накритою червоною тканиною поверхні встановіть такого ж кольору свічку і запаліть її. Свічка повинна стояти на блюдці або в свічнику. Біля неї покладіть свій телефон клавіатурою або екраном вгору. Вимовляєте заговір напам’ять, дивлячись на телефон і уявляючи, як вам дзвонить потрібний хлопець. Читати заговір щоб хлопець подзвонив потрібно тричі:

«Голос любий та милий, чути тебе хочу. Сердечко ти моє викрав, і в душу запав. Набери терміново номер мій (проговорите чітко і повільно цифри вашого номера по одній), адже це важливо для мене!»

Свічкою накапати трохи парафіну або воску (це неважливо) в будь-яку ємність або на долоню і зробіть з нього невелику кульку. На цю кульку ще один раз наговорите вказаний вище заговір на дзвінок. Шарик ви повинні будете носити там же, де тримаєте мобільний телефон. Це може бути чохол, кишеня або відділення сумочки, в якій ви його носите. Якщо телефон домашній, кулька може лежати біля нього. Зберігатися вона там повинна до тих пір, поки потрібний вам хлопець вам не подзвонить.

А якщо ви хочете гарантовано йому сподобатися і завести любовні стосунки, то під час наступної зустрічі підкиньте йому цю кульку. Діяти буде як приворот — і подобатися йому будете, і дзвонити буде часто. Найкраще місце для наговореного любовними словами воску — це під устілкою у взутті на ліву ногу.

Заговір після довгої розлуки

Якщо ви вже давно не підтримуєте стосунків з тим, кого любите, і бажаєте, щоб він вийшов на зв’язок, можете прочитати наступний заговір. Він змусить вашого обранця нагадати про себе будь-яким способом. Це може бути не тільки дзвінок по телефону, надайте вибір способу дати про себе знати Всесвіту.

Читати потрібно після півночі на вулиці, в вікно або з балкона. Необхідно, щоб вітер дув вам в обличчя.

«В чистому полі, в чистому роздоллі стоять чотири дуби, чотири вихори. Чотири дуби, чотири вихори йдіть, розшукайте раба Божого (ім’я), вкладіть в його серце смуток-тугу, щоб він по мені, рабі Божій (ім’я), сумував. Свої міцні заговори закриваю на сорок замків, ключі віддаю щукі рибі, щоб вона нікому не розповідала.»

Після прочитання відразу ж лягаєте спати, а перед сном думайте про те, хто повинен дати про себе знати, на кого робите виклик. Можна і представляти, що вийде з вашої розмови, і саму розмову, і просто утримувати образ улюбленого в підсвідомості. Головне, щоб ваші думки йшли в потрібному для правильної роботи заговору напрямку. Заговір повторюють три ночі поспіль.

Заговір на воду

Ті, хто користувалися цим заговором, відзначають, що хлопець досить швидко виходить на зв’язок — дзвонить або навіть приходить в гості. Вам потрібно поставити склянку з водою біля порога, але так, щоб вона знаходився не на вулиці, а в приміщенні квартири, будинку. Робити це потрібно на ніч, а коли будете ставити склянку, скажіть:

«Раб Божий (ім’я), твоя вода тут».

Вода притягне до себе хлопця в той же момент, як тільки йому захочеться пити. Особливо добре працює обряд в тих випадках, коли коханий часто йде до друзів з метою випити.

Заговір на фотографію

Вам буде потрібна фотографія хлопця, який повинен вам подзвонити. На фотографію покладіть ваш телефон з такими словами:

«Кладу зверху телефон, тяжким вантажем тисне він. Щоб свободу отримати, повинен ти мені зателефонувати. Хочу, щоб коханий поздвонив.»

Робити це потрібно краще на ніч. Важливо, щоб вам ніхто не дзвонив під час читання заговору.

Найголовніші дії з цієї статті ми записали у невеличке відео. Якщо хочете, можете його подивитися.

Знаючи потаємні слова, ви завжди зможете зберігати впевненість в тому, що ваш хлопець поруч, де б він насправді не знаходився. Головне — це зберігати в своєму серці любов і намагатися, все ж, не вдаватися до магії через дрібниці.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: