Заговори на здоров’я — магія лікування

Заговори на здоров'я - магія лікування

Заговори на здоров’я — прекрасний і ефективний засіб від деяких болів, навіть в тому випадку, коли ніякі таблетки не допомагають. Однак пам’ятайте, що таким чином можна вилікувати дійсно серйозну хворобу. Так що, перш ніж займатися самолікуванням, необхідно піти до лікаря.

Зміст:

Заговори від головного болю

Будь-який знає, що коли болить голова — приємного мало. Особливо, коли ніякі таблетки не діють, а біль все посилюється і посилюється. В такому випадку необхідно провести ці прості, але ефективні ритуали.

Молитва на зняття головного болю Отже, перш за все вам потрібно набрати миску чистої води. Ето необхідно зробити вранці з 3.00 до 5.00. Далі, помістіть поряд з посудиною білу свічку, яку ви освятили в церкві, і запаліть її. Навпаки повинна знаходитися ікона Богородиці. Тепер хлюпніть воду в обличчя, кажучи наступне:

«Господи Ісусе Христе, сине Божий, силою Твоєю наказую, словом Божим заклинаю: підіть усі болі, хвороби, недуги, з голови раба Божого (ім’я) за синє море, у чисте поле, в дальній ліс, де люди не ходять, звірі не пробігають, пташкаи не літають, йдіть та не повертаються! На віки віків, амінь».

Не можна витирати обличчя, потрібно почекати, поки воно обсохне. Свічку треба загасити пальцями, але не можна задувати її ні в якому разі. Після цього зробіть хресне знамення 3 рази. Свічку можна буде використовувати ще раз в цьому ж ритуалі.

Візуалізація для позбавлення від головного болю Для цього обряду не потрібно ні свічок, ні якихось інших пристосувань. Також практично не важливі фаза місяця і час. Тут ви повністю повинні сконцентруватися на візуалізації. Для початку сядьте і закрийте очі. Лікті поставте на стіл, підборіддя упріть в основу долонь, а кінчики пальців покладіть на закриті повіки. Тепер вам потрібно максимально зануритися в себе і сказати наклеп:

«Іде, іде, пішла. На болота далекі пішла, так там жити і залишилася, мені вже нічого не дісталося. Нехай буде так».

Візуалізують, як з вух валить синій дим, який символізує вашу головний біль, і ваша голова повністю позбавляється від неї. Посидьте так пару хвилин, поки не відчуєте полегшення.

Заговори при болю в горлі і кашлі

Потрібно враховувати, що ці Змови на здоров’я діють швидше як допоміжний засіб, але не як повноцінне лікування. Тому перед цим сходіть до лікаря і проконсультуйтеся з ним.

При болю в горлі Щоб зробити цей ритуал, вам потрібно піднятися на світанку. Спочатку наберіть в посудину чистої води. Встаньте біля вікна і, дивлячись на світанок, проговорите тричі:

Дем’ян, Касьян, спрямувати цибулю. Піди, стріла, в біль, Зійди з горла (ім’я) хвороба. Звідки біль прийшла, туди б ти і пішла. Будьте, мої слова, міцні, ліплення і суперечки. Ключ, замок, мову. Амінь.

Щодня наливайте хворому по склянці води.

При сильному кашлі Для здійснення цього ритуалу вам потрібні будуть ножиці, які ще жодного разу не використали. До того ж, ви повинні вийти до струмка або просто відкрити кран з сильним напором холодної води, але це на крайній випадок. Наберіть її і «підстрижіть» ножицями 40 разів, одночасно шепочучи:

Воду стрижу-постригати, кажу-заклинаю. Раз — вдихнув раб Божий (ім’я) ковтком, два — затримав потім, три — видохнул, чотири — здоровим заснув. І раз, і два, і три, і чотири. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Тепер треба попити цієї води. Проробляйте це все сім днів.

Щоб не підхопити хворобу Якщо навколо вас все хворіють, проведіть цей обряд, щоб уберегти себе і сім’ю від різних хвороб.

Ви повинні провести цей ритуал на молодий місяць, близько опівночі. Отже, для початку треба налити в посудину святу воду. Потім увійдіть в порожнє приміщення з банкою в руках і розмістіть її посередині столу. Запаліть помаранчеву або зелену свічку, встаньте посередині і скажіть такі рядки:

Йшла русалка лісової доріжкою, подряпала ніжні ніжку, а з ранки тієї та не кров-руда, а з ранки тієї да чиста вода. Так чиста вода, та струмком текла, так по всій землі та вода пройшла. Так на острів хай назад на той Буян, на Буяні тому так високий курган. На кургані тому камінь-алатир лежить на всю широчінь. Чи не підняти його, не звернути його, поки людство на землі живе. Як під камінь той витекла вода, а за нею хвороба назавжди. Нині і повсякчас, і від кола до кола! Тако бисть, тако єси, тако буде!

Заберіть воду з собою. тепер вам слід загасити свічку і піти спати. Вранці заберіть її і вливайте в чай ​​всім членам сім’ї по 3 столових ложки щодня.

Заговори від переляку у дітей

Якщо дитина злякалася чогось уві сні або наяву і довго не може оговтатися від цього, можна провести цей обряд на позбавлення від страху. Більш детально ці ритуали описуються в цій статті.

Від переляку Цей ритуал робиться на убуваючому місяці 3 рази. Отже, перш за все посадите дитину за стіл. Приготуйте поруч блюдо, на якому лежить листок білого паперу. Тепер вам потрібно взяти листок і порізати ножем на дрібні шматочки, примовляючи:

Твій страх, твій переляк порву, заколю і спалю!

Потім запаліть свічку білого кольору і спаліть залишки листка дотла. Попіл викиньте з вікна. Після цього покладіть дитину в ліжко. Коли ви зрозумієте, що він спить, проговорите над його серцем ці рядки:

Пуд пудіще, вимовляю я тебе з буйної голови, з русявого волосся, з завзятого серця, з жив, з пожілок, з кісток, з суглобів. Рабу Божому (ім’я) святою світлий денечек, стань на допомогу. Святе Вознесіння, стань на допомогу. Святий Петро, ​​стань на допомогу. Святий Павло, стань на допомогу. Святий Ілля, стань на допомогу. Святий Спас, стань на допомогу. Свята Пречиста, стань на допомогу. Святий Покров, стань на допомогу. Святий Кузьма, стань на допомогу. Пуд-пудіще, висилаю тебе на мохи, на болота, на гнилі колоди, на білі камені, на Ракитова кустенья. Амінь.

Це заклинання треба сказати ще двічі: о 5.00 і о 14.00.

Заговори від зубного болю

Зубний біль дуже складно втихомирити, особливо якщо врахувати, що багато хто з нас бояться піти до лікаря. Ці заклинання знімуть цю біль, але не вилікують ваші зуби повністю, так що піти до стоматолога все-таки доведеться.

На молодий місяць Цей дуже простий спосіб. Візьміть чашку чистої води і знайдіть точку, де ви б бачили Місяць, а її світло проходило крізь склянку. Проговорите на воду заклинання таким чином, щоб повітря падав на її поверхню:

«Місяць ти місяць, срібні ріжки, золоті твої ніжки, зійди ти, місяць, зніми ти мою скорботу і біль, віднеси ти скорбота під хмари, моя скорбота ні мала, ні важка, а твоя сила — могутня. Мені скорботи не перелічити. Ось зуб, ось два, ось три — всі твої. Візьми мою скорботу. амінь»

Слідом за тим отхлебніте семикратно воду і прошепоти:

Світлий місяць-батюшка! Як у мертвого не болять ні губи, Ні зуби, ні ясна, Так і у раби Божої (ім’я) Нехай не болять ні губи, ні зуби, Ні ясна. Амінь!

Ту частину води, яку ви могли скористатися, виплесніть за вікно.

На монетку Цей ритуал необхідно здійснювати, коли місяць тільки починає рости. Взагалі, це прекрасний час для багатьох ритуалів. Отже, для початку вам треба вийти з квартиру на вулицю. Покладіть в рот велику монету, щоб вона стикалася з хворим місцем. Підніміть погляд на місяць і обведіть коло в праву сторону кінчиками трьох пальців біля зубів, шепочучи заклинання:

Свят місяць по небу літав. Адамових дітей бачив, у Адамових дітей ні зуби, ні губи не хворіли, ні кістки не мозжелі. Так би у мене, раби Божої (ім’я), ні зуби, ні губи не хворіли, ні кістки не мозжелі, відтепер до століттю століть. Амінь.

Зробіть це тричі. Потім викиньте монетку якнайдалі. Читайте більше заговорів від зубного болю в окремій статті.

Заговір від будь-яких хвороб

Цей наклеп можна читати при всіх хворобах разом з іншими, більш вузького дії, для посилення ефекту.

Цей наклеп призначається для тих, хто живе у власному будинку. Цей ритуал потрібно проводити на зростаючому місяці, за кілька годин до світанку. Спочатку вам потрібно налити склянку червоного вина. Після треба запалити свічку червоного кольору і вийти з нею на вулицю босий. Тепер обійдіть ваш будинок тричі і поверніться, повертаючись спиною вперед, в кімнату. Візьміть вино, що ви приготували, і випийте його. Потім киньте чашку на підлогу, створите триразово хресне знамення і проговорите:

Ісуса Христа, спасителя-вседержителю, за християн заступнику, за припадають з вірою молільників, Приснодіви Марії, на престолі засяє, всеблага, милостива, володарці наша. Молю вас, позбавили б рабу Божу (ім’я) від вітрів злих яко в голові, тако і в животі і під стегнах ея, і від чірьевгнілья, і від каламутній глави, від болів в руках-ногах головах, від спинних гриж, від трясучий і колючих, від почесухи і пострігухі, і від будь-якого з онкозахворюваннями та від усякого лиха. Слова мої міцні і ліплення. У всі часи століттям. Амінь.

Якщо чашка розлетілася на друзки — значить, ви все зробили правильно. Кошторисі акуратно всі частини, і закопайте якнайдалі від будинку. Якщо ж цього не сталося, то помістіть чашку посередині столу, запаліть в ній жовту свічку і дозвольте їй згоріти повністю, в цей же час промовляючи » Отче наш «. Слідом за тим закопайте її біля річки під вербою.

Не можна забувати, що всі заговори на здоров’я Необхідно проводити так, як це домовлено. Якщо ця умова не буде дотримана, то вони можуть не здійснитися або подіяти в повному обсязі. Також не чекайте миттєвого ефекту, має пройти якийсь час, щоб закляття набрало чинності.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: