Як зробити ліпосакцію — покрокова інструкція

Як зробити ліпосакцію - покрокова інструкція

Зміст:

Не завжди наша фігура нам подобається беззастережно. Те стегна здаються важкуватими, то животик надто пухким, то ще який-небудь недолік відшукаємо. І починається гонитва за чудодійним рецептом схуднення!

Звичайно, є маса способів схуднути в домашніх умовах за допомогою спеціальних вправ. Потрібно лише проявити терпіння і цілеспрямованість, щоб досягти потрібного результату. Плюс дотримання правильного режиму харчування і ведення здорового способу життя — ось вам і ваша нова фігура: виточена талія і підтягнута попка.

Однак не всі готові жертвувати вільним часом, в чомусь собі відмовляти і напружуватися заради того, щоб влізти в сукню на три розміри менше. Напевно, саме для них і винайшли медики особливий метод експрес-схуднення — ліпосакцію.

Що таке ліпосакція?

Найбільш затребуваним і найбільш часто вживаним методом хірургічного видалення зайвого жиру з проблемних зон вважається ліпосакція. Проводиться вона під загальним наркозом шляхом вакуумної аспірації. Якщо перевести з мови медичного на обивательський загальнодоступний, то в ті місця, де у пацієнта скупчився зайвий жир, вводяться через глибокі надрізи такі трубки. І через них під тиском, створюваним вакуумом, жир відсмоктується з тканин приблизно так само, як висмоктуємо ми іноді за борщем мозок з трубчастих кісток.

В яких місцях роблять ліпосакцію?

Найчастіше ліпосакцію проводять в зоні «галіфе» — там, де на колись струнких стегнах раптом виростають «вуха». Живіт і сідниці займають друге місце в хіт-параді частин тіла, що піддаються відкачування жиру. Крім того, часто пацієнти просять «облагородити» спину і видалити аж ніяк не янгольські «крильця» під лопатками і на боках в районі талії. Не менш часто прибирають жирові відкладення на «загривку» — в шийно-комірцевої зоні, а також під підборіддям.

Кому можна робити ліпосакцію?

Як не дивно, ця операція показана людям, які не страждають на ожиріння. Тобто загально ожиріння ліпосакції не лікують, бо не допоможе. Ожиріння — проблема, супутня ендокринних захворювань. Тому проста відкачування жиру тут не допоможе.

За допомогою ліпосакції видаляється жир, «засів» у певних місцях і не реагує ні на які хитрощі «власника» зігнати його з «насидженого» місця.

Ліпосакція в деяких випадках супроводжується додатковими маніпуліціямі. Так, при відкачці жиру з живота часто потрібно абдоминопластика — формування «нового» живота шляхом висічення зайвої шкіри, що утворилася після операції. А при ліпосакції зони підборіддя пацієнти часто потребують одночасної кругової підтяжки обличчя і шиї.

Кому не можна робити ліпосакцію?

Однозначним протипоказанням до ліпосакції буде вагітність. Відмовлять лікарі в операції і тим, у кого в анамнезі є психічні захворювання і пухлини. Будь-які загальні захворювання в стадії загострення також стануть перешкодою на шляху до операційного столу. А ось при цукровому діабеті, що супроводжується ожирінням, відмовити не відмовлять, але спробують відмовити від операції: ліпосакція в цьому випадку не допоможе.

Як підготуватися до ліпосакції?

Якщо ви вже твердо вирішили, що тільки вакуумний відсмоктувач впорається з підступним жиром на найкращих частинах вашого тіла, то вдумливо підійдіть до вибору клініки і лікаря, якому довірите своє тіло. Поцікавтеся відгуками про роботу клініки. Не соромтеся попросити пред’явити ліцензію і сертифікати на ті види послуг, які клініка пропонує. Постарайтеся дізнатися побільше про лікаря, який буде робити вам операцію. Чим більше у вас буде достовірної інформації, тим вище шанс отримати саме той результат після операції, про який ви мрієте.

Обов’язково отримаєте консультацію пластичного хірурга. Він розповість вам, скільки конкретно жиру доведеться прибрати з проблемної зони. Пояснить, як харчуватися напередодні операції, яких ліків уникати. І, можливо, запропонує одночасно з ліпосакції провести додаткові маніпуляції по корекції фігури.

Скільки коштує ліпосакція?

У хорошій клініці у сертифікованих лікарів операція обійдеться від 25000 до 120000 рублів залежно від зони впливу і додаткових маніпуляцій. Як правило, ціни, вказані на сайтах клінік, включають в себе витрати на аналізи, наркоз і післяопераційний догляд. Однак з правил можуть бути виключення, і при контакті з клінікою необхідно уточнити всі нюанси, щоб не втратити свідомість при вигляді підсумкового рахунку за свою нову фігуру.

Як вести себе після ліпосакції?

Відразу після ліпосакції на прооперованих пацієнтів надягають компресійну білизну. У цій білизні доведеться провести досить багато часу — до двох місяців. Компресійну білизну допомагає запобігти післяопераційні набряки. Після операції в клініці ви буде знаходитися від трьох годин до трьох діб в залежності від складності перенесеної операції.

Необхідно буде дотримуватися дієти, відмовившись від жирної і солодкої їжі. Це правило добре б зробити головним у своїй післяопераційної життя: доводилося бачити сумні приклади, коли поверх «вшиті» живота від надмірного обжерливості наростав потворний жирової мішок у вигляді пояса — «ковбаси».

Через тиждень після ліпосакції на животі, стегнах або сідницях можна приступати до нескладних спортивних вправ для підтримки тонусу м’язів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: