Як зняти кільце з пальця?

Як зняти кільце з пальця?

З різних причин кінцівки людини можуть змінюватися в розмірі і опухати. Часто в літній сезон можуть виникати набряки у вагітних або у осіб, які мають проблеми з серцево-судинною системою. Часом спроби різко зняти кільце можуть травмувати шкіру, в результаті чого пухлина стає більше.

Важливо вчасно помітити проблему, так як затягування може лише погіршити процес.

Зміст:

 • Чому кільце не знімається
 • Основні прийоми
 • Коли необхідна стороння допомога?
 • Як правильно носити кільця?
 • До чого сниться кільце на пальці?
 • Чому кільце не знімається

  Причинами цього явища можуть бути:

  Найбільш ефективні методи зняття перснів з набряклі пальців:

  За допомогою нитки. Даний метод є найскладнішим, проте, одним з найбільш дієвих. Для цього буде потрібно шовкова нитка. Але якщо такої не виявилося, то можна спробувати будь-яку ковзаючу нитку. Один кінець нитки простягають під металом, а інший — обмотують щільно на палець, зменшуючи таким способом його товщину. Потім, обертаючи коротким кінцем нитки, знімають прикраса.

  За допомогою мила. В цьому випадку зняти кільце з опухле пальця можна, зменшивши тертя шкіри, щоб дати йому можливість вільно ковзати по ній. Для цього можна нанести рідке мило, жирний крем, пісне масло. Даний метод ефективний при невеликих набряках.

  Основні прийоми

  Наведені далі поради допоможуть не допустити помилок, роблячи спроби зняти кільце з набряклих пальця.

  Не намагайтеся зняти його одним різким рухом. У цьому випадку легко травмувати шкіру, що призведе до ще більшого опуханию.

  Якщо причиною набряку стала спека, то повернути рукам первісний вигляд можна, піднявши їх вище лінії серця. Приплив крові до кінцівок зменшиться, що дозволить швидко впоратися з проблемою.

  Часом носіння кільця багато років не завдає незручностей, проте, на ранок деякі стикаються з тим, що зняти його неможливо, а пальці виглядають припухлими. Набряк може бути пов’язаний з надмірним вживанням солоних продуктів. В цьому випадку необхідно вивести зайву сіль, споживаючи більше води, відвару брусниці або будь-якого сечогінний засіб. До середини дня набряк пройде.

  Проблема може також полягати в складках пальця, які погіршують ситуацію. Можна попросити кого-небудь відтягнути шкіру і потримати її, поки ви будете стягувати кільце.

  Якщо в спробах впоратися з проблемою ви травмували палець, то рану слід знезаразити антибактеріальним засобом. Це може бути етанол або сік алое. Через день припухлість повинна зійти. Якщо цього не відбулося, шкіра набула синюшність, а палець став погано згинатися, то необхідно звернутися до лікаря.

  Ще одним спосіб, як легко зняти кільце з збільшеного в розмірах пальця, це потримати руки в холодній воді, а потім підняти їх вгору на десять хвилин. Це забезпечить відтік крові, завдяки чому набряк спаде. Щоб не допустити звуження металу під дією холоду, потрібно уникати дотику льоду матеріалом.

  Справитися з проблемою допоможе кухонна сіль. У каструлю з водою, охолодженою до 15 градусів, всипають сіль і опускають руки в воду на 5 хвилин.

  Побороти недугу можна і за допомогою компресу з прокаїном. Він допоможе знизити біль і зняти припухлість. Також ефективно внутрішнє застосування протизапального препарату, проте результату доведеться чекати трохи довше.

  Коли необхідна стороння допомога?

  Якщо жоден з перерахованих методів не допоміг позбутися прикраси, то можна звернутися в ювелірну майстерню, де фахівець, скориставшись кусачками, розпиляє матеріал. Повторювати цю процедуру в домашніх умовах ні в якому разі не можна. Про красу переживати не варто, адже воно на відміну від органу, піддається відновленню.

  Якщо палець з набряком знайшов синюшного відтінку, то не варто самому шукати методи як зняти кільце, необхідно терміново звернутися до лікаря, так як в цьому випадку існує ймовірність втрати кінцівки.

  Лікар вводить в уражений орган протизапальний препарат, накладає джгут на руці. З кисті виводиться надлишок рідини, в цей же час матеріал розрізають. Після такої процедури прикраса навряд чи можна буде відновити, зате кінцівка залишиться в цілості.

  Зараз більшої популярності набувають прикраси з вольфраму. Вони практично не піддаються розпилу. Тому в такій ситуації палець поміщається в лещата і стискається до тих пір, поки не трісне прикраса.

  Як правильно носити кільця?

  Щоб не допустити проблем зі зняттям прикрас, слід дотримуватися таких правил:

  До чого сниться кільце на пальці?

  Цей предмет є ознакою змін в житті, зміни статусу людини. Щоб розібратися з тим, про що можуть говорити такі сновидіння, необхідно спробувати пригадати деталі і спробувати проаналізувати побачене.

  Прикраса символізує коло, невирішені проблеми, клятву і вірність. Якщо вам сниться обручку — то чоловік вам не змінить. Його втрата говорить про майбутні біди. Бачити предмет на чужому людині — приймати занадто близько до серця чиїсь обіцянки.

  За сонником Фрейда даний предмет виступає як символ гармонії, взаємодії та єднання. Отримати його в подарунок, говорить про серйозні наміри коханого. Якщо подарунок отримує заміжня жінка, то її чекає приємний сюрприз. Зламане прикраса може попереджати про проблеми зі здоров’ям.

  Що стосується звичайного кільця, то тлумачення може бути таким:

  Щоб не допустити труднощів зі зняттям прикрас, необхідно їх регулярно знімати і чистити від нальоту.

  При виникненні проблеми рекомендують користуватися такими засобами, як мильна вода, шовкова нитка, лід. Якщо такі методи виявилися неефективними, то необхідно звернутися до фахівця, який розпиляє матеріал.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: