Як запросити хлопця на побачення?

Як запросити хлопця на побачення?

У нашому суспільстві так заведено, що робити перший крок в любовних відносинах — прерогатива чоловіків. Тому бідні жінки часто страждають і ллють сльози в подушку, так як предмет їх симпатії не робить перший крок, а самі дами соромляться проявити ініціативу. Але чи варто соромитися? Велике питання. Бо часом така невпевненість може стати найбільшим розчаруванням у житті.

Так чи варто чекати біля моря погоди? Напевно ні. Адже щодня жінки в усьому світі намагаються довести свою рівноправність з чоловіками. Прекрасна половина людства активно водить машини, займає високі посади і часом заробляє набагато більше чоловіків, так чому ж не включитися в боротьбу за власне щастя? Саме час! Так давайте сьогодні поговоримо про те, як запросити чоловіка на побачення.

Зміст:

 • Починаємо підготовку
 • Переходимо в наступ
 • Ще трохи корисної інформації на тему, як першою запросити на побачення чоловіка
 • Починаємо підготовку

  Отже, ви ніби як дозріли для того, щоб запросити хлопця на перше побачення, зробити крок назустріч.

  Чого варто боятися в цій ситуації? Безумовно, відмови молодої людини. Ніхто з нас не готовий бути відкинутим, але забувати про такий поворот подій не варто. І навіть якщо ви почуєте від симпатичного чоловіка «ні», не потрібно впадати в істерику і починати ображати його, прийміть відмову з гідністю.

  Багато дівчат на підготовчому етапі мучаться питанням, куди запросити чоловіка на побачення. Місце краще вибирати таке, щоб було цікаво і вам і хлопцю, якого ви запросили. Погодьтеся, якщо молода людина любить прогулянки на велосипеді, а ви зовсім не вмієте на ньому кататися, то побачення, швидше за все, буде провалено.

  Нічого, крім розчарування, ви не відчуєте.

  Крім цього, краще віддавати перевагу не дуже гучним і велелюдним місцям, щоб у вас була можливість поспілкуватися з молодою людиною. Наприклад, відвідування кінотеатру — досить непогана ідея, але тільки якщо після перегляду буде запланований похід в затишне кафе, інакше нормально поговорити не вдасться.

  Якщо ви придумали, куди піти на побачення з хлопцем, то пора зробити йому запрошення. Оптимальний варіант — поговорити в звичній для нього обстановці, без свідків, глядачі в такій справі не потрібні, вони можуть збентежився як вас, так і предмет вашої симпатії.

  Переходимо в наступ

  Отже, якщо місце для зустрічі вибрано, і ви повні рішучості запросити хлопця, то не варто відкладати справу в довгий ящик. Зберіться з силами — і вперед.

  А щоб чоловік не зміг вам відмовити, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  Ще трохи корисної інформації на тему, як першою запросити на побачення чоловіка

  Якщо у вас не виходить набратися сміливості і безпосередньо покликати симпатичного хлопця на побачення, то можна спробувати скористатися обхідним шляхом.

  Для цього купите два квитки, наприклад, на концерт його улюбленої групи, в кіно, на цікаву виставу, в загальному, куди завгодно, де предмету вашої симпатії буде цікаво.

  Після цього в розмові з чоловіком згадайте про те, що у вас є два квитка на захід, а подружка (сестра, мама, бабуся і т. д.) піти не зможе.

  Запропонуйте молодій людині скласти вам компанію. Таке запрошення буде виглядати легко і невимушено і не відлякає хлопця, якщо він за своєю природою сором’язлива.

  Якщо ви з молодою людиною, яка вам симпатична, спілкуєтеся в одній компанії, то цілком можна влаштувати не побачення наодинці, а зустріч друзів. Правда, запросити потрібно не величезний натовп людей, а 1-2 пари закоханих. У такій обстановці ви зможете легко і без тиску поспілкуватися з симпатичним молодим чоловіком і прекрасно провести час. До речі, такий варіант підійде для дівчат, які не знають, як запросити на побачення колегу-чоловіка. Наприклад, після робочого дня покличте товаришів по службі попити разом кава, головне, щоб хлопець, який вам подобається, «клюнув» на заклик, а в компанії не виявилася ще дівчат, які претендують на його увагу.

  Варто відразу сказати, що запрошуючи кудись вподобаного колегу, є ризик зіпсувати з ним не тільки дружні, але і ділові відносини. Якщо на побаченні щось піде не так і ви не знайдете спільну мову, працювати в подальшому разом буде дуже непросто.

  Якщо ви ставитеся до розряду дуже сором’язливих дівчат, то можете запросити молоду людину на зустріч, написавши записку. Правда, такий варіант підійде далеко не всім, тут потрібно відштовхуватися від характеру хлопця. Наприклад, романтики однозначно оцінять таке запрошення.

  Деякі дівчата задаються питанням, як запросити чоловіка через смс на побачення?

  В принципі, так само, як і за допомогою звичної записки, тільки для використання засобів зв’язку вам потрібно буде розжитися номером телефону чоловіка. Якщо ж контакт у вас є, то може краще кликати не через смс, а просто подзвонити? Хоча, тут кожна красуня вирішує самостійно.

  Бувають випадки, коли дівчата і хлопці по-справжньому розкриваються тільки в листуванні і проживають цілі любовні історії, набираючи смс послання або повідомлення електронної пошти.

  Тому використання сучасних засобів комунікацій — не така вже й погана ідея.

  Загалом, зовсім неважливо, яким чином ви запросили чоловіка на побачення, головне, щоб він погодився, і ви провели першу зустріч прекрасно. Удачі вам і не бійтеся робити перший крок!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: