Як вивести запах котячої сечі?

Як вивести запах котячої сечі?

Наскільки складно вивести запах сечі в квартирі, мабуть, знають, тільки власники домашніх тварин — кішок і собак. Рідко коли вдається уникнути проблем з такими витівками тварин, при цьому, як правило, вони примудряються нашкодити саме на килими або м’які меблі.

У такій ситуації актуальним стає питання: як запах сечі вивести раз і назавжди, щоб тварина не чуло його в квартирі і не продовжувало гадити в недозволений місце. Сучасні методи дозволяють позбутися від запаху сечі без застосування хімічних засобів.

Зміст:

 • Як вирішити проблему: ефективні методи
 • Позбавляємося від запаху собачої сечі
 • Як видалити запах з взуття
 • Як вирішити проблему: ефективні методи

  Як тільки ви побачили, що ваш вихованець сходив в туалет на меблі або килим, слід відразу вжити заходів, спрямованих на видалення плям від сечі. Відразу ж підсушіть пляму, використовуючи рушник або серветки, щоб вони увібрали в себе всю рідину. Повторюйте так до тих пір, поки рушник або серветки не будуть сухими.

  Щоб виключити появу запаху котячої сечі, обробіть килим, диван або інші меблі, куди тварина сходило в туалет, такими засобами:

  Якщо ви запитаєте у досвідчених власників домашніх вихованців, ніж запах котячої сечі вивести з м’яких меблів, вони неодмінно порадять вам застосувати лимонний сік, йод, розчин марганцівки.

  При бажанні освіжити приміщення і перебити смердючі аромати, які виходять від місця, куди допомогти тваринам, можна використовувати сушену зелень, мелений кави, деякі ароматичні олії — лайма, апельсина, хвої. Аромат цитрусових ефірних масел дуже не подобається кішкам, він здатний відучити їх в подальшому гадити на диван.

  Вибір засобу для чищення повинен залежати, перш за все, від поверхні, на якій залишилися котячі сліди. Якщо оббивка дивана або килим темні, господарі домашніх тварин віддають перевагу розчину йоду або марганцівки. Ці доступні засоби добре усувають неприємний аромат, однак, після того, як вироби висохнуть, кішка знову може зробити таку капость.

  Але такі підручні засоби не завжди здатні швидко позбавити будинок від смороду, зазвичай вони вирішують проблему тривалий час. Щоб в короткі терміни вивести з килима запах сечі домашнього вихованця, необхідно вибирати професійні засоби для чищення.

  Сучасний ринок перенасичений продукцією, призначеною для видалення неприємного котячого запаху. Досить популярними є такі засоби, як «Urine Off», «Дезосан», «Bio-G», «Зооворсін», «Cleansan».

  Позбавляємося від запаху собачої сечі

  На жаль не тільки кішки, але і собаки ходять в туалет в квартирі. Як запах собачої сечі вивести з килима, необхідно знати всім власникам цих тварин, щоб своєчасно вжити необхідних заходів.

  Видалення слідів від собачої сечі відбувається в два етапи: спочатку видаляється урінову кислота, а потім Меркаптани. Для цього нанесіть на пляму оцет, розбавлений на три частини водою. Потім насипте на нього харчову соду, через 10 хвилин добре пропилесосьте килим.

  Зазвичай власникам собак доводиться видаляти плями з килима, адже ці тварини рідко паскудять на меблі. Поширеною помилкою багатьох господарів собак є спроби замити сліди злодіяння водою. Такі дії не допоможуть вирішити проблему, вони тільки збільшать саму пляму.

  Як видалити запах з взуття

  Ви напевно чули від своїх знайомих або самі стикалися з тим, що деякі кішки люблять мочитися в взуття своїх господарів. Якщо ви помітили, що ваш улюбленець зробив вам таку капость, гарненько вимийте взуття, використовуючи водний розчин оцту.

  Коли від витівок кота постраждали кросівки, їх врятують кілька прань, але для очищення шкіряного взуття такий метод застосовувати не можна. В цьому випадку використовувати можна тільки спеціальні засоби, спрямовані на усунення смердючих ароматів. Після ретельної обробки взуття збризніть її «Антігадін», щоб кіт більше не паскудив в взуття.

  Багатьох людей, в родині яких є діти або літні, цікавить питання: чим виводять запах людської сечі. Видалити його допоможуть все ті ж засоби, які є ефективними в боротьбі проти котячого і собачого запаху.

  Вчасно приступайте до вирішення виниклої проблеми, не запускайте її, і вам не доведеться мучитися від перебування у власній квартирі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: