Як виправити криві ноги?

Як виправити криві ноги?

Жіночі ніжки в усі часи були предметом інтересу і захоплення з боку протилежної статі. Вони надихали поетів на складання віршів та од, закоханих чоловіків на вчинення божевільних романтичних вчинків, а іноді були навіть причиною сварок і чвар між нерозлучними приятелями. Але на жаль, далеко не кожна жінка може похвалитися ідеально рівними і привабливими ніжками.

Деякі жінки через особливості будови своїх ніг змушені носити довгі спідниці та просторі штани, щоб хоч якось приховати цей дефект зовнішності. Вони знаходяться в постійному пошуку рішення проблеми під назвою «криві ноги» і самі наполегливі його обов’язково знаходять.

Зміст:

 • Вони дійсно криві?
 • Які шанси змінити кривизну?
 • Пластика або вправи: що вибрати?
 • Поки йде процес…
 • Вони дійсно криві?

  Перш ніж впадати в зневіру і поповнювати гардероб новими спідницями до п’ят необхідно визначити, чи дійсно ваші ніжки настільки погані! Зрештою, на модних подіумах повнісінько моделей з кривими ногами, які зовсім не комплексують з цього приводу.

  Кожна жінка неповторна і по-своєму красива, тому знайти один-єдиний еталон красивих ніг неможливо, хоча все ж існують певні критерії «прямоти і правильності ніг».

  Встановити криві у вас ноги чи ні досить просто. Для цього необхідно стати перед дзеркалом, ноги поставити разом, спину вирівняти і уважно вдивитися в своє відображення.

  У нормі ноги повинні стикатися один з одним наступними чотирма точками:

  Утворилися між цими точками проміжки називають «вікнами». Їх теж чотири: між стопами і щиколотки, над щиколотками, над середньою частиною гомілок і над колінами. Останнє, саме верхнє вікно повинно бути найвужчим.

  Якщо на своєму відображенні у дзеркалі ви бачите описану вище картину, вам нема про що турбуватися, з вашими ніжками все в порядку. Однак якщо відхилення є доведеться відправитися до фахівця, щоб дізнатися, що є причиною їх нерівності і як виправити криві ноги.

  Які шанси змінити кривизну?

  Отже, що робити з кривими ногами, приховувати під одягом все життя або є надія все виправити? Відповідь на це питання багато в чому буде залежати від характеру цієї проблеми і ступеня викривлення. У кожному окремо взятому випадку лікування і способи виправлення кривизни ніг повинні підбиратися індивідуально.

  Кривизна ніг буває істинною і помилковою. Перший вид викривлення ніг являє собою досить непривабливе видовище. Істинне викривлення виявляється в дитячому віці і його складно переплутати з чимось іншим. Криві ноги у дитини в формі букв Х і О — це і є справжня кривизна. І це набагато більше, ніж просто естетична проблема.

  Такі ноги сильно втомлюються, болять, схильні до розвитку ранніх артрозів. Крім цього, у людей з подібною формою кривизни ніг часто спостерігається відкладення солей в суглобах нижніх кінцівок. У разі наявності дійсного викривлення ніг, єдино можливим способом їх корекції є хірургічне втручання.

  Трохи простіше справи йдуть з помилковим викривленням. На щастя, воно зустрічається набагато частіше істинного і полягає в непропорційному і нерівномірний розвиток м’язового апарату ніг, зокрема, м’язів гомілки.

  Ще однією найбільш ймовірною причиною такого кривизни може бути зайва повнота або худорба нижніх кінцівок і неправильний розподіл на них жирової тканини. У цьому випадку існує два способи вирішення проблеми: проведення пластичної операції і виконання спеціальних вправ для кривих ніг.

  Якому з цих способів корекції віддати перевагу — особиста справа кожного. Найголовніше заздалегідь дізнатися про всі плюси і мінуси обох варіантів виправлення кривизни ніг.

  Пластика або вправи: що вибрати?

  Сучасна медицина пропонує два основних способи виправлення кривих ніг за допомогою пластичної хірургії: круропластіка і липофилинг. У першому випадку під коліном робиться невеликий надріз і вводиться силікон в ті частини гомілки, яким потрібна корекція.

  Операція відрізняється високою швидкістю виконання, мінімальним терміном госпіталізації, що становить всього 1-2 дня, повернення до повноцінних навантажень можливий тільки через 1,5 місяці.

  Мінусом круропластікі є ймовірність розвитку побічної явища у вигляді погано загоюються шва. Крім цього, дуже часто зустрічається непереносимість силікону і розвиток алергічних реакцій.

  При виконанні операції другого типу проводиться пересадка власної жирової клітковини в місце на нозі, яке вимагає корекції. Ліпофілінг виконується дуже швидко і практично не має мінусів, власні тканини добре приживаються, шви заживають і залишаються практично непомітними.

  Уникнути хірургічного втручання, змінити форму і кривизну ніг цілком реально за допомогою спеціальних фізичних вправ. Найпростішими є присідання, які допомагають розвинути і зміцнити м’язи щиколоток і стегон. Досить робити по 20-25 присідань в день і вже через місяць стануть помітні зміни в кращу сторону.

  Але найкраще коригувати форму ніг за допомогою фізичних вправ під наглядом досвідченого фітнес-тренера, який підкаже, які вправи необхідні і вчасно зупинить або замінить снаряд, щоб розвиток м’язів йшло рівномірно.

  Поки йде процес…

  Якщо ви вирішили не вдаватися до хірургічного втручання і взялися виправляти кривизну своїх ніжок самостійно за допомогою фізичних вправ, будьте готові до того, що цей процес займе чимало часу. Поки ваші ноги повільно, але впевнено знаходять красиву форму доведеться коригувати і маскувати цей тимчасовий дефект за допомогою правильно підібраного гардероба.

  Що ж носять жінки, якщо у них криві ноги? Насправді приховати цю вашу особливість або зробити її вашої «родзинкою» за допомогою гардеробу досить просто.

  Так, при виборі спідниць необхідно стежити за тим, щоб нижня горизонтальна лінія вироби була трохи нижче того місця, з якого ваші ніжки починають викривлятися. Найчастіше особливо помітною є кривизна ніг трохи нижче або вище рівня коліна.

  Необхідно підібрати таку довжину спідниці, яка приховає цей перехід рівних ніг в криві. Безпрограшним варіантом спідниці для власниць будь-якої форми ніг є спідниця «максі» з розрізом ззаду або збоку.

  Що стосується вибору штанів, то тут вид виробів буде залежати від того, яка саме кривизна присутній.

  Для О-образних ніг найкраще підійдуть прямі класичні брюки з загладжені стрілками, а також штани і джинси, розкльошені від стегна (трохи вище коліна). А ось про носіння обтягуючих джинсів, лосин і легінси доведеться забути. Для ніг, кривизна яких проявляється від коліна, добре підходять штани типу «капрі» і штани, злегка завужені внизу.

  Якою б не була кривизна ваших ніг, завжди необхідно пам’ятати про те, що вихід є з будь-якої ситуації.

  Якщо підійти до цього дефекту і часткою гумору і фантазією, можна запросто приховати свої ніжки або візуально відкоригувати їх форму. А щоб додати впевненості в своїй привабливості і повірити в те, що у вас обов’язково все вийде, досить подивитися на криві ніжки деяких знаменитостей, які не заважають їм залишатися щасливими і популярними.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: