Як прибрати судинну сітку на обличчі?

Як прибрати судинну сітку на обличчі?

Червоні розширені судини на обличчі вважаються мало не найпоширенішою косметологічної проблемою, яка здатна істотно отруїти життя, особливо молодим жінкам. Всі ці сіточки, «зірочки», червоні цятки і гнійні прищики — не що інше, як симптоми одного і того ж захворювання — купероза.

Найчастіше від нього страждають саме жінки, а все тому, що в їх тілі міститься більша кількість гормону естрогену, негативно позначається на еластичності і загальне здоров’я судин. У чоловіків же купероз розвивається тільки в одному випадку — при зловживанні спиртним напоями.

Зміст:

 • Провокуючі фактори
 • Апаратні методики корекції проблеми
 • Медикаментозні способи
 • Провокуючі фактори

  Отже, основні причини того, чому на обличчі з’являються розширені червоні судини, вже вказані вище.

  Але, крім них проблема може стати результатом:

  Апаратні методики корекції проблеми

  Якщо у вас полопалися або розширилися судини на обличчі, не поспішайте звертатися до пластичної хірургії або сумнівним народним методам. Для початку спробуйте апаратні способи вирішення ситуації, які мають на увазі запаювання (перекриття) проблемного освіти. Як тільки воно перестає перешкоджати нормальному зверненню крові, в тій же частині шкірного покриву відбувається утворення сітки нових, молодих судин. Вони-то і забезпечують шкірі обличчя свіжий і молодий вигляд, чого не доб’єшся ніякими масками і тоніком на основі трав.

  На сьогоднішній день салонне лікування купероза відбувається кількома шляхами, а саме:

  Медикаментозні способи

  Якщо полопалися дрібні судини на обличчі, є можливість використовувати салонні і апаратні методики, обов’язково доповніть їх аптечними препаратами, які усувають основні внутрішні причини того, чому з’являються такі проблеми.

  Найдоступніші ліки:

  Ну а поки салонні процедури або медикаменти не дадуть бажаного результату, варто використовувати специфічні косметичні креми. Їх ніжно-зелений відтінок добре перекриває різні почервоніння і забезпечує здоровий колір обличчя протягом цілого дня.

  Як тільки ліки і апаратні методики виконають своє пряме призначення, залишиться тільки підтримувати їх досягнення. Профілактика утворення нових проблем з судинами шкіри обличчя зводиться до відмови від пілінгів і скрабів, лосьйонів на спирту, кремів і гелів на основі меду та ментолу.

  Також накладається заборона на алкоголь і інші провокуючі фактори, зазначені вище.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: