Маски для обличчя на основі парафіну

Маски для обличчя на основі парафіну

Сьогодні все більшої популярності у представниць прекрасної статі отримують омолоджуючі маски для обличчя на основі косметичного парафіну. Подібну процедуру вам можуть запропонувати в салоні або студії краси за досить значну вартість, однак, її також з легкістю можна зробити в домашніх умовах. У даній статті ми розповімо вам, в чому користь парафінової маски для обличчя, і як нею правильно користуватися, щоб досягти максимального ефекту.

Зміст:

 • У чому користь парафіну для особи?
 • Як зробити і як наносити парафінову маску від зморшок?
 • Інші рецепти для приготування парафінових масочек для обличчя
 • У чому користь парафіну для особи?

  При нанесенні на обличчя косметичний парафін утворює досить щільний шар, під яким шкірні покриви піддаються термічній дії.

  Внаслідок цього парафінові маски для обличчя, зроблені в салоні або у вас вдома, мають наступні корисні властивості:

  Показання та протипоказання для застосування парафінової маски для обличчя в домашніх умовах

  Парафінова маска для обличчя найчастіше використовується при наявності наступних проблем:

  Незважаючи на величезну кількість позитивних властивостей, дане косметичний засіб підходить далеко не всім. Перш ніж самостійно використовувати парафінові маски в домашніх умовах, слід уважно ознайомитися з протипоказаннями до цієї процедури.

  Зокрема, косметичний парафін не можна використовувати в наступних випадках:

  Як зробити і як наносити парафінову маску від зморшок?

  Перш ніж зробити парафінову маску, необхідно ретельно підготувати шкіру обличчя. Для цього її потрібно дуже добре вимити і видалити всі залишки косметики за допомогою тоніка або лосьйону. Волосся слід прибрати під пов’язку. Крім того, безпосередньо перед нанесенням складу власниці сухої шкіри повинні змастити її масажним маслом або кремом, а жирної — саліциловим спиртом.

  Щоб приготувати класичну омолоджуючу маску від зморшок на основі косметичного парафіну скористайтеся наступним рецептом:

  Нерідко дівчата цікавляться, чи можна наносити парафінову маску після масажу. Ніяких протипоказань для цього немає, однак, краще дотримати зворотну послідовність — після застосування омолоджуючого складу на основі парафіну вдатися до допомоги розслабляючого масажу шкіри обличчя.

  Інші рецепти для приготування парафінових масочек для обличчя

  За великим рахунком, будь-які косметичні засоби на основі парафіну готуються однаково.

  Однак при додаванні певних інгредієнтів можна отримати маски, що володіють різними ефектами, наприклад:

  Парафінові маски мають воістину чудодійними властивостями для шкіри будь-якої представниці прекрасної статі. Крім того, даний засіб є універсальним, адже його можуть з однаковим успіхом використовувати власниці, як жирного типу шкіри, так і сухого. Разом з тим до проведення цієї процедури є певні протипоказання, з якими необхідно обов’язково ознайомитися.

  При наявності сумнівів, чи можна вам використовувати парафін за станом здоров’я, слід проконсультуватися з лікарем, який визначить, чи можливе використання даного косметичного засобу в вашому конкретному випадку.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: