Як позбутися чорних крапок на обличчі?

Як позбутися чорних крапок на обличчі?

Чорні точки є причиною турбот багатьох жінок, незалежно від віку. Адже їх поява часто псує настрій представницям прекрасної статі і змушує ламати голову в пошуках ефективного засобу для позбавлення від цієї прикрої неприємності.

Косметичні новинки сьогодні пропонують свій чудодійний варіант у вигляді крему проти чорних крапок. Чи допомагає дана новинка косметичної індустрії, і який засіб краще вибрати, ми і постараємося з’ясувати в нашій сьогоднішній статті.

Зміст:

 • Природа чорних крапок
 • Механічне видалення
 • Руки геть від особи!
 • Крем від чорних крапок
 • Як вибрати хороший засіб
 • Запобігаємо появи знову
 • Природа чорних крапок

  Чорні точки або як їх ще називають на професійному косметичному сленгу «камедони», є частими гостями на жіночій шкірі. Виглядають вони як невеликі точки чорного або темно-сірого кольору і виникають внаслідок періодичного скупчення бруду і шкірного жиру, які накопичуються в порах і з часом призводять до їх закупорці.

  Збиратися бруд в порах може протягом кількох тижнів, а потім точка набуває помітний темний відтінок і явно виділяється на обличчі. Насправді нічого страшного в подібному явищі немає з точки зору фізіологічних наслідків, але все ж, естетика жіночого обличчя з їх появою псується, та й порам потрібно дихати, щоб отримувати достатню кількість кисню.

  Тому боротися з ними необхідно в усіх сенсах. Тим більше що улюблена зона появи камедонов є однією з найпомітніших на обличчі — це лоб, ніс і носові западини.

  Хоча дані прояви і мають «грязьову» природу, але усунути їх за допомогою водно-банних процедур не вийде. Тому для видалення потрібне застосування спеціальних косметичних засобів або відвідування салону краси. Отже, що ж нам пропонують косметологи.

  Механічне видалення

  Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість грошей, і у вас неподалік знаходиться салон краси, тоді можна позбутися від чорних крапок практично моментально.

  Це можна зробити за допомогою вакуумної чистки обличчя, механічного очищення або процедур з використанням ультразвуку або пілінгу із застосуванням хімічних засобів. Але повторимо ще раз, даний спосіб не ставитися до дешевих, тому спробуємо розглянути альтернативні шляхи боротьби проти від камедонів.

  Руки геть від особи!

  Хочемо зазначити окремим рядком — дуже поширене явище, коли дівчата намагаються використовувати варіант ручного чищення в домашніх умовах. Вона являє собою не що інше, як звичайне видавлювання камедонів з пір.

  Так, результативність цієї процедури, як говориться, у наявності, адже таким чином ми бачимо, як бруд залишає пори. Але існує і зворотна сторона медалі, за яку фахівці і вважають даний варіант неприйнятним. Мало того що в процесі позбавлення від камедонів шкіра обличчя отримує дрібні травми, і надавлені місця потім виглядають не особливо естетично.

  А у випадках, коли камедони селяться в порах досить глибоко, то бідна шкіра не застрахована від появи почервоніння, гематом, які згодом лущаться і довгий час перебувають в збудженому стані.

  Так як про будь-яких стерильних умовах говорити не приходиться, а під нігтями, якими видавлюються точки, часом знаходиться шар бруду, то існує висока ймовірність занесення на шкірні покриви хвороботворних бактерій, інфекцій або банального запалення.

  Тому настійно рекомендуємо утриматися від подібних процедур і користуватися спеціальними косметичними засобами, які передбачають дезінфікуючі властивості і дозволяє обійтися без травм і пошкоджень шкірного покриву.

  Крем від чорних крапок

  Відмінною альтернативою механічної салонної чищення сьогодні виступає косметичний варіант, який допомагає вирішити проблему з камедонами на обличчі. Крем від чорних крапок стає все більш популярним в жіночих колах, так як пропонує найбільш оптимальний варіант усунення небажаних гостей.

  Як правило, чорні точки з’являються у людей з комбінованим типом шкіри. Тому при нанесенні крему, необхідно охоплювати тільки «т» — образну зону обличчя, яка як раз і найчастіше жирної. А от інші частини обличчя краще не покривати кремів щоб уникнути пересушування шкірних покривів.

  Крем необхідно наносити після засобу для чищення, шар повинен бути тонким. А розподіляти складу необхідно по напрямку масажних ліній на обличчі.

  До того ж крем для видалення небажаних чорних крапок часто дозволяє і істотно поліпшити колір обличчя, шкіра стає більш увлаженной починає дихати здоров’ям і набуває рівний колір. Багато жінок навіть починають забувати про існування тональних основ після систематичного проведення очищувальних процедур.

  Крем або гель від чорних крапок допомагає наситити шкіру поживними речовинами, а також сприяють розгладженню зморшок і надають м’язам обличчя здоровий тонус.

  Як вибрати хороший засіб

  Найкращий варіант — це, безумовно, проконсультуватися з косметологом або дерматологом щодо засоби від небажаних точок.

  Але якщо такої можливості немає, то можна спертися на основні моменти, які визначають хороший крем від камедонів:

  Запобігаємо появи знову

  Для того щоб не користуватися кремом від камедонів нескінченно, слід усвідомити ряд факторів, від яких залежить їх поява:

  Тепер ви знаєте відмінний засіб, яке допоможемо вам позбавитися від чорних крапок на обличчі і не переживати з приводу їх нового появи. Крем і гель від чорних крапок є гідною альтернативою салонним косметичним процедурам і припускають прийнятну вартість, тому дозволити сьогодні їх собі може практично кожна жінка.

  Ми бажаємо, щоб ваш настрій не затьмарювали камедони, а з губ не сходила радісна усмішка! Будьте здорові і красиві!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: