Зміцнюємо вії за допомогою реп’яхової олії

Зміцнюємо вії за допомогою реп'яхової олії

Довгими, пухнастими і густими від природи віями, на жаль, може похвалитися далеко не кожна жінка. В даний час сучасні салони краси пропонують багато способів, що дозволяють штучно збільшити довжину і обсяг вій на деякий час.

Але перед тим як вдатися до таких крайніх заходів, потрібно спробувати вирішити проблему природним шляхом — за допомогою перевірених засобів народної медицини, до яких відносяться рослинні олії.

Вони давно визнані цінним джерелом вітаміном, мінералів, жирних кислот та інших корисних елементів, тому вони активно використовуються не тільки в народній медицині і косметології, а й часто призначаються як додатковий засіб в традиційній медицині.

Так для догляду за віями часто використовується масло реп’яха, який в народі іменується просто лопух. Реп’яхову олію для вій відмінно підходить для щоденного догляду, дозволяє ефективно зміцнювати їх, роблячи густими і довгими.

Зміст:

 • Корисні властивості олії будяків?
 • Як діє реп’ях?
 • Як використовувати цей засіб
 • Корисні властивості олії будяків?

  Дуже жирне і смачно пахне масло реп’яха зміцнить волоски, усуне лущення шкіри навколо цибулин і збільшить густоту ваших вій.

  До складу даного природного засобу входять три важливих і дуже корисних компонента:

  Інулін — це природний сорбент, який потрапляючи на поверхню волосків сприяє видаленню з їх поверхні токсичних речовин заважають зростанню вій.

  Вітаміни А і Е сприяють згладжування лусочок волосків, роблять їх гладкими блискучими. В результаті використання реп’яхової олії вії товщають і помітно піднімають кінчиками вгору, відбувається зміцнення вій.

  Як діє реп’ях?

  В середньому оновлення волосків відбувається кожні 10-15 днів, в більшості випадків цього часу достатньо, щоб нова вія досягла нормального розміру і замінила ту, що готується випасти. Однак у деяких цей процес проходить зі збоями: старі вії випадають швидше, ніж нові встигають вирости до потрібної довжини, і як результат маємо рідкісні і короткі вії.

  Крім цього наші вії практично кожен день відчувають на собі негативний вплив таких засобів декоративної косметики як туш і тіні для повік, а також засобів для зняття косметики. Згубно впливають на них і умови навколишнього середовища, особливо літня спека і зимові морози.

  Застосування натурального реп’яхової олії для вій дозволить захистити вії від зовнішніх чинників, зміцнить їх і прискорить зростання.

  При нанесенні на вії масло реп’яха лягає на них рівним шаром і склеює лусочки. Вміщені в цьому корисному продукті вітаміни і мікроелементи добре проникають в вії, зміцнюють їх і роблять менш ламким.

  Крім цього даний засіб благотворно впливає на стан і здоров’я волосяних цибулин, завдяки чому вони випадають набагато рідше, а нові ростуть міцними і здоровими.

  Придбати препарати на основі реп’яхової олії для зміцнення вій можна в будь-якій аптеці, а можна приготувати їх самостійно.

  Як використовувати цей засіб

  Реп’яхову олію для зміцнення вій може застосовуватися і в чистому вигляді, а можна використовувати його в розбавленому вигляді, наприклад у складі поживних бальзамів. Як же мазати вії реп’яховою маслом правильно?

  Насправді все дуже просто, наносити на вії його потрібно за допомогою невеликого пензлика або ватної палички, але найкращим інструментом була і є вимита від туші стара пензлик.

  Наносити засіб необхідно рівномірним шаром від підстави вій до самих кінчиків, намагаючись щоб воно не потрапило в очі. Перед тим як мазати маслом вії його потрібно злегка підігріти, наприклад, на водяній бані.

  Проводити дану процедуру рекомендується щодня, краще у вечірній час. Однак залишати засіб на всю ніч не варто, т. К. Воно може під дією тепла людського тіла розплавитися і потекти прямо в око. Оптимальним часом зіткнення олії з віями є 2 години, після закінчення цього часу надлишки засоби необхідно видалити.

  Найпопулярнішими і дієвими засобами з «участю» реп’яхової олії для росту вій є склади, приготовані за такими рецептами:

  Найзручніше наливати приготовані засоби для зміцнення волосся в старий, добре вимитий тюбик від туші. Даний засіб можна також використовувати для поліпшення стану ваших брів.

  Незважаючи на свою натуральність, даний засіб може потрапити в список заборонених, тому що хоч і дуже рідко, але все ж може викликати алергічну реакцію, почервоніння і навіть набряк століття.

  Тому проведення тесту на ліктьовому згині перед першим використанням реп’яхової олії для росту вій і їх зміцнення є необхідною процедурою.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: