Як довести жінку до оргазму?

Як довести жінку до оргазму?

Відносно недавно вченими було встановлено, що приблизно третина всіх жінок, що мають інтимні стосунки, не отримують належної сексуальної розрядки. Але це ще не привід звинувачувати свою партнерку у фригідності. Насправді, «статева холодність» є досить серйозним захворюванням і зустрічається вкрай рідко.

У всіх інших випадках довести жінку до екстазу цілком можливо, однак цей процес вимагає знання певних особливостей будови жіночого тіла, а також можливих способів доведення дівчини до піку сексуальної насолоди.

Зміст:

 • Кілька слів про анатомію
 • Типи оргазмів у жінок
 • Кроки на шляху до отримання оргазму
 • Сквірт-екстаз, що це таке?
 • Важливі поради
 • Кілька слів про анатомію

  Екстаз — це «кульмінація» інтимної близькості, в результаті якої партнер досягає найвищого сексуального задоволення. Даний стан, як стверджують фахівці, є особливим фізіологічним механізмом, який від наростання сексуальної енергії може блокувати роботу не тільки нервової, а й ендокринної системи. За інтенсивністю впливу на фізичний стан людини, «статевий» вибух можна порівняти з епілептичним нападом.
  Однак варто розуміти, що дане переживання включає в себе дві складові:

  Обидва ці чинники дуже тісно пов’язані між собою, і якщо якийсь із них «відстає» в процесі інтимної близькості, кульмінація може так і не настати.

  Типи оргазмів у жінок

  Як довести дівчину до екстазу? Перш ніж відповісти на це питання, варто розглянути основні види оргазмів, які може випробувати жінка.

  До їх числа відносять:

 • Генітальний. Даний вид статевої насолоди є найпоширенішим і з’являється в результаті скорочення гладкої мускулатури в області таза. Подібна «кульмінація» триває всього кілька секунд, але приносить партнеру достатньо яскраві і сильні враження.
 • Умовно генітальний оргазм поділяють на кілька категорій:

 • Грудної. Досить рідкісний вид пікового насолоди, який найчастіше проявляється у партнерок, що займаються сексуальними практиками. Як правило, грудної екстаз настає на тлі генітальної або ж маткової сексуальної розрядки;
 • Екстаз всього тіла. Є «справжнім» екстазом, до якого прагнуть абсолютно всі жінки. В результаті пікового «буму», партнер відчуває фізичне і психологічне насолоду протягом декількох хвилин.
 • На жаль, далеко не всі жінки здатні відчувати всі три види екстазу. Однак вирішити цю проблему допоможуть сексуальні практики, які змушують жінок «прислухатися» до бажань власного тіла.

  Кроки на шляху до отримання оргазму

  Як 100% довести жінку до екстазу?

  На жаль, більшість чоловіків помилково вважають, що інтимний акт — це набір хаотичних маніпуляцій, в результаті яких жінка може досягти розрядки. Насправді ж, механізм доведення партнера до істинного сексуальної насолоди досить «строгий». І щоб змусити жінку пережити найкращі хвилини пікового задоволення, сексуальна енергія чоловіка повинна бути використана з розумом.

  Авторитетні сексологи і фахівці, що займаються дослідженнями в галузі репродуктивної діяльності людини, стверджують, що 100% довести партнерку до екстазу можна в разі дотримання певного алгоритму дій:

  Врахуйте, що переходити до четвертої стадії за допомогою «квантового стрибка» не можна. І це пов’язано не з якимись ефемерними нормами пристойності. Жіночий організм фізично не встигає підготуватися до безпосереднього статевого акту, що може викликати больові відчуття під час зносин з партнером. І в подібній ситуації говорити хоч про якесь сексуальне задоволення жінки не доводиться.

  Сквірт-екстаз, що це таке?

  Сквіртінг — це особливе оргазмічний стан жінки, яке супроводжується виділенням рідкого секрету. За статистикою, приблизно 70% жінок скептично ставляться до даного виду задоволення, вважаючи його сумнівним і естетично непривабливим. Деякі люди навіть впевнені в тому, що це одна з форм сексуального збочення і тому навідріз відмовляються практикувати подібне зі своїм партнером.

  Лікарі стверджують, що сквірт є нормальною реакцією організму на досягнення сексуальної розрядки, в результаті якої замість еякуляту відбувається ненавмисне виділення урини. Як можна довести жінку до струминного екстазу? Існує певна техніка, завдяки якій можна довести дівчину до сквірт-екстазу.

  Вона включає в себе кілька етапів, а саме:

  Важливі поради

  Якщо ви раніше ніколи не доводили свою партнерку до струминного оргазму, варто ознайомитися з деякими «підготовчими» етапами:

  Як можна довести дружину до екстазу?

  Універсального рецепту з доведення партнерки до фізичної і емоційної розрядки не існує.

  Але з урахуванням деяких загальних особливостей будови жіночого тіла, можна зрозуміти принципи роботи «кульмінаційних» механізмів, які дозволять вам краще пізнати свого партнера, ніж доставити йому сексуальне задоволення.


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: