Як довести жінку до оргазму?

Відносно недавно вченими було встановлено, що приблизно третина всіх жінок, що мають інтимні стосунки, не отримують належної сексуальної розрядки. Але це ще не привід звинувачувати свою партнерку у фригідності. Насправді, «статева холодність» є досить серйозним захворюванням і зустрічається вкрай рідко.

У всіх інших випадках довести жінку до оргазму цілком можливо, однак цей процес вимагає знання певних особливостей будови жіночого тіла, а також можливих способів доведення ж до піку сексуальної насолоди.

Зміст:

 • Трохи теорії
 • Типи оргазмів
 • Доводимо до оргазму
 • Важливі поради
 • Як довести жінку до оргазму?

  Трохи теорії

  Оргазм — це «кульмінація» інтимної близькості, в результаті якої жінка досягає найвищого сексуального задоволення. Даний стан є особливим фізіологічним механізмом, який від наростання сексуальної енергії може блокувати роботу не тільки нервової, а й ендокринної системи. За інтенсивністю впливу на фізичний стан людини, «статевий» вибух можна порівняти з епілептичним нападом.

  Однак варто розуміти, що жіночий оргазм включає в себе дві складові:

  Обидва ці чинники дуже тісно пов’язані між собою, і якщо якийсь із них «відстає» в процесі інтимної близькості, кульмінація може так і не настати.

  Типи оргазмів

  Як довести жінку до оргазму? Перш ніж відповісти на це питання, варто розглянути основні види оргазмів, які може відчути жінка і тоді все буде набагато простіше.

  До їх числа відносять:

 • Генітальний. Даний вид статевої насолоди є найпоширенішим і з’являється в результаті скорочення гладкої мускулатури в області таза. Подібна «кульмінація» триває всього кілька секунд, але приносить партнеру достатньо яскраві і сильні враження.
 • Умовно генітальний оргазм поділяють на кілька категорій:

 • Оргазм всього тіла. Є «справжнім» екстазом, до якого прагнуть абсолютно всі жінки. В результаті пікового «буму», партнер відчуває фізичну і психологічну насолоду протягом декількох хвилин.
 • На жаль, далеко не всі жінки здатні відчувати всі види оргазму. Однак вирішити цю проблему допоможуть сексуальні практики, які змушують жінок «прислухатися» до бажань власного тіла.

  Доводимо до оргазму

  На жаль, більшість чоловіків помилково вважають, що інтимний акт — це набір хаотичних маніпуляцій, в результаті яких жінка може досягти розрядки. Насправді ж механізм доведення партнера до істинної сексуальної насолоди досить «строгий». І щоб змусити жінку пережити найкращі хвилини пікового задоволення, сексуальна енергія чоловіка повинна бути використана з розумом.

  Дуже детальна інструкція про те, як покроково довести дівчину до оргазму є у професійній статті, радимо прочитати її щоб вже з першого разу не допустити помилок у ліжку. Там дані практичні поради, які допоможуть кожному чоловіку і є універсальними. А головне — вони працюють.

  Авторитетні сексологи і фахівці, що займаються дослідженнями в галузі репродуктивної діяльності людини, стверджують, що 100% довести партнерку до оргазму можна в разі дотримання певного алгоритму дій:

  Врахуйте, що переходити одразу до четвертої стадії не можна. І це пов’язано не з якимись ефемерними нормами пристойності. Жіночий організм фізично не встигає підготуватися до безпосереднього статевого акту, що може викликати больові відчуття під час зносин з партнером. І в подібній ситуації говорити хоч про якесь сексуальне задоволення жінки не доводиться.

  Важливі поради

  Якщо ви раніше ніколи не доводили свою партнерку до оргазму, варто ознайомитися з деякими «підготовчими» етапами:

  Як можна довести дружину до екстазу? Так само! Універсального рецепту з доведення партнерки до фізичної і емоційної розрядки не існує.

  Але з урахуванням деяких загальних особливостей будови жіночого тіла, можна зрозуміти принципи роботи «кульмінаційних» механізмів, які дозволять вам краще пізнати свого партнера, ніж доставити йому сексуальне задоволення.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: