Сумісність Півня і Кози

Сумісність Півня і Кози настільки низька, що партнерам навряд чи вдасться побудувати щасливі відносини. М’якої і ніжної Козі буде важко співіснувати з різким, примхливим і саркастичним Півнем. Безумовно, Коза і Півень зможуть утворити пару, але чи будуть вони щасливі разом?

Зміст:

сумісність півня і кози в любові

Сумісність Півня і Кози в любові

Характеристика Півня

Людей, що з’явилися на світ у рік Півня за китайським гороскопом, легко розпізнати по кілька гордовитого погляду і «яскравому забарвленню». Вони люблять виділятися з натовпу і виглядають дуже екстравагантно. У судженнях представники знаку досить прямолінійні, за що їх часто звинувачують у нетактовності. Володіючи величезною часткою марнославства, року люди люблять поговорити про себе, не беручи до уваги чужу думку, особливо якщо воно не відповідає їх власним. Обожнюючи перебувати в гущі подій, представники знаку з легкістю заводять дружбу з самими різними людьми.

Люди, які вийшли у світ у рік Півня, наполегливі і працелюбні, хоча і володіють деякою пунктуальністю. Розглядаючи свою думку як єдино вірне, вони не люблять перекладати на сторонніх свої обов’язки, вважаючи, що краще за них самих ніхто впоратися не зможе.

Не в характері людей знака кидати розпочату справу: як в роботі, так і в особистому житті вони звикли все і завжди доводити до кінця. Вступаючи в любовні відносини, люди можуть бути дуже егоїстичні, роблячи так, як їм подобається.

Чоловік Півень за гороскопом завжди елегантний, підтягнутий, вміє справити враження на дам. Він любить командувати і не потерпить неслухняності. Жінка чарівна, приваблива і знає, як себе подати. Вона артистична, примхлива й часто робить необдумані вчинки.

Класичні риси характеру людей року Півня за китайським гороскопом можуть зазнавати певних змін, залежно від впливу однієї з п’яти стихій, так:

 • Люди, що з’явилися на світ у рік Металевого Півня, не тільки надзвичайно наполегливі, але і співчутливими.
 • Водяний Півень наділив своїх представників комунікабельністю і постійним бажанням перебувати в центрі подій.
 • Рік Дерев’яного Півня додає в характер людей, народжених в цей період, працьовитість і правдивість.
 • Розвинені лідерські якості притаманні індивідуумам, що з’явилися на світ у рік Червоного Вогняного Півня. Саме з Вогняних представників знаку виходять відмінні політики та воєначальники.
 • Відмінні розумові здібності, наполегливість і працьовитість — ось основні якості характеру, посилюються під впливом року Земляного представника знака.
 • Характеристика Кози

  Люди, що народилися в рік Кози або Кози, милі та чарівні. Вони мають відмінний смак, завжди елегантно одягнені і знають, як справити враження на оточуючих. Володіючи відмінною інтуїцією у спілкуванні з людьми, Кози вміють подобатися, особливо коли вони в цьому зацікавлені. Чуйні за характером, представники знаку завжди готові прийти на допомогу навіть малознайомим людям.

  Боязкість, сором’язливість і крайня нерішучість часто шкодять Козам, заважаючи їм досягти вершин у роботі і щастя в особистому житті. Собакаимізм, властивий їм, робить з них постійних скигліїв і критиканів, що також не додає людям року балів в очах оточуючих. Представники знака сповнені сумнівів і нерідко з головою занурюються в релігію або захоплюються якимось новомодним вченням. Уміння пристосовуватися робить Овець досить комфортними партнерами, з якими легко ужитися.

  Кози наділені привабливістю

  Чоловік Коза завжди галантний і послужливий, ніж підкорює навіть розпещені дамські серця. Чарівність, добросердя і товариськість робить його душею будь-якої компанії. Жінка Коза — істота лагідне, м’яке, пухке. Вона мрійлива і по відношенню до всіх готова проявити співчуття і розуміння.

  Розглядання вплив стихій на людей року Кози, можна виділити наступні особливості:

 • Металева Коза зовні здається самовпевненою, але, копнувши глибше, ми бачимо ніжне і вразливе істота, яке опікується всіх і вся.
 • Рік Водяної Кози наділяє людей, народжених в цей період, умінням спокушати. Вони знають, на які струни людської душі потрібно натиснути, щоб викликати до себе співчуття і бажання зігріти і приголубити.
 • Дерев’яна Коза менш легковажна, ніж її сестри по року народження, але більш щедра і альтруистична.
 • Сміливість, хороша інтуїція і мінливість — основні риси характеру, притаманні Вогненної Козі.
 • Земляні Кози спокійні, врівноважені і консервативні. Вони не схильні легковажно відноситися до грошей, але і побалувати себе ніколи не відмовляться.
 • Чоловік Півень і жінка Коза

  Сумісність у парі чоловік Півень і жінка Коза досить проблематична. Зіставляючи риси характеру партнерів, стає ясно, що Півня і Вівцю розділяє величезна прірва, подолати яку практично неможливо. Жорсткий і самовпевнений чоловік навряд чи зможе знайти компроміс з м’якої і ніжної жінкою, що не вміє себе захистити.

  Любов

  Жіночність, хазяйновитість і мягкосердечность дівчата не може не сподобатися чоловікові. Він обов’язково зверне увагу на таку практично ідеальну жінку і закохається в Вівцю. Панночка ж буде вражена яскравістю та неординарністю партнера. Вона високо оцінить його вміння не губитися в складній ситуації, знаходячи найбільш оптимальний вихід з будь-якого положення.

  На початку стосунків чоловіка Півня і жінки Кози буде багато романтики, квітів і приємних сюрпризів. Їх любов буде нагадувати сюжет любовної мелодрами, проте кінець її навряд чи стане щасливим. Як тільки партнери краще дізнаються одне одного, в їхніх стосунках стануться разючі зміни. Чоловік тут же виявить у своїй колись ідеальної коханої, величезна кількість недоліків і з захватом почне критикувати, що боляче ранить ніжну Вівцю. Сама ж панночка, будучи людиною досить впертим, «упреться рогами» і буде стояти на своєму, не бажаючи змінюватися.

  Секс

  Незважаючи на несхожість поглядів на життя, в сексі у Кози і народженої в рік Півня чоловіки все буде чудово. Вони обидва — натури пристрасні і ніжні, тому в ліжку Вівцю і її коханця чекає багато приємних моментів. Сутички в побуті будуть згладжуватися бурхливими ночами любові. Секс для коханців стане тим рятівним колом, за який варто вхопитися, якщо вони хочуть врятувати стосунки.

  Шлюб

  Сварок не уникнути

  Гороскоп сумісності Кози жінки і Півня чоловіки передрікає партнерам досить непростий шлюб, де їх чекає незліченна кількість взаємних претензій і невдоволення один одним. Сім’я представників знаків буде виглядати цілком традиційно. Її головою буде сильний і рішучий чоловік, чого невпевнена і неинициативная жінка буде безмежно рада. Однак не варто дорікати Вівцю в пасивність і небажання самій про себе подбати, адже вона всього лише слабка жінка, яка навмисно вибрала в чоловіки сильного чоловіка, готового взяти її під свою опіку.

  Всі проблеми в шлюбі представників знаків будуть виникати внаслідок повної протилежності поглядів на життя. Цілеспрямований і грунтовний чоловік у всьому любить порядок, що для навіженої і мінливою жінки є незбагненним. Його досить жорсткі закиди в легковажності на адресу дружини будуть поранити її ніжне серце, викликати злість і відторгнення. Сам же чоловік, що не терпить непослуху, може діяти дуже жорстоко, ставлячи дружину в певні рамки і обмежуючи її в деяких речах. Врятувати потопаючу сімейний човен можна лише шляхом досягнення взаємних компромісів, що для впертих представників знаків досить складно.

  Чоловік Коза і жінка Півень

  Гороскоп сумісності чоловіка Кози і жінки Півня відносить цю пару до розряду досить проблематичних. Непримиренні протиріччя між партнерами не дозволять їм побудувати щасливі і довгострокові відносини. Добрий і чутливий чоловік навряд чи уживеться з сильною і рішучою жінкою. Якщо партнери не захочуть змінитися на догоду один одному, їх союзу навряд чи вдасться вижити.

  Любов

  Як це ні дивно, але любов між представниками знаків може спалахнути буквально з першого погляду. Чоловіка підкорить яскравість і неординарність жінки, яка ураганом увірветься в його життя, поставивши все з ніг на голову. Сам же хлопець Коза підкорить серце дівчини інтелігентністю, ніжністю і добросердечностью. На першому етапі відносин між закоханими буде панувати любов і взаєморозуміння, але варто їм краще пізнати один одного, картина почне змінюватися.

  Дівчину стане дратувати примхливість і пасивність обранця. Їй буде незрозуміло, як чоловік може бути таким слабким і легковажним. Не вміє мовчати дівчина, стане критикувати свого невдалого партнера, чим викличе з його боку повне нерозуміння і відторгнення.

  Секс

  У сексуальному плані між коханцями також не все буде йти гладко. Темпераментної дівчині навряд чи припаде до душі м’якість і пасивність партнера. Для нього ж напір і пристрасть коханки незрозумілі і здаються кілька страшними.

  Шлюб

  Шлюб представників знаків навряд чи зможе стати вдалим. Сильній жінці доведеться звалити на свої плечі буквально всі чоловічі обов’язки. Всі спроби натиснути на чоловіка і змусити його стати серйозніше і відповідальніше закінчаться провалом. Крім того, чоловік ніколи не дозволить собою керувати, тільки ще більше озлиться на дружину. В результаті загострення протиріч між чоловіком і дружиною шлюб почне тріщати по швах, лише диво може його врятувати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: