Сумісність Коня і Кози

Астрологи стверджують, що Китайський гороскоп визначає не тільки долю людини, але і його стосунки в парі. Сумісність Кози і Коня багато в чому залежить від грамотного розподілу ролей у сім’ї.

Зміст:

сумісність знаків кінь і коза

Сумісність знаків Кінь і Коза

Представники цих знаків здатні побудувати міцний і щасливий шлюб, незважаючи на суперечливість тварин-покровителів. Для гарного взаєморозуміння парі доведеться попрацювати над відносинами.

Особливості Коня

Це тварина-покровитель наділяє своїх підопічних яскравим характером. Представники цього року володіють такими якостями:

Такі люди за гороскопом вміють брати відповідальність за себе і близьких людей, вони вірні друзі та чудові сім’янини.

Кінь живе спілкуванням і новими враженнями, вона не здатна надовго залишатися в чотирьох стінах. Характерними її рисами є щирість і невміння брехати навіть в малих деталях.

Ці люди звикли добиватися успіху, завдяки силі волі, працьовитості, вони природжені лідери і люблять суспільне визнання.

Не варто вважати цей знак ідеальним: Кінь може бути норовливої і впертою, в залежності від ситуації, вона не сприймає нешанобливого обігу. Подібний характер може пом’якшити знак Зодіаку або розташування планет при народженні, але в цілому цей рік має домінуючою енергетикою.

Особливості Кози

Люди, народжені в рік Кози, чарівні від народження і здатні зачарувати зовнішньої наївністю. В їх характері присутні такі якості:

Людина під впливом цієї тварини-покровителя потребує опікуна, він постійно звертається за порадою до оточуючих і слід їм. Однак часом Коза може бути впертою, особливо це стосується чоловіків. Народжені в такій рік орієнтовані на будинок і сім’ю, вони не відрізняються завзяттям у праці і воліють зміну діяльності.

Такі люди не люблять конфлікти, вони товариські і не здатні прожити без підтримки. Коза любить красиве життя, але вміє працювати з фінансами. Серед представників цього року багато творчих особистостей і мрійників. Коза любить бути в центрі уваги і з першого погляду вміє зачарувати будь-якої людини своєю лагідністю і м’якістю.

Чоловік Коня і жінка Коза

Жінка Коза і чоловік Кінь мають перспективи у дружніх і любовних відносинах, однак Кінь і Коза не спрацюються: взаємні претензії знищать будь-які спроби співпраці. У цього тандему на першому місці стоять духовні відносини, яких рідко можна досягти на загальній роботі.

Розбіжностей не уникнути

Чоловік знака — лідер від природи, і м’яка дівчина Коза зможе доповнити шлях до успіху комфортним домашнім вогнищем. Капризи і вимоги подруги можуть призвести до розбіжностей.

Знаки у відносинах

Чоловік Коня і жінка Коза мають високу сумісність в шлюбі, завдяки правильному розподілу гендерних ролей. Капризи будуть розчулювати чоловіка, а жінка буде закривати очі на егоїзм чоловіка.

Хлопець традиційно візьме на себе відповідальність за всю родину, дівчині залишиться організувати побут і домашнє господарство. Жінка в цьому тандемі вимагає до себе уваги, і чоловік із задоволенням буде опікати її.

Домогосподарка — ідеальна роль для Кози. Вона зможе повністю реалізувати себе в облаштуванні будинку і вихованні дітей. Хлопець ж зможе присвятити себе кар’єрі і не хвилюватися про побутові проблеми.

Сексуальна сумісність пари має високі показники. Активної Коня нескладно взяти на себе роль головного в ліжку і повністю задовольнити ніжну дівчину Вівцю. Пасивність партнерки не налякає чоловіка, його енергії вистачить на обох.

Безсумнівно, сумісність партнерів буде вище, якщо типи тварин-покровителів співпадуть.

Проблеми у відносинах

Незважаючи на хорошу сумісність, у дівчини Кози і хлопця Коня можуть виникнути розбіжності. Причинами для них стають:

 • Марнотратство. Жінка в цій парі любить витрачати гроші на предмети розкоші, що може не влаштувати чоловіка, який звик задовольнятися малим.
 • Соціальне спілкування. Коза не любить світських прийомів, але обговорювати знайомих і розпускати плітки — її пристрасть. Для прямолінійного чоловіка подібна поведінка є неприйнятною.
 • Нелюбов до планування. Чоловік в цій парі вміє розподіляти свої ресурси, однак абсолютно не горить бажанням планувати свій час. Він живе сьогоднішнім днем, і для подружжя подібна поведінка може здатися ненадійним.
 • Для того щоб шлюб був міцним, партнерам слід працювати над відносинами. Дівчині і хлопцю потрібно проводити більше часу разом і обговорювати виниклі проблеми.

  В цілому, незважаючи на зовнішнє несочетание знаків, чоловік Коня і жінка Коза можуть збудувати хороші відносини. Подружжя здатні закрити очі на недоліки один одного і оцінити достоїнства.

  Жінка Кінь і чоловік Коза

  У цій парі відносини складаються не так вдало. Сполучуваність знаків буде постійно перебувати під загрозою, оскільки чоловік Коза не згоден поступитися місцем лідера, а жінка — йти на приводу.

  Вчіться йти на поступки

  Норовливі характери тварин-покровителів можуть пом’якшити знаки Зодіаку або порядок планет при народженні, але в цілому такий тандем має середню сумісність. Партнери рідко йдуть на поступки, тому в дружбі і роботі між ними можуть виникати постійні конфлікти.

  Знаки у відносинах

  Шлюб між жінкою Конем і чоловіком Козою може мати перспективи, якщо подружжя правильно розподілять ролі. Хлопець в цьому тандемі не любить наполегливо і монотонно працювати, він предпочитается творчий шлях і часту зміну діяльності. Через це забезпечення сім’ї часто лягає на плечі дівчини, яка вміє досягати поставлених цілей.

  Якщо чоловік зуміє поступитися роль глави сім’ї, відносини будуть довірливими і спокійними. Обидва партнера зможуть насолодитися нестандартними ролями і протистояти укору громадськості.

  У сексі у дівчини Коня і хлопця Кози не буде проблем: вона із задоволенням проявить ініціативу, а він дозволить дружині експериментувати в ліжку.

  Проблеми у відносинах

  Розбіжності в цьому шлюбі — не рідкість. Подружжя часто сваряться, причиною тому служить:

 • Впертість знаків. І Коня, і Кози часом норовистий характер, тому хлопець в цьому тандемі може не поступитися дівчині роль лідера в сім’ї. У свою чергу жінка не потерпить конкуренції.
 • Примхливість чоловіки. В такому шлюбі хлопець частіше висловлює претензії і ревнує, що для чесної і прямолінійною дівчини є неприйнятним.
 • Відвертість жінки. Дівчина може щиро висловитися на адресу чоловіка, і це призведе до образ і нерозуміння з боку хлопця.
 • Щоб шлюб склався вдало, партнером доведеться йти на компроміси, вчитися довіряти один одному. Грамотне розподіл ролей допоможе парі досягти злагодженої командної роботи.

  Спроби з’ясувати, хто з подружжя краще, призведуть до руйнування стосунків. В цілому такій парі слід менше втручатися в матеріальні справи один одного і насолоджуватися духовним зв’язком. В цьому випадку шлюб може тривати все життя.

  Висновок

  Гороскопи Коня й Кози мають безліч протиріч, але побудувати гармонійну пару подібні люди все ж здатні. Секрет таких відносин криється в умінні партнерів закривати очі на недоліки один одного.

  Стосунки пари будуються на духовному рівні, обидва чоловіки цінують підтримку і розуміння вище матеріальних благ. Якщо партнерам вдасться правильно розподілити гендерні ролі, шлюб буде міцним і щасливим.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: