Сумісність чоловіка Кролика з жінками

Сумісність чоловіка Кролика або Кролика, з іншими знаками складається по-різному. Багато в чому це залежить від того, наскільки партнерка здатна створити своєму чоловікові комфорт і не турбувати по дрібницях. Представники цього знака дуже спокійні і послідовні. Вони здатні на романтичні почуття, але довго горіти пристрастю не будуть. Для Кролика дуже важливий домашній затишок, вони багато на що здатні заради сім’ї. Характер Кролика практичний і цілеспрямований, люди знака домагаються чималих успіхів у житті.

Зміст:

сумісність чоловіка кролика з жінками

Сумісність чоловіка Кролика з жінками

Особливості характеру чоловіки Кролика

Представники знаку — цілеспрямовані реалісти. Вони вміють послідовно йти до того, що намітили в житті. На світ і стосунки з людьми дивляться з практичної точки зору, не мають ілюзій. Разом з тим, назвати їх черствими і байдужими теж не можна. Коти — це естети, які люблять комфорт. Вони обставляють свій будинок красивими речами, підібраними зі смаком.

Характеристика стверджує, що Кролики здатні і на романтичні почуття. Вони красиві, доглянуті, привертають жінок своїм інтелектом, вмінням говорити і робити компліменти. Сексуальна енергетика у чоловіків Котів не надто висока, але вони витончені й ніжні коханці, що особливо цінують представниці слабкої статі.

До любові Кролик підходить з практичної точки зору, нерідко укладає шлюб за розрахунком.

У чоловіка, народженого в рік Кролика, серйозне ставлення до роботи: він завжди старанний і акуратний, планомірно йде до своєї мети, робить непогану кар’єру, ніколи не обманює і не підводить своїх партнерів.

З Кроликів виходять надійні і вірні друзі. Кролик не любить галасливих тусовок, воліє вузьке коло знайомих. Готовий пожертвувати багатьом заради сім’ї та дітей, не терпить сварок і скандалів, легко йде на поступки.

Сумісність відкритими знаками

Багато чого залежить від уміння йти на компроміс

До відкритим знаком за китайським гороскопом відносяться:

Чоловік Кролик по-різному сходиться з жінками відкритих знаків. У чому відносини залежать від вміння шукати компроміси.

Кролик і Щур

Чоловік і жінка в такій парі будуть швидше за друзями, ніж пристрасними коханцями. Їх можуть об’єднати спільні цілі, інтереси, схожі погляди, але вони зовсім не будуть залежати від гороскопа, швидше — від схожого виховання і цінностей. Способи досягнення цілей у обох партнерів абсолютно різні. Кролик воліє йти второваним шляхом, Щур любить ризикувати.

Чоловік Кролик швидко втомиться від своєї енергійної партнерки. Жінка Щур буде постійно його підштовхувати до більш активних дій, руйнувати плани, що абсолютно не подобається спокійного і врівноваженого Коту. Крапку в стосунках може поставити підозрілість Щури, її зради. Врятувати стосунки можна, якщо змиритися з недоліками партнера і навчиться поступатися.

Кролик і Дракон

Відносини між чоловіком Кроликом і жінкою Драконом дуже непрості. У них зовсім різні темпераменти і погляди на життя. Чоловік віддає перевагу домашній затишок, спілкується тільки з вузьким колом друзів. Жінка любить товариство, в будь-якій компанії перебуває в центрі уваги. Завоювати один одного партнерам непросто.

Кролик довго здатний терпіти витівки Дракона, але в якийсь момент він зривається і висловлює дружині все, що про неї думає. Останнє слово завжди залишається за тихим Кроликом. Налагодити стосунки в шлюбі і повернути любов можна лише у випадку, коли партнери будуть вільні і залишать спроби переробити другу половинку.

Кролик і Мавпа

Мавпі не варто обманювати

Спочатку чоловік Кролик сприйме жінку Мавпу за надто легковажну особу. Вона вважає його занудою і не звертає на нього уваги. Проте при подальшому спілкуванні ці двоє можуть знайти спільну мову. У них непогана сексуальна сумісність. Дівчина отримає від хлопця теплоту, любов і турботу, зможе привнести в життя свято і новизну.

Сумісність у парі може зруйнувати бажання Мавпи постійно хитрувати, обманювати. Іноді її поведінка здається Кролику безглуздим, хоча Мавпа дуже розумна і рідко робить справжні дурниці, також вона проста в спілкуванні і артистична. Жінка може занудьгувати поруч із «домашнім» чоловіком і піти шукати пригоди. Рішення проблем — у пошуку компромісів. Якщо партнери дійсно закохані, вони зможуть довгі роки залишатися разом.

Сумісність з закритими знаками

До закритого сімейства східна астрологія відносить такі знаки:

Сумісність чоловіка Кролика з закритими знаками непогана, у них дуже схожий спосіб життя. Винятком є хіба що Півень.

Кролик і Бик

Сумісність чоловіка Кролика і жінки Бика дуже хороша. Обидва знака цінують домашній затишок і комфорт. В молодості Кролик любить погуляти, у нього за плечима чимало тимчасових відносин, але, зв’язавши себе сімейними узами, він зберігає вірність. Дружина стане для нього єдиною, так як Коту не захочеться руйнувати стабільне сімейне життя швидкоплинними відносинами.

Жінка Бик стане поруч з Кроликом більш чуттєвою і романтичною, навчиться краще висловлювати свої почуття, дізнається, що таке справжня любов. Проблеми в шлюбі можуть виникнути, якщо дружина захоче взяти в свої руки кермо влади. Кот здатний йти на компроміси, але не готовий повністю поступитися роль глави сім’ї жінці. Якщо подружжя зуміють правильно розподілити обов’язки, ніщо не порушить їх сімейного щастя.

Кролик і Змія

Між чоловіком Кролем і жінкою Змією існує дуже сильне тяжіння. Вони прекрасно сумісні в сексі, мають багато спільних інтересів. Обидва естети, обожнюють прикрашати будинок красивими речами, тільки Кролик економніший, ніж Змія. Він воліє оригінальні, цікаві, але не завжди дорогі дрібнички.

Навіть в ідеальній парі бувають розбіжності. Їх інтелектуальне спілкування нерідко переростає в жарку дискусію: обидва знака люблять посперечатися. Змія для Кролика — закрита книга, він насилу вгадує її бажання, чого не скажеш про партнерку. Нерідко проблеми бувають із-за розподілу ролей у сім’ї. Змія сильніше, вона намагається придушити Кролика, але чоловік не бажає здавати позиції — постійна боротьба за лідерство може привести до розриву відносин.

Кролик і Півень

Союз вимагатиме зусиль

Цей союз — не самий вдалий, між знаками дуже мало спільного. Кролик любить домашній затишок і спокій. Півень воліє блищати в суспільстві, ходити на вечірки, купувати дорогі речі. Крім того, жінки Півні дуже запальні і сварливы. У Котів багато терпіння, але навіть вони не можуть витримати постійні спалахи гніву і скандали у будинку.

Жінці теж нелегко доводиться поруч з домашнім Кроликом. Вона мріє реалізувати себе в професії, любить спілкування з людьми. Чоловік Кролик намагається перетворити її в домогосподарку, чому дружина відчуває себе нещасною. Вона або починає обманювати партнера, або постійно влаштовує йому скандали. Щоб побудувати відносини, обом подружжю потрібно дуже постаратися, навчитися розуміти один одного і сприймати такими, як вони є, не намагаючись змінити.

Сумісність з вольовими знаками

До вольовим знаків, згідно зі східним гороскопом, відносяться:

Чоловік Кролик по-різному сходиться з жінками вольових знаків. Тут може бути як ідеальний союз і вічна любов, так і повна неможливість побудувати відносини.

Кролик і Тигр

На перший погляд ці люди можуть здатися дуже близькими один одному. Обидва певною мірою ідеалісти і романтики, досить розумні і товариські, але вже в перші тижні після знайомства з’являються протиріччя, з часом їх стає все більше. Кролику не вистачає пристрасті, він здається жінці Тигру трохи нудним. Чоловік насилу може зрозуміти авантюрний і химерний характер партнерки.

Щоб налагодити стосунки і повернути любов, партнерам треба прагне до однієї мети. Обидва люблять гроші, тому їм варто концентруватися на їх заробляння. Чоловік ні в якому разі не повинен обмежувати свободу дружини. Непогано, якщо він візьме частину домашніх обов’язків на себе, дозволивши другій половинці зайнятися самореалізацією.

Кролик і Кінь

В цьому союзі буде багато розбіжностей, але партнери зможуть прийти до компромісу. Чоловікові Коту подобається романтичний і незалежний характер Коня, дівчині не складе праці закохати в себе романтичного хлопця. На жаль, з часом він захоче контролювати другу половинку, прив’язати її до будинку. Це навряд чи вийде: Кінь дуже незалежна.

Для Кролика зв’язок з Конем може бути дуже корисною. Активна жінка постійно підштовхувати його до більш активних дій, що допоможе йому побудувати кар’єру і непогано заробити. Головне — щоб дружина не перестаралася. Чоловік Кролик дуже скоро втомлюється і потребує перепочинку. Якщо партнери зрозуміють і задовольнять потреби один одного, вони будуть щасливі у шлюбі.

Кролик і Собака

Цей союз можна вважати практично ідеальним. У знаків схожі цінності. Вони прагнуть створити міцну сім’ю, облаштувати затишний будинок, у всьому підтримують один одного. Дружина підштовхує чоловіка до активних дій, він її вчить дивитися на світ більш оптимістично. Дуже скоро в такій сім’ї з’являється дитина.

Відносини можуть бути ідеальними

Проблеми в шлюбі можуть виникнути, якщо партнери захочуть занадто сильно контролювати один одного. Вони обидва власники, що не кращим чином позначається на відносинах. Собаці не варто йти на занадто великі жертви: може втратити себе. Від цього не виграє ні чоловік Кролик, ні жінка.

Сумісність з творчими знаками

До творчим знаків за східним гороскопом відносяться:

Творчі знаки є спорідненими для чоловіка Кролика. Стосунки в таких парах складаються непогано, якщо схожі риси характеру не входять у протиріччя.

Кролик і Кролик

Хлопець і дівчина Коти відразу бачать один в одному споріднену душу, між ними виникає любов з першого погляду. У двох Кроликів, або Котів, відмінно складаються стосунки. Вони спокійні, не люблять сваритись і конфліктувати, доводити, хто правий, а хто ні. Обидва прагнуть створити затишний будинок, прикрасити його зі смаком. Мріють про дітей, стабільної і забезпеченого життя. Загальні цілі здатні об’єднати їх на довгі роки.

Сумісність знаків може похитнутися через несподіваних проблем. Чоловік і жінка Коти досить пасивні, ніхто не хоче брати на себе відповідальність за прийняття рішень. Вони не люблять ризикувати, бо можуть втратити хороші заробітки. Бідності така пара абсолютно не виносить, при нестачі грошей між подружжям виникають конфлікти.

Кролик і Коза

Пара чоловіки Кролика і жінки Кози викликає заздрість у багатьох. Це романтичні коханці, прекрасно сумісні в ліжку. Їх почуття довго не остигають, навіть проживши багато років у шлюбі, подружжя дарують один одному сюрпризи. Особливо процвітає Коза зі своєю невичерпною фантазією. Чоловік готовий пробачити дружині за це все примхи.

Чоловік Кролик непогано заробляє, забезпечує дружині хороше матеріальне становище. Вона облаштовує будинок, робить його комфортним і затишним, таким, який подобатися Кролику. Проблеми в шлюбі можуть виникнути, якщо Кролик почне менше заробляти. Вбити відносини може ревнощі, адже Коза любить увагу інших чоловіків, це може не подобатися Коту-власнику.

Кролик і Кабан

Такий союз завжди будується на любові та взаємоповазі. Обидва партнера люблять комфорт і домашній затишок. Мудра жінка завжди підтримає чоловік радою, але не буде його підганяти діяти швидко і негайно. Спокійний і поступливий Кролик шанобливо відноситься до особистого простору партнерки, яке вона цінує.

У пари не занадто гарна сексуальна сумісність, бо Кабан може змінити Кролику. Це поставить крапку у стосунках, призведе до розлучення, адже Кролик — власник, прощає зради з працею. Інші розбіжності у шлюбі вирішуються легко. Порушити гармонію може лише погане поєднання по знакам Зодіаку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: