Содова маска для обличчя

Содова маска для обличчя

Харчова сода — продукт, який можна знайти в будь-якому будинку. Господині використовують гідрокарбонат натрію (наукова назва соди) в різних цілях — в кулінарії, як засіб для чищення та навіть як компонент домашньої косметики. Але чи корисна содова маска для обличчя?

Зміст:

 • Чим корисна сода шкірі обличчя?
 • Показання та протипоказання до застосування
 • Правила приготування і використання в домашніх умовах
 • Огляд перевірених рецептів
 • Чим корисна сода шкірі обличчя?

  Незважаючи на всі перераховані корисні властивості, продукт потрібно застосовувати з обережністю: гідрокарбонат натрію відрізняється високою абразивністю і при неправильному використанні може пошкодити і подряпати чутливий епітелій.

  Яку ж домашню косметику можна виготовити з цієї речовини? Зазвичай з бікарбонату натрію готують пілінги для глибокого очищення дерми, але проблемній шкірі може бути корисна і содова маска — за допомогою домашніх косметичних засобів можна вирішити цілий ряд проблем і позбутися від деяких недосконалостей шкірного покриву. Але потрібно пам’ятати, що содові суміші можуть мати як свідчення, так і протипоказання до застосування.

  Показання та протипоказання до застосування

  У складі харчового є вугільна кислота — компонент досить агресивний і саме через неї гідрокарбонат натрію слід застосовувати з підвищеною обережністю.

  Маски для обличчя з соди і кухонної кам’яної солі показані при наявності наступних косметологічних проблем:

  Содові суміші можуть застосовуватися і в якості ефективного пілінгу для глибокого очищення дерми від омертвілих частинок епідермісу і від забруднень.

  Однак домашні склади на базі бікарбонату натрію слід акуратно використовувати на чутливій і сухій дермі — абразивна консистенція речовини може травмувати ніжний і тонкий епітелій.

  Ні в якому разі не застосовуйте содові масочний склади при лущення шкіри — продукт може ще сильніше роздряпати пошкоджену шкіру і спровокувати кровотечу.

  Для шкіри схильної до сухості і швидкої втрати вологи не рекомендуються пілінги з содою в чистому вигляді — речовина обов’язково потрібно розбавляти з щадними і м’якими компонентами.

  Але мало знати протипоказання і показання до застосування косметичних засобів, потрібно також дотримуватися всіх правил їх виготовлення. Тільки в цьому випадку домашня косметика на основі бікарбонату натрію буде дійсно корисною.

  Правила приготування і використання в домашніх умовах

  Професійні косметологи звертають увагу жінок на те, що домашні косметичні суміші на основі соди будуть максимально ефективними і корисними для шкіри обличчя лише при дотриманні деяких правил застосування і використання продукту:

  Увага! Якщо ви готуєте содову суміш від прищів — етап очищення скрабом пропустіть, травмувати шкіру із запаленнями можна.

  Тепер вам відомі основні правила приготування і використання домашньої содової косметики, залишається лише поділитися з вами найбільш ефективними рецептами.

  Огляд перевірених рецептів

  Наостанок невеличке зауваження: домашня косметика на содової основі результативна, дає швидкий і помітний результат в очищенні дерми, проте її застосування бажано все ж узгодити з дерматологом, так як агресивні компоненти бікарбонату натрію можуть бути шкідливі при деяких індивідуальні особливості шкірного покриву.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: