Продукти, від яких з’являється целюліт

Продукти, від яких з'являється целюліт

Найперша причина появи целюліту, що виділяється фахівцями, пов’язана з харчуванням жінки. Існують певні продукти, від яких з’являється целюліт. І якщо вона хоче позбутися від цієї проблеми, їй доведеться переглянути свій раціон і зробити ставку на корисні продукти, а кількість шкідливих скоротити або відмовитися від них повністю.

Зміст:

 • Що викликає целюліт
 • Причини появи целюліту у вагітних
 • Причини появи целюліту у худих жінок і дам бальзаківського віку
 • Що викликає целюліт

  Продукти, що викликають появу апельсинової кірки:

  Що стосується фаст-фуду і напівфабрикатів, то тут все зрозуміло. Вчені давно довели, що велика кількість в складі подібних виробів синтетичних добавок, хімії, консервантів і барвників згубно відбивається на здоров’ї людського організму, викликаючи дезорганізацію роботи всіх органів і систем.

  До того ж в цій їжі дуже багато шкідливих жирів, які не переробляються організмом і відкладаються на найапетитніших місцях — стегнах, ногах і сідницях. Регулярні перекушування напівфабрикатами можуть тільки ускладнити наявну проблему і створити перешкоди для позбавлення від целюліту.

  Їжа, багата легко засвоюваними вуглеводами, надзвичайно калорійна, ось чому її вживання при перших ознаках що починається апельсинової кірки, краще скоротити. Цукор і сіль, які називають «білою смертю», лікарі називають частою причиною таких захворювань, як рак молочної залози, склероз і інфаркт.

  Рафінований цукор бере участь в процесі освіти тугоплавких жирів і сприяє відкладенню жиру в тілі людини. Сіль затримує в організмі рідина, що також не кращим чином позначається на стані шкіри. З цієї ж причини дуже шкідливі продукти, багаті сіллю.

  Кава, чай і солодкі газовані напої надзвичайно багаті кофеїном, який не тільки викликає вироблення зайвої кількості адреналіну, а й перешкоджає засвоєнню деяких незамінних мінералів, і що особливо важливо — заліза.

  В результаті людина відчуває напади несвідомої тривоги, починає споживати багаті кофеїном напої в ще більшій кількості і потрапляє в замкнуте коло, що загрожує появою не тільки целюліту, але багатьох захворювань внутрішніх органів.

  Жирне м’ясо викликає відкладення жиру, а алкоголь тільки посилює проблему, так як викликає надмірний апетит. В результаті людина переїдає, що знаходить відображення на його шкірі.

  Причини появи целюліту у вагітних

  Багато жінок помічають, що у них целюліт з’явився під час вагітності. В цьому немає нічого дивного, адже в середньому за час вагітності жінка набирає близько 11-13 кг і в першу чергу цей набір ваги відчувають на собі її живіт, стегна, сідниці і ноги. Запаси жиру ростуть, а шкіра розтягується, стоншується, в результаті прояви апельсинової кірки стають більш помітними.

  Цих змін не варто лякатися, адже під час вагітності змінюється гормональний фон, організм кидає всі сили на виношування малюка і «забуває» про потреби матері. У більшості жінок після закінчення вагітності шкіра відновлює свої властивості і первинний зовнішній вигляд.

  Чому з’являється ненависний целюліт на ногах під час вагітності? Досі стрункі ніжки жінки з поява кругленький животик починають покриватися некрасивими ямками і горбиками, що теж обумовлено перебудовою всього організму.

  Адже під час вагітності змінюється не тільки гормональний фон, а й обмін речовин і кровопостачання.

  В результаті ноги під час вагітності відчувають підвищене навантаження, покриваються судинними зірочками і характерними нерівностями. На останніх місяцях жінка змушена більше часу проводити в сидячому або лежачому положенні, а це тільки посилює проблему.

  Причини появи целюліту у худих жінок і дам бальзаківського віку

  Чому з’являється неприємний целюліт у худих? Вважається, що апельсинова кірка є прерогативою повних жінок, але це не так. На худих ногах і інших частинах тіла вона зустрічається не рідше.

  Причини виникнення ті ж — гормональний збій, неправильне харчування, сидячий спосіб життя, куріння і зловживання алкоголем, а також спадковість. І якщо у вагітних некрасиві ямки і горбики на ногах, сідницях і стегнах з’являється внаслідок закономірного процесу, то у не виношують малюка жінка це може бути викликано з прийомом гормональних медикаментів.

  Якщо целюліт з’явився на ногах худий жінки, їй потрібно переглянути своє харчування і спосіб життя. В’ялі м’язи, які не знають, що таке фізичне навантаження, швидше покриваються апельсиновою кіркою. Щоб підтримувати себе в тонусі зовсім не обов’язково записуватися в спортзал і тягати важкі гирі, досить частіше ходити пішки, прогулюватися вечорами і робити 30-ти хвилинну зарядку вранці.

  Про правильне харчування вже було сказано, але якщо жінка виключила з раціону всі шкідливі продукти, а целюліт на худих ногах продовжує отруювати життя, заковика може критися в недостатності надходження в організм рідини. Необхідно пити близько 2-х літрів чистої води в день.

  В якому віці з’являється ненависний целюліт? Так як однієї з головних причин появи апельсинової кірки є зміна гормонального фону, з цією проблемою прекрасна стать стикається найчастіше в підлітковому періоді і під час менопаузи. І зовсім неважливо яка у жінки комплекція, так як некрасиві ямки і горбки можуть з’явитися як на худих ногах, так і на повних.

  Однак у молодих дівчат їх прояви ледь помітні, тоді як у жінок після 40-ка років, як худих, так і повних, їх прояви більш явні. Це пояснюється віковими змінами в шкірі і прилеглих тканинах.

  Обмінні процеси в організмі жінок клімактеричного періоду сповільнюються, вироблення колагену значно скорочується, шкіра і тканини, що пролягають під нею, вже не можуть виконувати свої функції так, як раніше. В результаті поверхневий шар стоншується, зневоднюється, покривається зморшками з проявом целюліту.

  У цьому віці боротися з апельсиновою кіркою важче, але у худих панночок більше шансів на успіх. Підтримуючи себе в формі, займаючись спортом і вживаючи в їжу правильні продукти, вони можуть уникнути більшості проблем, пов’язаних з роботою внутрішніх органів і надовго продовжити свою красу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: