Приворот на взуття

Приворот на взуття чоловіка відноситься до категорії ритуалів, які можуть бути проведені самостійно, за умови наявності певного обсягу умінь і навичок. Перш, ніж приступати до проведення подібних магічних маніпуляцій, варто дізнатися, що вони відносяться до магічних ритуалів, що використовують темну силу, яка здатна гармонізувати відносини, а також приворожити того чи іншої людини.

Зміст:

Приворот на взуття

Приворот на взуття коханого

У більшості випадків, як основної рушійної сили подібних обрядів виступає особиста енергетика магів виконавців, без залучення до іншої потойбічної Сили. Виходячи з цього, для того, щоб зробити приворот на взуття, в першу чергу, потрібно уважно вивчити всі наявні рекомендації, які надають досвідчені маги.

Наслідки проведення ритуалу

Варто зазначити, що особисті речі людини для проведення обрядів на привороти використовуються в практичній магії давно, і демонструють високу ефективність. Крім того, приворот з використанням речі також є найбільш простим, доступним і швидким чаклунським ритуалом, тому його широке поширення в різних магічних культурах не є випадковим. За роки використання таких ритуалів у різних культурах накопичилося безліч варіантів, вибір яких багато в чому залежить від індивідуальних переваг окремої людини.

Дійсно, сильні маги здатні накладати будь-які програми на речі, що дозволяє викликати у вибраній «цілі» будь-які думки, а також коригувати поведінку. Фахівці вказують на те, що речі, використані в проведенні того чи іншого обряду, стають не тільки носіями закладених в них програм, але і ефективними маніпуляторами, які вказують необхідний шлях обраному людині.

Приворот на взуття активно практикується магами по всьому світу, що говорить не тільки про вже зазначеної ефективності, але і високого ступеня безпеки проведення таких магічних маніпуляцій. Крім того, він застосуємо як для привороту чоловіка або коханого, так і для того, щоб привернути увагу і зачарувати жінку. Така універсальність є досить рідкісною категорією, що в кінцевому підсумку також чинить позитивний вплив на популярність, якою користується приворот.

Стосовно відгуків, які залишають маги, які проводили той чи інший ритуал, приворот на взуття має виключно позитивні, оскільки для його проведення не вимагається залучення темної потойбічної сили, і читати його повністю безпечно навіть для тих людей, які не мають необхідного досвіду для спілкування з магічними заклинаннями.

Секрети проведення ритуалу приворотного

Приворот на своє взуття читати слід в тих випадках, коли має місце нерозділене кохання юнака або чоловіка. Для того, щоб змінити таку ситуацію, можна самостійно провести простій ритуал – приворот, суть якого полягає в тому, щоб у момент повсякденного носіння взуття його охоплювали думки, закладені в програмі. Найбільш вдалим часом проведення обряду є пізній вечір або ніч, коли сонце вже сховалося за обрієм. Від мага потрібно взяти повсякденне взуття, сім разів грюкнути її підошвою по підлозі, а потім повернутися по напрямку руху годинникових стрілок з одночасним утриманням їх у руці і прочитанням слів заговори, які звучать наступним чином:

«Незалежно від того, де ти (називається ім’я) буваєш, завжди про мене (ім’я) згадуєш, все про мене горюешь, і в мою сторону біжиш. Відтепер і навіки. Амінь!».

По закінченні тексту слід постукати носками взуття по всіх сторонах світу, і поставити взуття туди, звідки ви взяли. Дуже важливо, щоб людина, на якого робиться приворот, нічого не запідозрив, оскільки в іншому разі досягнення необхідного результату не гарантується. У тому випадку, коли людина, яка є об’єктом бажання, знаходиться на відстані, ефективним може стати використання привороту на кілька речей, які входять або входили в гардероб пішов до іншого чоловіка, або колишнього хлопця.

Вдало проведений ритуал дає свої плоди вже протягом першого циклу Місяця, тому в цей період необхідно уважно відстежувати поведінку людини. У ситуації, коли перший досвід виявився малоефективним, можна повторно використовувати взуття для привороту аж до здобуття необхідного результату, оскільки такий приворот не може мати негативних наслідків.

Досвідчені маги для підвищення ефективності настійно рекомендують у процесі проведення обряду візуалізувати бажаний результат. Слід представляти коханої людини поруч, а також думати про те, що надалі вас чекають щасливі, повноцінно розвиваються відносини з великою кількістю позитивних моментів. Крім того, в такій справі, як магія, не може бути місця сумніву, і, виходячи з цього, необхідно бути повністю впевненим у позитивному результаті всього заходу.

Речі, які гарантують успіх

Навіть, якщо людина, що проводить ритуал, не володіє необхідним досвідом, він все одно повинен уважно прислухатися до власних відчуттів і інтуїції, які допомагають вибрати найбільш відповідний обряд для конкретної людини. Такий підхід формується на основі того, що приворот виконується за рахунок власної енергетики, яка у кожного різна, і може спрацювати лише за умови дотримання деяких факторів. З урахуванням того, що на сьогоднішній день існує маса обрядів, в яких в якості основного елемента використовується взуття, кожен бажаючий може знайти для себе оптимальний варіант, який дасть необхідний результат.

Список особливих правил, які допомагають реалізувати задумане і провести результативний у всіх відносини приворот, включає в себе:

Завдяки такій підготовці, за словами досвідчених магів, можна значно збільшити енергетику власного слова. Такі заговір можна знайти на спеціалізованих сайтах в мережі інтернет, а також дізнатися консультацій з практикуючими магами.

Як відвести приворот від людини

Трапляються в житті моменти, коли отриманий бажаний раніше результат не приносить ніякої радості, і стає лише в тягар. Для багатьох, обряд на взуття, проведене раніше, стає тягарем, яку потрібно терміново видалити. Для цих цілей у досвідчених магів є цілий арсенал засобів, здатних вирішити подібну проблему, яка включає в себе:

Всі перераховані методи здатні усунути ефект від проведеного обряду взуття за короткий час, однак їх проведення потребує наявності серйозних знань і Сили. Деякі з них вимагають контакту з потойбічним світом, який для недосвідчених магів може нести масу загроз і призвести до непоправних наслідків.

Підводячи підсумки, можна сказати про те, що світ магії для тих, хто вірить у нього і щиро бажає долучитися до нього – завжди відкритий, однак для контакту з ним потрібно бути повністю впевненим у власних силах, а також прибрати всі сумніви, які можуть бути не тільки причиною невдалих ритуалів, але і стати серйозною перешкодою для нормального контакту з вищими Силами. Як вже було сказано вище, при виборі одного з численних ритуалів, слід уважно прислухатися до власної інтуїції і відчуттями, оскільки саме вони здатні вказати правильний шлях, який буде максимально успішний і безпечний для вас та оточуючих вас людей.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: