Прищі на підборідді

Прищі на підборідді

Особа жінок — свого роду дзеркало, в якому відображаються внутрішні проблеми організму. Чим чистіше ваше «дзеркало», там менше проблем у вас всередині. Деяких дівчат дуже засмучує така проблема, як прищі на підборідді.

Ті представниці прекрасної половини людства, у яких немає порушень у функціонуванні внутрішніх органів, мають чистою шкірою без різного роду вогнищ запалення. А ось якщо проблеми присутні, то і епідерміс реагує висипаннями, а жінкам доводиться шукати і лікувати, і наслідок, і саму проблему.

Зміст:

  • Причини появи прищів на підборідді — бачимо в корінь проблеми
  • Підшкірні прищі на підборідді
  • Варіанти лікування прищів на підборідді
  • Харчування і проблеми шкіри
  • Причини появи прищів на підборідді — бачимо в корінь проблеми

    Чому на підборідді з’являються ці неприємні прищі і як з цим боротися?

    Як правило, висип на підборідді, яка довгий час не проходить, є наслідком внутрішньої медичної проблеми і косметологічне лікування може дати тільки тимчасовий результат.

    А це означає, що потрібно в першу чергу пройти невелике обстеження і з’ясувати які внутрішні функції дають збій.

    Спочатку потрібно звернутися і отримати консультацію у лікаря-гінеколога, потім у ендокринолога. Багато хто вважає, що проблеми шкіри — це наслідок порушення функції статевих залоз.

    Якщо після обстеження з’ясується, що все в порядку, то потрібно обстежити шлунково-кишковий тракт. Часто в прищах винна не зовсім правильна робота органів травлення. У такому випадку без нормалізації обміну речовин вирішення проблеми буде неможлива. Гастроентеролог проведе всі необхідні дослідження на виявлення причин і усунення таких.

    Варто також подивитися на свій режим харчування, що, коли і в яких кількостях вживає дівчина. Адже токсини, що накопичилися виводяться з організму і через шкіру в тому числі. Лікування в такому випадку необхідно проводити комплексно, з урахуванням усіх проведених аналізів.

    Однак може так статися, що і це лікування не дасть стовідсоткового одужання, в цьому випадку потрібно буде шукати можливі проблеми, пов’язані зі зниженням імунітету, або порушення гормонального балансу, або перенесеними захворюваннями, в тому числі на інфекційні і простудні.

    Чимало є ще причин типу стресу, спеки або авітамінозу, при яких прищі можуть висипати регулярно. Обов’язковою в питанні висипань буде звернутися до дерматолога за консультацією та порадою.

    Ще одна версія появи висипу — це хворі зуби і ясна, хоча це сумнівна причина, так як більшість людей досить ретельно доглядають за своїми зубами, однак, прищі у них також бувають.

    Підшкірні прищі на підборідді

    Ще один вид шкірних проблем, який тижнями може визрівати і псувати життя жінці, це внутрішні прищі на підборідді. Виглядають вони як маленькі кульки під шкірою, і дратують не менших за звичайні вугрів.

    З’являються через порушення в роботі сальних залоз, а причини появи ті ж що ми вказували вище. Самостійне видавлювання таких прищів загрожує болючим рубцем тканин і тривале заживання.

    Тому настійно рекомендується цього не робити, а звертатися до фахівців і як завжди — шукати першопричину.

    Варіанти лікування прищів на підборідді

    Потрібно також відзначити, що лікування причин і видалення наслідків ефективніше проводити в комплексі. Наприклад, поряд з встановленням внутрішньої гармонії і здоров’я організму, бажано проводити косметологічні процедури.

    Останні дозволять очистити шкіру від дефектів повернути їй здоровий вигляд і навіть поліпшити стан. Така процедура, як озонотерапія, яка полягає в обкаливаніі проблемних ділянок підборіддя кисневим складом, дозволяє видалити гнійні освіти на шкірі, при цьому вона не залишає на тілі рубців.

    Для видалення дефектів, викликаних прищами на підборідді, і для повернення шкірі естетичного вигляду, що постраждала внаслідок вугрів, сучасні косметологи пропонують цілий набір безпечних і досить ефективних методів.

    Щоб очистити шкіру зазвичай застосовуються більш двох десятків видів хімічного пілінгу, і він же запобіжить утворенню комедонов, якщо немає запалення. В результаті з шкіри віддаляються і забруднення і ороговілі шари епідермісу, а пори очищаються від сальних пробок.

    Прийомами фотомезотерапіі, використовуючи лазерні насадки, видаляються пігментні плями. А щоб розсмокталися рубці, проводять підшкірні ін’єкції активних речовин. Для нормалізації водного балансу проводиться процедура біоревіталізації, вона ж і тургор відновлює. Процедура передбачає введення під шкіру препаратів з гіалуроновою кислотою. Після процедури шкіра стає пружною, гладкою і змінює колір в кращу сторону.

    Глибокі рубці і дефекти обробляються методом лазерної терапії і серединного хімічного пілінгу.

    Наприклад, це фракційний термоліз, лазерне шліфування і микродермабразия.

    Іноді навіть лікарські засоби можуть бути безсилі, якщо, наприклад, не дотримуватися правил гігієни. Але коли ви будете знати причини прищів і регулярно дотримуватися простих правил, ваша шкіра порадує вас здоровим сяйвом.

    Обов’язково дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Отже, найпростіше, але необхідне знання — це категорична заборона на видавлювання висипань. Після такої процедури вони з’являються із завидною регулярністю і в ще більших кількостях;
  • Перш ніж торкатися руками прищів, необхідно помити руки. Чистота в цьому випадку — запорука здоров’я, а брудні руки можуть додати в осередок ще чимало збудників;
  • З шкірою підборіддя потрібно звертатися уважніше, безумовно, він повинен бути чистим, а от щодо нанесення різних косметичних кремів потрібно двічі подумати. Подивіться, що входить до складу крему, проконсультуйтеся з косметологом або з продавцем-консультантом чи не зашкодить крем вашої проблемній шкірі;
  • Обережніше застосовуйте в своїх процедурах скраб. Він обов’язково повинен бути м’яким і призначеним для проблемної шкіри.
  • Харчування і проблеми шкіри

    Наступним дуже важливим пунктом, який потрібно і знати і дотримуватися, є дотримання режиму харчування. Ви повинні виключити шкідливі продукти з раціону, або звести їх споживання до мінімуму.

    Шкідливі для шкіри продукти:

  • Вживання кави без обмежень призводить до протилежного дії від бажаного ефекту, і вугрі активізується;
  • Борошняне і солодке в будь-якому вигляді особливо в великих кількостях;
  • Як не дивно, не можна багато сиру і бажано обмежити вживання морозива;
  • Спробуйте виключити з раціону тваринний жир, замінивши його рослинним маслом;
  • Чи не переборщувати з вживанням горіхів — вони дуже калорійні і корисні, проте їх надмірне вживання може спровокувати висипання.
  • А ось овочів і фруктів слід вживати побільше. При правильному харчуванні, в організмі не буде додаткових причин для виведення назовні непотрібних проблем.

    Крім того, питання — чому з’являються знову і знову шкірні висипання можуть собі задати жінки, схильні до тривожності. Велике значення має настрій жінки, її ставлення до життя і до стресів, які мають місце в її побуті. Стрес повинен піти з повсякденного життя, а з ним, з великою часткою ймовірності, підуть і проблеми зі шкірою.

    В результаті всіх проведених досліджень, здійсненого лікування, зміни або корекції свого режиму харчування і підходу до вибору їжі, обмеження одних продуктів і збільшення інших, зміни шкідливих звичок і придбання корисних, таке неестетичне явище як проблеми зі шкірою повинні зникнути з життя жінки назавжди, або, по крайней мере, надовго.

    Будьте здорові, щасливі і красиві!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: