Чому ми старіємо?

Чому ми старіємо?

Будь-яка поважаюча себе дівчина хоче постійно відчувати себе на всі 100%. Але що робити, якщо раптом ви помітили в дзеркалі кілька зморшок. Невже це старість? Перш ніж почати розбиратися в методах відновлення пружності шкіри, давайте визначимо, чому наша шкіра старіє.

Зміст:

 • Дивимося в корінь
 • Омолоджуючі маски для обличчя
 • Домашні омолоджуючі маски для обличчя
 • Дивимося в корінь

  Головною причиною занепаду нашої шкіри є постійне, повторюване кожну секунду рух м’язів. Ось навіть зараз ви, читаючи нашу статтю, трохи примружилися або закусили губу. Ось такі ось мимовільні рухи і призводять до старіння.

  Звичайно, ми з вами не зможемо обмежити свою міміку заради довшою молодості, але кілька способів довше залишатися без зморшок все ж існує:

  Як бачимо, можливостей вирішення проблеми достатньо багато. Але на мій погляд, краще змолоду дбати про свій шкірі, ніж потім вдаватися до пластичних операцій. Ми ж з вами зупинимося на самому недорогому способі боротьби зі старінням — на домашніх масках.

  Омолоджуючі маски для обличчя

  У сучасному світі, інформації про омолоджуючі маски для обличчя — величезна кількість. Але особливо багато відомостей про домашні масочку. В даному випадку зазвичай використовують різні фрукти, овочі та інші продукти, в яких містяться всі необхідні вітаміни і мінерали.

  Звичайно, варіацій може бути багато, але є чотири основних складових, і хоча б одне з них повинно бути присутнім в будь-який омолаживающей масочкой:

  Варто також зауважити, що навіть якщо ви вважаєте за краще професійні маски, їх все одно краще тримати вдома про запас, оскільки ніколи тривале застосування хімії не приносило користі.

  Також, як відомо із засобів масової інформації, більшість красунь використовує все ж натуральні інгредієнти для підтримки себе в формі. Величезним плюсом домашніх масок є їх простота і легкість приготування.

  Вам абсолютно не потрібно переживати про те, скільки часу ви протримали маску, і чи не буде тепер алергічної реакції. Та й ходити шукати в магазинах складні складові теж не потрібно, достатньо всього лише відкрити холодильник.

  Домашні омолоджуючі маски для обличчя

  Перш ніж починати перераховувати всі найдієвіші рецепти, давайте з’ясуємо, кому саме потрібно омолоджувати шкіру. На жаль, більшість жінок вважають, що омолоджуватися ніколи не рано, а, значить, як тільки стукнуло 18, можна приступати до боротьби зі старістю.

  Інша половина прекрасної статі, одного ранку з жахом виявляє першу зморшку, і, забувши про все на світі, біжить в магазин за спеціальними кремами. Хто ж чинить правильно? Так, в принципі, ніхто.

  Шляхом складних досліджень, вченими було доведено, що в занадто молодому віці, інтенсивна боротьба зі старінням не тільки не принесе результату, але може істотно зашкодити личко. Та й починати занадто пізно теж не має сенсу, оскільки якщо момент вже упущений, то вам, швидше за все, нічого вже не допоможе.

  Але це не означає, що всім кому за сорок користуватися нічим вже не потрібно. Так, звичайно, ви не позбудетеся від вже існуючих зморшок, але ось уникнути появи нових цілком реально.

  Отже, в масці для омолодження найголовніше — це зволоження. Не варто переживати, якщо маска вийшла якоюсь рідкуватої, просто додайте в неї борошно або крохмаль. А ось якщо ви, навпаки, переборщили з сухими складовими, то можете додати трохи молока або вершків.

  Якщо ж в будинку на даний момент немає ні того ні іншого, то цілком підійде звичайне рослинне масло.

  Тепер переходимо до основних домашніми рецептами, ефективність яких перевіряли ще наші бабусі:

  Також варто збудити питання підготовки шкіри до застосування масок. Ідеальним варіантом буде ванночка на пару. Крім того, що так ви зможете швидше позбутися від залишків макіяжу і бруду, ще й пори сильніше відкриються, що підвищить ефективність будь-якої маски в кілька разів. Або ж ви можете використовувати спеціальні засоби для зняття макіяжу.

  Головне, не забудьте потім вмитися, так як тривале перебування на шкірі навіть найшкідливіших з’єднань ще нікому не приносило користі.

  Як бачимо, повернути собі молодість і надовго забути про зморшки — це не красива казка, а цілком реальна дійсність. Головне, не забувайте, що догляд за собою повинен бути регулярним. Удачі вам!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: