Причини виникнення прищів на спині і методи боротьби з ними

Причини виникнення прищів на спині і методи боротьби з ними

Зміст:

Вугрі — це не тільки вікова проблема, від даної напасті можуть страждати як юні красуні, так і жінки у віці. Причому, виникати прищі можуть в абсолютно різних місцях, в тому числі і на спині. На жаль, позбутися від них, часом, буває досить складно. Щоб максимально полегшити вирішення цієї проблеми, в першу чергу, необхідно розібратися, чому прищі на спині з’явилися.

Причини появи прищів на спині

Викликати утворення прищів на спині здатне чимало чинників, причому, як зовнішніх, так і внутрішніх. До основних причин належать:

Як прибрати прищі на спині

Прищі на спині, причинами виникнення яких стали внутрішні проблеми, необхідно лікувати лише після усунення порушень в роботі організму, в іншому випадку всі зовнішні процедури можуть виявитися абсолютно неефективні. Якщо вугровий висип викликана не захворювання, то позбутися її можна за допомогою простих домашніх засобів, перегляду раціону і правильного догляду.

Правильне харчування

Першим кроком в боротьбі з дерматологічними проблемами повинно стати збалансоване, правильне харчування. Слід відмовитися від шкідливих звичок, жирної, смаженої, копченої, дуже солоною або гострої їжі. Ввести в меню більше овочів, фруктів, каш, кисломолочних продуктів, нежирної риби і м’яса. Це дозволить наситити організм необхідними мікроелементами і вітамінами, забезпечить нормальну роботу всіх органів і налагодить обмін речовин, що найкращим чином позначиться на стані шкірних покривів.

Особиста гігієна

Регулярно приймайте душ і відмовтеся від тісних синтетичних речей. Для очищення шкірних покривів користуйтеся спеціальними засобами, що зменшують активність сальних залоз і надають бактерицидну дію. Непогано допомагає в боротьбі з прищами дігтярне мило.

При запаленнях на шкірі не рекомендується використовувати пілінги і скраби. Дані косметичні засоби приведуть до ще більшого пошкодження шкірних покривів і поширенню інфекції. З цієї ж причини слід відмовитися і від видавлювання прищів на спині. Взагалі, намагайтеся якомога рідше торкатися до запалених ділянок, особливо брудними руками. Для миття використовуйте тільки м’яку мочалку, яка не викличе подразнення шкіри і максимально делікатно очистить шкірні покриви.

Домашні засоби від прищів на спині

марганцівка

Запалені, гнійні прііщі на спині допоможе усунути міцний розчин марганцівки. Це засіб добре знезаражує, знімає запалення і швидко підсушує висип, до речі, подібний ефект надає ще й саліцилова кислота. Розчин марганцівки необхідно наносити щодня протягом декількох днів, це можна робити точково, використовуючи ватяну паличку, або суцільним шаром. Їм слід обробляти тільки чисту шкіру. Після обробки висипки на неї не можна наносити ніякі косметичні засоби.

глина

Дуже корисно при наявності прищів на спині робити маски з косметичної глини. Регулярне проведення такої процедури допоможе нормалізувати функції сальних залоз, очистити пори, пом’якшити шкіру і зняти свербіж. Маски можна готувати тільки з глини, змішуючи її з кип’яченою водою, або додавати до них додаткові компоненти, наприклад, морську сіль або відвари череди, ромашки, кори дуба і т. п.

Медова маска

Непогане допоміжний засіб від прищів на спині — медова маска. Для її приготування ложку рідкого або розтопленого меду з’єднайте з п’ятьма краплями евкаліптової олії або олії чайного дерева. Наносите маску на проблемні місця не менше одного разу на тиждень.

содова маска

При наявності дрібного висипу на спині, яка не має дозрілих прищиків з білими крапками, добре використовувати содову маску. Щоб її приготувати столову ложку натертого мила і соди змішайте з невеликою кількістю води, так щоб у вас вийшла кашоподібна маса. Маску слід наносити з великою обережністю, спонжем або шматочком бинта, не розтираючи. Дані процедури рекомендується проводити двічі на тиждень по десять хвилин.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: