Нарощування вій в домашніх умовах

Нарощування вій в домашніх умовах

Зміст:

От спасибі досягненням сучасної індустрії краси! Як би не нашкодити природа, все можна підфарбувати, підштукатурити, підрихтувати, підкачати — словом, піти долі наперекір і виліпити з себе красуню за допомогою суперсучасних технологій. Бляклі волосся пожвавимо, бліду шкіру подрумяним, затяжелевшую згодом попу підкачатися. Словом, будь-яку несправедливість природи по відношенню до нашої зовнішності виправимо, було б бажання.

Ось і з віями: не дав бог довжини і густоти при народженні — добудемо самі. Благо способів для цього маса.

Серед них — і такий, як нарощування вій. Процедуру цю роблять зазвичай роблять в салонах краси спеціально навчені фахівці. Але в цілях економії часу і грошей наші жінки навчилися нарощувати вії в домашніх умовах самостійно. Яким секретом і ділимося з усіма бажаючими «плескати віями і злітати».

Технології нарощування вій

Напевно, буде зайвим вдаватися в найдрібніші подробиці різних технологій нарощування вій. Але пару слів про процес все-таки варто сказати, щоб склалося уявлення про те, чому в одних випадках вії наклеюються цілими пучками, а в інших — по одній вії.

Поштучне прикріплення штучних вій до вже наявних — так звана японська технологія. Не те щоб у Японії її придумали, просто, за чутками, японки віддають перевагу саме такі — віялом — вії, щоб зробити погляд більш відкритим, «розкритим». Що, до речі, з огляду на особливий розріз очей милих японок, не так-то просто втілити в життя. «Японська технологія» дозволяє отримати в результаті ефект максимальної природності, як ніби ви і народилися з цими чудово довгими віями.

Другий метод нарощування вій — цілими пучками по кілька війок від 3 до 5 зараз. Чомусь цієї технології ніякого особливого назви не дали, хоча в реалізації вона набагато складніше і вимагає терпіння і уважності. Після закінчення процедури вії виходять об’ємними, густими, кілька навіть театральними.

Нарощені вії виглядають так, як ніби на них вже нанесена туш. Що, відверто кажучи, навіть зручно — не потрібно витрачати час на традиційний макіяж. Головне, перед нарощуванням забарвити «рідні» вії салонним способом, щоб уникнути колірного дисонансу.

Технологія домашнього нарощування вій

Самостійне нарощування вій в домашніх умовах обійдеться, звичайно ж, дешевше, ніж в салоні. Але звинувачувати за невдачу в підсумку доведеться тільки себе в разі, якщо щось піде не так і вії «сядуть» криво і навскіс кривими кущиками. Справа в тому, що нарощування вій вимагає терпіння, уваги, акуратності, обережності протягом майже трьох годин — саме стільки в домашніх умовах триватиме процедура нарощування.

Матеріали для нарощування вій

Приготуйте всі необхідні для нарощування матеріали — вії, клей, пінцет, рослинне масло, ватні тампони, дзеркало. На головному — віях і клеї — не економте, від їх якості залежить кінцевий результат. Найкраще вії купувати з натурального волокна — китайські дешеві набори з поліетиленовими «ляльковими» вам точно не потрібні, якщо ви націлені стати красивою, а не смішний. Ну а клей, зрозуміло, щоб уникнути неприємних сюрпризів варто взяти гіпоалергенний.

Підготовка до нарощування вій

Перед нарощуванням вій гарненько очистіть шкіру від будь-якої косметики. Особливо старанно позбудьтеся від макіяжу на очах. Це той випадок, коли видаляти тіні і туш найкраще, всупереч всім правилам і рекомендаціям косметологів, водою і милом — для найкращого знежирення шкіри століття. Або спочатку скористатися засобом для зняття макіяжу, а потім гарненько вмитися прохолодною водою з милом. В іншому випадку приклеюються вії просто «сповзуть» з століття — на жирну шкіру клей «не сяде».

Процес нарощування вій в домашніх умовах

Підчепити пінцетом вію з коробочки, вмочіть потовщеним кінчиком в клей. Акуратно приклейте вію на верхню повіку зверху своїх власних вій або в просвіті між ними. Потримайте кілька секунд і обережно приберіть пінцет. Операцію повторіть з наступною віями. Правило: при нарощуванні вій «рухайтеся» у напрямку від скроні до внутрішнього кута ока.

Якщо раптом ви помилилися і криво приклеїли вію або взагалі «встромили» не туди, де їй місце, не поспішайте відривати її від шкіри століття — так можна і травму самій собі нанести. Спосіб безболісно відклеїти вію — змастити її олією і почекати, поки клей розчиниться.

Догляд за нарощеними віями

Про використання коштів демакіяжу на жирних основах доведеться відмовитися. Забудьте і про жирних кремах. Справа в тому, що, як ви пам’ятаєте, вії ваші тепер тримаються на клеї, який легко розчиняється в жирі.

Декоративна косметика — туш і тіні — теж зменшить термін «служби» ваших вій. Ну а перед сном доведеться собі нагадувати, що терти очі руками спросоння тепер ні в якому разі не можна — нарощені вії цього не виносять.

Коли не можна нарощувати вії?

Нарощувати вії можна, якщо у вас дуже легко дратується шкіра повік навіть при використанні гіпоалергенних косметичних засобів. Крім того, протипоказано нарощування, якщо у вас в анамнезі блефоріт або ж ви тільки-тільки перенесли кон’юнктивіт.

А ось носіння контактних лінз протипоказанням для нарощування вій не є.

І пам’ятайте! Найкраще складні косметичні процедури довіряти все-таки майстру, який має спеціальну підготовку і необхідний досвід. Це вбереже вас від розчарувань і від марної трати грошей, якщо доведеться виправляти власні «косяки».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: