Причина лущення шкіри на ліктях

Причина лущення шкіри на ліктях

Лущення ліктів — досить часта проблема, поява якої цілком можна вважати серйозним симптомом внутрішнього захворювання. Що провокує сухість шкіри на місці, яке не завжди видно оку, і як можна усунути неприємні відчуття?

Зміст:

 • Провокуючі фактори
 • Перші дії
 • Бюджетні та доступні засоби для пом’якшення дерми
 • Додаткові заходи
 • Провокуючі фактори

  Причина інтенсивного лущення шкіри на ліктях нерідко бере свій початок від певного захворювання, з яким людина живе і бореться не один день.

  До таких хвороб можна віднести:

  Нерідко відповіддю на питання того, чому інтенсивно лущиться і навіть дає тріщини шкіра на ліктях, є такі непрямі обставини:

  Найцікавіше, що іноді шкіра стає біла через тривале перебування за письмовим столом, і звички спиратися на лікті в процесі читання книги або вивчення зображення на моніторі комп’ютера.

  Перші дії

  Як тільки ви помітили перші ознаки лущення, постарайтеся виділити час на відвідування дерматолога. При необхідності, він може направити вас на консультацію до ендокринолога або терапевта.

  Призначені ними лікування сухості шкіри буде залежати від причини проблеми, але в будь-якому випадку має бути:

  Бюджетні та доступні засоби для пом’якшення дерми

  Якщо шкіра на ліктях, яка лущиться і тріскається, доставляє вам масу незручностей, і явно не «поспішає» позитивно реагувати на вітаміни і інші лікарські виверти, можете спробувати вирішити проблему «дідівськими» способами. Відразу скажемо, що будь-яку домашню косметику слід наносити тільки на розпарений і отшелушеннимі ділянку.

  Для цього процедура робиться або після ванни, або лікоть слід завчасно потримати в теплій воді і проскрабіровать гоммаж на основі:

  Відразу після скрабу масажними рухами втирайте в уражену ділянку підігріту оливкову, рослинне, жожоба, мигдальне або будь-яке інше базове масло.

  Відмінний пом’якшувальний ефект демонструє наступна домашня косметика:

  Додаткові заходи

  Звичайно, всі ці маски, аплікації і ванночки не усунуть внутрішню причину того, чому Локотков стали виглядати неохайно і завдають масу незручностей.

  Через це усунення проблеми має носити комплексний характер, і людині, що зіткнулося з нею, має бути:

  Майте на увазі: якщо шкіра на ваших ліктях стала біла і нещадно лущиться, походу до дерматолога не уникнути.

  Ось тільки чи буде він лікувати початкові симптоми або намагатися позбавити вас від наслідків вашої безвідповідальності — вирішувати виключно вам.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: