Позбавляємося від врослого волосся доступними методами

Позбавляємося від врослого волосся доступними методами

Сучасна мода диктує свої правила. Сьогодні на піку абсолютно гладке тіло без будь-якої небажаної рослинності. Тому щоб виглядати красиво і доглянуто, жінкам доводиться позбуватися від неї будь-якими доступними засобами. Деякі способи видалення небажаного волосся на перших етапах проведення призводять до проблеми вростання, що тягне за собою досить серйозні запалення на поверхні шкіри ніг.

Тому сьогодні вкрай актуальним є відповідь на питання — «Як позбутися від врослого волосся на ногах?».

Зміст:

 • Причини, чому вростають волосся на ногах
 • Як попередити вростання?
 • Що робити якщо сталося вростання?
 • Як видалити врослі волоски
 • Причини, чому вростають волосся на ногах

  Всупереч загальній думці, волосся однаково вростають як після депіляції, так і після епіляції. У першому випадку причиною є травмування епідермісу під час сбривания зайвої рослинності.

  Це призводить до сухості шкіри і не дає волоску пробитися через корочку, йому доводиться рости всередину тіла. Епіляція просто истончает і послаблює волосинки і тому у них не вистачає сил пробити дерму.

  Після видалення небажаної рослинності будь-яким способом може відбутися зміна напрямку росту стержня і як наслідок, початися вростання волосся. На це впливають кілька факторів, основним є неправильний догляд за покровом тіла після процедури.

  У кого природою закладено вростання:

  Як попередити вростання?

  Щоб уникнути цієї напасті необхідно проводити певні щоденні процедури:

  Також щоб мінімізувати шанс появи цієї неприємності необхідно дотримуватися деяких правил:

  Ці нехитрі процедури не тільки допоможуть уникнути вростання, а й приберуть плями після них.

  Що робити якщо сталося вростання?

  Сьогодні є великий асортимент косметики від вростання, яка може запобігти проблемі. Ціни на ці препарати перебувають в досить широкому діапазоні. Однак подібні засоби на основі натуральних компонентів можна приготувати і вдома.

  Для лікування врослого волосся на ногах відомі способи, за допомогою яких можна вести боротьбу з цією проблемою самостійно приготованими препаратами.

  Щоб впоратися виниклою проблемою, можна скористатися такою інструкцією:

 • Домашнім скрабом видаліть грубий епідерміс. Його роблять з 0,5 склянки солі «Екстра» і 2 ч. Ложок олії апельсина. Після їх змішування додають крем для тіла, до отримання сухуватої маси. Сумішшю обробляють тіло, робити це можна кожен раз, коли проводите водні процедури.
 • Тепер необхідно обполоснути шкіру досить холодною водою. Це допоможе їй швидше відновитися.
 • Не варто розтирати шкіру рушником, цілком достатньо просто промокнути її і обробити лосьйоном з настоянки календули і саліцилового спирту в пропорції 1:1.
 • Дайте йому підсохнути і нанесіть на шкіру легке дитяче масло.
 • Для профілактики фахівці рекомендують проводити таке лікування щодня. Якщо на ногах є плями від врослого волосся, від них можна позбутися одним із запропонованих способів.

  Ще популярні такі методи:

  Як видалити врослі волоски

  Якщо це не глобальна проблема, з ними можна справитися самостійно. Вам знадобляться: пінцет, голка, вата і перекис водню. Продезинфікувавши інструменти і шкіру, можна приступати. Якщо кінець видно, просто візьміть його пінцетом і витягніть. Коли волосок знаходиться повністю під шкірою, потрібно попрацювати голкою.

  Зробіть в епідермісі прокол і підчепити його, а після можна прибрати пінцетом. Тепер продезінфікуйте і заклейте місце пластиром, щоб уникнути попадання бактерій.

  Якщо проблема врослого волосся глобальна, краще звернутися до фахівця. Це може бути хірург або майстер в салоні краси. Завдяки знанням і техніці він зможе прибрати цю неприємність без заподіяння шкоди шкірі.

  Пам’ятайте, що якщо волосся вріс дуже глибоко, можна отримати серйозне зараження, тому не доводьте до такого стану, а відразу вирішуйте проблему.

  Тепер ви точно знаєте, що робити на ногах з вросшими волоссям. Застосувати для лікування народні засоби або звернутися до фахівців — вибір індивідуальний.

  Головне, пам’ятати, що вирішувати цю проблему потрібно відразу після появи, щоб в подальшому не витрачати великі гроші на дорогі медикаменти.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: