Почервоніння і лущення шкіри на обличчі

Почервоніння і лущення шкіри на обличчі

Полущені ділянки і вогнища почервоніння на обличчі — достатній привід для засмучення, особливо якщо ви жінка. І добре, якщо дефекти йдуть швидко, адже їх затяжний характер може свідчити про серйозні проблеми з внутрішнім здоров’ям. Але, про все по порядку.

Зміст:

 • Звідки приходить біда?
 • Що можуть запропонувати в салоні краси?
 • Заходи профілактики
 • Хвороба шкіри або просто її сухість?
 • Домашні засоби краси і здоров’я
 • Звідки приходить біда?

  Сверблячка шкірного покриву на обличчі, з подальшим його почервонінням і лущенням, набагато простіше лікувати, якщо знати його причини.

  Останні бувають дуже навіть різними, але найпопулярніші провокуючі фактори виглядають наступним чином:

  З огляду на те що почервоніла шкіра обличчя може бути результатом дуже різних станів дерми і організму в цілому, усунення проблеми краще почати з відвідин дерматолога, терапевта та інших спеціалістів. Але, як правило, призначені ними лікування має накопичувальний ефект, і позитивні зрушення стають помітними лише через пару тижнів, і то в кращому випадку.

  Жінці ж хочеться бачити результат негайно, у чому їй допомагають салонні процедури і домашні маски для обличчя, кожен інгредієнт яких по-своєму допомагає позбутися від лущення і почервоніння.

  Що можуть запропонувати в салоні краси?

  Врахуйте, що всі сучасні косметологічні досягнення не здатні усунути внутрішні причини почервоніння і лущення. Вони розраховані на зняття зовнішньої симптоматики, тоді як без комплексного лікування дефекти будуть утворюватися знову і знову.

  Отже, для перетворення шкіри обличчя ви можете пройти сеанси наступних процедур:

  Заходи профілактики

  Щоб ваше обличчя в один прекрасний день не пішла червоними плямами, намагайтеся виконувати такі нескладні рекомендації:

  Хвороба шкіри або просто її сухість?

  Звичайне алергічне почервоніння разюче відрізняється від того, яке викликане внутрішніми патологіями, і якщо у вас лущиться шкіра на обличчі навіть після використання прописаних дерматологом засобів, варто задуматися про похід до терапевта. Наприклад, дерма не тільки лущиться, а й набрякає, і / або покривається пухирями, язик може йти про серйозну формі дерматиту.

  Мікоз — зараження шкірного покриву грибком, супроводжується чітко вираженими межами почервонілих ділянок, тоді як демодекоз (паразитичний кліщ) проявляє себе зудять, покривається лусками і набрякає корінням війкового ряду і століттями. У всіх цих ситуаціях домашню косметику повинна замінити відповідна мазь промислового виготовлення.

  Домашні засоби краси і здоров’я

  Саморобний крем допоможе вам позбавитися від почервоніння і лущення шкіри обличчя тільки в тому випадку, якщо причини проблеми не таяться глибоко в організмі. Врахуйте, що натуральна косметика свого виробництва не впорається з почервонінням за дві секунди, і її потрібно точно так же методично і довго використовувати, як і препарати, призначені дерматологом / терапевтом.

  Серед найдієвіших рецептів, докоряє лікування лущення і вогнищ почервоніння шкіри на обличчі, варто виділити наступні:

  Намагайтеся не забувати про те, що стан дерми — це зовнішнє відображення того, що відбувається у вас всередині.

  І ніяка мазь від почервоніння і вогнищ сильного лущення шкіри обличчя не здатна впоратися з патологіями травної системи, гормональними збоями, авитаминозами та іншими факторами, що провокують подібні проблеми.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: