Як відбілити зуби в домашніх умовах — народні засоби

Як відбілити зуби в домашніх умовах - народні засоби

Зміст:

Що робить будь-яку людину кращою? Безумовно, посмішка. Щира, відкрита, світла. І навряд чи хтось заперечить, що від здорової білизни рівних і міцних зубів чимало залежить, наскільки привабливіше стаємо ми в момент посмішки.

На жаль, далеко не до всіх природа була прихильною і нагородила білими зубами. Та й з роками зубна емаль втрачає колишній блиск і білизну, стоншується і темніє. Псують колір зубів і напої, що містять танін і кофеїн — чай ​​і кава. Ну і куріння, відповідно, теж білизни зубам не додають.

До ворогів білих зубів слід віднести практично всі продукти і напої, що містять барвники. Звичайно, відмовитися назовсім від кави або червоного вина, наприклад, може тільки людина з дуже сильною волею або просто не любитель ні того, ні іншого. Тому варто взяти на озброєння народні рецепти відбілювання зубів в домашніх умовах.

Зрозуміло, у всьому, що стосується краси і здоров’я, при відбілюванні зубів не завадять помірність і обережність. Надмірне захоплення відбілюванням загрожує остаточно зіпсувати зуби, і це, звичайно ж, чарівності вашій посмішці точно не додасть.

Якщо у вашій домашній аптечці знайдеться активоване вугілля, пляшечку з перекисом водню, а на кухні є пачка харчової соди, лимон і кока-кола, то вийде приготувати цілих п’ять ефективних варіантів відбілювання зубів і додання сяйва вашій посмішці.

Харчова сода проти жовтизни зубів

Найбільш легкий спосіб експрес-відбілювання — скористатися замість пасти харчовою содою і почистити нею зуби. Після закінчення прополоскати водним розчином перекису водню. Приготувати його нескладно: в стакан води влити трипроцентну перекис водню в кількості приблизно половини стандартної лікерної стопки.

Цей варіант відбілювання зубів краще застосовувати не часто, від сили разів зо три на місяць, тому що сода — це все-таки луг. При використанні соди в якості активного компонента в роті порушується кислотно-лужний баланс, що дуже шкідливо для слизової рота. Це по-перше. А по-друге, в соді трапляються великі частинки, які легко подряпають зубну емаль.

Що стосується водного розчину перекису водню, то в тій концентрації, яку ми пропонуємо, вона максимально безпечна для внутрішньої поверхні ротової порожнини.

Активоване вугілля проти нальоту на зубах

Активоване вугілля з аптеки розтерти в ступці товкачиком, отриманим порошкоподібною речовиною чистити зуби протягом тижня відразу після того, як скористаєтеся звичної гігієнічної пастою. Найбільш дієвий варіант — підмішувати вугілля в пасту. Після закінчення гігієнічної процедури знову-таки скористатися для полоскання водним розчином H2O2 (перекис водню).

Перекис водню для білизни зубів

Це небезпечно для зовнішнього «покриття» ваших зубок, тому рекомендувати його можна тільки для експрес-застосування перед яким-небудь важливим заходом, на якому ви запланували декого вбити наповал своєю посмішкою.

Перед процедурою зуби ретельно почистити звичайною своєю пастою. Потім змочити ватний кульку в перекису водню, купленої в аптеці, і «помити» зуби. Потрібно постаратися, щоб перекис не потрапила на ясна, внутрішню поверхню губ або на мову — так ви уникнете дискомфорту, пов’язаного з хімічними опіками (нехай і легкими) — слизової рота.

Лимон для відбілювання зубів

Лимонна цедра теж допомагає вибілювати зуби в домашніх умовах. Шматочками цедри, зрізаної з свіжого лимона, хвилинок п’ять полірувати зуби, попередньо почистивши їх як зазвичай. Після закінчення процедури можна пополоскати водним розчином перекису водню.

Кока-кола для відбілювання зубів

Несподіваний ефект виходить при відбілюванні зубів сильно нагрітої кока-колою. При тому, що сам по собі цей напій зазвичай зовсім не сприяє білизні зубів, при сильному нагріванні кока-кола розчиняє навіть накип в чайнику. Правда, для цього доводиться кип’ятити напій близько півгодини.

Для відбілювання зубів гарячої кока-колою потрібно нагріти кока-колу до температури гарячого чаю і хвилин п’ять полоскати нею зуби, попередньо почистивши їх пастою. При цій процедурі велика частина зубного нальоту зникає.

Будьте обережні: напій повинен бути гарячим, але не палючим! Відразу після полоскання постарайтеся не вживати нічого холодного, інакше замість білих зубів ви отримаєте тріщини на зубній емалі.

Деревна зола для відбілювання зубів

Це засіб в незапам’ятні часи використовували в селах для додання зубам білизни. Якщо ви примудрилися здобути десь деревної золи — наприклад, зібрати її з мангала після шашликів на дачі, то може спробувати застосувати її для відбілювання зубів. Попередньо просійте золу через ситечко, отриманий порошок розведіть кислим молоком до пастоподібної консистенції. Цією «пастою» чистите зуби два-три рази на тиждень.

На замітку: засіб краще не запасати про запас, а готувати свіже перед кожною чистою.

Користуючись народними рецептами для відбілювання зубів в домашніх умовах, пам’ятайте: білі зуби не обов’язково здорові. Зовнішній лиск і краса емалі дуже скоро зблякнуть, якщо не брати профілактичних заходів проти карієсу і захворювань ясен. А тут уже не обійтися без професійної допомоги стоматолога. Досить хоча б раз на півроку відвідувати кабінет зубного лікаря і слідувати рекомендаціям фахівця, щоб знову і знову блищати чарівною посмішкою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: