Одноденне голодування — користь для організму і особливості проведення

Одноденне голодування - користь для організму і особливості проведення

Зміст:

Для оздоровлення організму та лікування хвороб голодування люди почали використовувати дуже давно. У наш час дана методика неутратіла актуальності і з кожним днем ​​набуває все більше і більше прихильників по всій земній кулі, причому не тільки серед шанувальників альтернативної медицини, але і серед професійних дієтологів і медиків

Чим корисно одноденне голодування

Існують різні методики голодування, однією з найпростіших вважається одноденне. Звичайно ж, воно не так ефективно як тривалі відмови від їжі, проте при його регулярному дотриманні настає, нехай і не такий швидкий, але зате стабільний ефект. За допомогою одноденного або, як його ще називають, добового голодування можна добре схуднути і довгий час утримувати вагу в нормі. Дана методика дозволяє оздоровити організм і відновити всі його функції. При її дотриманні налагоджується метаболізм, Оновлюються клітини і омолоджується тіло. Деякі фахівці навіть запевняють, що один день відмови від їжі дозволяє помолодшати на три місяці.

Користь одноденного голодування полягає в прекрасному очисному ефекті і невеликому стресі, який під час нього відчуває організм. Завдяки цьому зміцнюється імунітет, усуваються запальні процеси, знижується ризик розвитку ракових захворювань і проблем з серцем і судинами. Організм більш ефективно бореться з наявними хворобами і знижує частоту загострення хронічних недуг.

Як правильно проводити одноденне голодування

Якщо ви будете регулярно практикувати голодування раз на тиждень, то зможете домогтися такого ж ефекту, як і від тривалих відмов від їжі і буквально через шість місяців станете набагато здоровіше і привабливіше. Однак для цього його необхідно ще й правильно проводити.

Перш за все до голодування Необхідно підготуватися. За день або два до його початку відмовтеся від будь-яких тварин продуктів: м’яса, ковбас, яєць, молока, вершкового масла і т. п., також з меню слід виключити алкоголь. У вашому раціоні має міститися лише рослинна їжа: різноманітні каші, фрукти, ягоди, зелень, овочі. При цьому не переїдайте, краще їжте невеликими порціями, але частіше.

Найзручнішим часом для початку голодування є вечір. Наприклад, приготуйте собі легку вечерю, з’їжте його в 17-00 і після цього припиніть будь-які прийоми їжі рівно на добу. Протягом цього часу намагайтеся пити максимально багато води, вранці, для посилення ефекту від голодування, можете зробити очисну клізму. Знайдіть собі цікаве заняття, щоб менше думати про їжу, більше гуляйте, можете зробити нескладний комплекс фізичних вправ.

Вихід з одноденного голодування

Після завершення голодування, ні в якому разі не можна накидатися на їжу. Крім цього, прийом їжі забороняється починати з риби, м’ясних продуктів, сирів і горіхів. Також після голодування один-два дня не рекомендується Їсти кислі продукти.

Найкраще, якщо вашим першим їжею стане овочевий салат, для його приготування ідеально підійдуть морква і капуста. Ці продукти чудово доповнять очисний ефект від голодування. Після нього можна з’їсти невеликий шматочок чорного черствого хліба, а через пару годин, зварену на воді, кашу без додавання масел. На наступний день також варто дотримуватися помірності в їжі і не перевантажувати організм, перевагу варто віддавати рослинній їжі і каш.

Погодьтеся, один день голодування — це не так вже й довго, його цілком моно витримати, особливо якщо думати про його позитивний вплив на організм і зовнішність.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: